Baculaté křivky – nová skupina podporující baculky

Publikováno dne 19. 04. 2015

Jak jistě víte, v poslední době se nejen ve světě, ale i u nás v ČR začíná rozmáhat podpora sebevědomí všech žen, bez ohledu na velikost. Jednou z takových skupin jsou i nedávno vzniklé „Baculaté Křivky“, ve které se spojilo 5 žen z různých koutů ČR. A jak to celé začalo? To si můžete přečíst níže;-)

Baculaté Křivky: Lenka, Daniela, Swětlana, Blanka, Karolína

Baculaté Křivky: Lenka, Daniela, Swětlana, Blanka, Karolína

Krásný den, milé čtenářky a čtenáři,

rády bychom Vám představily poměrně novou skupinku pěti žen, které najdete zatím na Facebooku pod názvem Baculaté Křivky.

Jsme ženy z celé republiky, různých velikostí a věku. Jedna věc nás ovšem spojuje – všechny jsme baculkami. Mezi členky patří Daniela, 45 let z Ústí nad Labem, Swětlana, 29 let ze Šternberka, Blanka, 23 let z Prahy, Karolína, 22 let z Brna a Lenka, 25 let z Příbrami.

Naše cesty svedla dohromady módní přehlídka na Konferenci Miluj své tělo, na které jsme předváděly oblečení Ulla Popken, Petrklíč a Fantasy Italia. Myslím, že jsme si padly do oka. Inspirovaly jsme se v podobných skupinách a webech, které podporují baculky a rozhodly se vytvořit vlastní skupinu.

Focení v botanické zahradě s výherkyněmi soutěže Daisy a Ivčou

Focení v botanické zahradě část týmu Baculaté Křivky s výherkyněmi soutěže Daisy a Ivčou

Skupinu, která bude podporovat silné ženy, které chtějí být krásné i přesto, že mají baculaté křivky. Každá žena má právo na to, aby vypadala krásně, ať už váží 50, 70 nebo 120 kg. Jen některé dámy potřebují k tomu popostrčit a od toho tu jsme. Víme, jaký je problém sehnat ve větších velikostech nějaké pěkné oblečení nebo cenově přístupné, a tak občas zajdeme do obchodů a nafotíme Vám vybrané kousky oblečení. Dalším naším cílem je dávat možnosti úplným nováčkům, laikům nebo začínajícím lidem. Jedním z cílů je přiblížit se Vám, a tak na Vaše podněty zpracováváme různé reportáže od těch intimních, až po praktické. Poslední větší akcí bylo focení v botanické zahradě. Fotily s námi dvě fanynky a myslím, že se to povedlo.

Botanická zahrada - Swětlana, Daniela, Lenka

Botanická zahrada – Swětlana, Daniela, Lenka

Za fotoaparátem stál začínající fotograf Miroslav Sova, který je přítomen na většině našich akcí.

No a co chystáme ? Momentálně do 1.máje probíhá soutěž o erotický dárek a v září nás čeká víkend ve vinném sklípku. Na programu se stále pracuje, ale již teď mohu prozradit, že nás čeká degustace vín, posezení ve sklípku a ubytování v útulném penzionu. Dále pak další soutěže, srazy a hlavně reportáže.

 

 

Děkujeme za Vaší přízeň a budeme se těšit na další reakce nebo spolupráci;-)

Pamatujte: Být krásná není o tom, jakou máš velikost, ale o tom, jak svoji velikost umíš nosit.

Za Baculaté Křivky, Lenka 🙂

Swingový ples v Brně - Blanka, Daniela, Swětlana a Karolína

Swingový ples v Brně – Blanka, Daniela, Swětlana a Karolína

Zanechte komentář

Napsat komentář

Vaše informace jsou u nás v bezpečí. Nemáme rádi spam. Přečtěte si informace o ochraně údajů.

Do následujícího políčka prosím zkopírujte tento kód: A6y3ea