Ať máš třeba 200kil, důležíté je mít styl

Publikováno dne 11. 12. 2016

Ve svých 44letech vyhrála Flo titul Miss Baculaté Křivky Facebook 2016 a 2. Vicemiss Baculaté Křivky 2016 a kromě toho se letos také zúčastnila soutěže Miss Karvinsko 2016, která nedělá rozdíly v konfekčních velikostech.

Flora v době, kdy měla 60kg

Flora v době, kdy měla 60kg

Tento článek nám poslala naše čtenářka Flora Kučová, děkujeme:)

Pochopitelně byla doba, kdy jsem měla 60kg. Taky byla doba, kdy jsem byla mladá a neklidná… No, teď už jsem jen mladá;)

Doba, která ovšem nikdy nepomine, je ta, kdy ženy plnějších tvarů o sebe přestanou dbát, protože jsou tzv. tlusté… Ať už je vaše váha jakákoliv, vždy můžete vypadat krásně a svůdně. Je to jen o tom, jak věci správně nakombinovat a umět svá kila nosit.

Já osobně mám nějakých 100kg a nehodlám se schovávat v černých nebo v lepším případě v šedých neforemných pytlech… Ráda se namaluju a obecně se snažím vypadat tak, jako bych měla potkat svého ex s jeho novou přítelkyní… Jistě, ne vždy to jde a taky se samozřejmě občas dostanu na ulici v teplácích a obyčejném tričku. Minimálně však řasenku a lesk k tomu 🙂

Flora během finálového večera Miss Baculaté Křivky 2016

Flora během finálového večera Miss Baculaté Křivky 2016

Podstatné také je, abyste se cítily dobře. Netvrdím o sobě, že mám patent na módu nebo že bych se občas nezasnila a nechtěla si koupit ty nádherné šaty velikosti 38, které na mě mávaly zrovna nedávno z výlohy… Ale reálně – jsem hrdou matkou 2 dětí, postava se mi změnila a na míry modelky už asi nikdy nedosáhnu… Nu což, na tom přeci svět nestojí… Ráda bych, aby ženy plných tvarů pochopily, že nemusí vypadat jako chodící ramínka na šaty… Ostatně, ne každý chlap má rád hubené ženy.

Ráda bych touto cestou vzkázala všem čtenářkám: „Nebojte se! Všechny jsme krásné a je na čase to ukázat světu!“ Chce to jen najít odvahu. Nemyslete si, taky jsem zpočátku nosila vytahaná trika a kalhoty, které vše schovají. Avšak díky tomu, že jsem potkala pár skvělých žen, které nemají muší váhu a přesto umí svá kila nosit, podstatně jsem změnila názor na baculatou módu. Kromě toho jsem se naučila, že se opravdu můžu mít ráda taková, jaká jsem. Ostatně, pokud chcete, aby vás měli rádi ostatní a respektovali vás, musíte s tím začít u sebe. A věřte tomu, že pokud se budete mít rády, bude to z vás zářit i navenek a postoj ostatních se změní.

Závěrečné defilé finále Miss Karvinsko 2016

Závěrečné defilé finále Miss Karvinsko 2016

Přišla jsem na to, jak moc baculkám sluší šaty, když jsou správně střižené, a barvy, když jsou správně zkombinované. Znám opravdu dost žen, které mi připadají hezčí, než jsem já, ale protože si nevěří, vůbec jejich krása nevynikne – a to je velká škoda. Tak tedy, kočky, zahoďte předsudky a stud a vyrazte dobývat svět 😉

To by bylo zhruba vše, jen ještě podotknu: „Nikdy nemilujte debila, co vám kouká na kila.“ Každého člověka musíme brát jako celek. Např. to, jak se vedle něj cítíme, zda umí podržet, nebo nakopnout, podle toho jak je to potřeba, jestli je to tzv. rovný člověk a spoustu dalších věcí. Posuzovat někoho jen podle toho, kolik váží, je zcestné a hloupé.

Mám vás ráda, mějte se taky… Vaše Floo

Zanechte komentář

Napsat komentář

Vaše informace jsou u nás v bezpečí. Nemáme rádi spam. Přečtěte si informace o ochraně údajů.

Do následujícího políčka prosím zkopírujte tento kód: 0wTqmd