2. bál pro Baculky se blíží

Publikováno dne 7. 01. 2018

Bál Baculatých Křivek a jeho druhý ročník je již za dveřmi. Stejně jako loňský ročník i tento se uskuteční v lednu a to 20. 1. 2018 v hotelu Sport, který se nachází 33 km od Prahy ve městě Kralupy nad Vltavou.

Jak slibují organizátorky II. Bálu Baculatých Křivek (samotné členky Baculatých Křivek: Daniela Smržová, Aneta Svobodová, Světlana Vaňáková a Lenka Sovová) od 19:00 bude velice pestrý program. Letošní bál má samozřejmě i své téma a tím je Mafie a 30. Léta. Neváhejte se tedy tematicky obléci a užít si tak nezapomenutelný večer.

V 19 : 00 Vás přivítají členky Baculatých Křivek a dále bude následovat taneční vystoupení dětí ze ZUŠ Kralupy nad Vltavou. K tanci a poslechu Vám bude hrát skvělý DJ Libor Kralovič.

Dodržíme tradici Bálu Baculatých Křivek a i v tento nezapomenutelný večer uvidíte krásné plus-size modelky při přehlídce spodního prádla od společnosti Triola. Když jsme dělaly přehlídku na loňském bále, nikdo nevěděl, jak lidé budou reagovat na baculaté modelky, ovšem všechny nás překvapili a nejen přehlídku si s modelkami užili. Pro všechny to byl nevšední zážitek a samozřejmě třešničkou na dortu se stalo focení s modelkami v prádle.

Proti prvnímu ročníku máme malou změnu, a to druhou módní přehlídku, která ukáže nádherné křivky modelek ve společenských a svatebních šatech z Ateliéru Monika z Veltrus.

Rády bychom Vás tímto pozvaly 20. 1. 2018 od 19:00 do hotelu Sport v Kralupech nad Vltavou na II. Bál Baculatých Křivek.

Své vstupenky můžete objednávat na našem e-mailu: [email protected] nebo nám můžete zavolat na tel 776 675 685.

Na všechny se moc těšíme.

Zanechte komentář

Napsat komentář

Vaše informace jsou u nás v bezpečí. Nemáme rádi spam. Přečtěte si informace o ochraně údajů.

Do následujícího políčka prosím zkopírujte tento kód: M2qjqX