Baculaté Křivky oslavily první výročí

Publikováno dne 20. 03. 2016

Skupina Baculaté Křivky vznikla v lednu 2015… Jak vypadal jejich první rok? To se pokusila ve zkratce shrnout jedna ze členek, Lenka Šeflová.

Krásný den, milé čtenářky,

skupina Baculaté křivky v plném složení :-)

skupina Baculaté křivky v plném složení 🙂

skupinu Baculaté Křivky asi představovat nemusím, ale trocha historie neuškodí 🙂 Jsme parta žen, které se snaží podporovat baculky, boubelky, zkrátka ženy s křivkami. Seznámily jsme se na konferenci Miluj své tělo. Padly jsme si do oka a založily Baculaté Křivky. Každý den jsme řešily nějaký problém spojený s našimi křivkami, vyskytlo se něco, na co jsme hledaly řešení, a tak jsme se rozhodly to zprostředkovat i dál. Někdo nám říká skupina, někdo organizace, klub, charita, komunita… My tomu říkáme koníček, zábava a především máme dobrý pocit, že jsme někomu mohly pomoct a že se naše aktivita fanouškům líbí. Nejsme vizážistky, kadeřnice, stylistky či reportérky, ale obyčejné ženy:

Blanka – 24 let, dispečerka, Praha

Daniela – 45let, referentka, Ústí nad Labem

Karolína – 23let, obchodní zástupkyně, Brno

Lenka – 26let, studentka, Příbram

Swětlana – 30let, floristka, Babice u Štenberka

V lednu letošního roku jsme oslavily první rok, který byl opravdu neskutečný. Byl nádherný, plný zážitků, pohody, smíchu, fotek, nových zkušeností, ale také starostí, smutku a usilovné práce. Nejvíce nás vždy potěší, když dostaneme pozitivní zpětnou vazbu – ať už že jsme v něčem pomohly, líbil se článek anebo jsme pobavily. Samozřejmě, že občas přijde i nějaká ta negativní zkušenost – např. negativní článek nebo komentář na FB – ale zatím nás to vždy ještě více stmelilo.

Během minulého roku jsme pro naše fanynky udělaly několik soutěží, tou největší je Miss Baculaté Křivky 2016. Každý měsíc vybíráme finalistku, která se na zářijovém finále utká se soupeřkami o korunku Miss Baculaté Křivky 2016. Máme již vybráno 9 finalistek, na zbylé 3 si ještě chvíli počkáme, takže pokud by se chtěla přihlásit některá ze čtenářek Krásné XL, má stále možnost. Podmínky jsou jednoduché: minimální konfekční velikost 46, zaslání 2 fotografií – obličej a postava, napsat odkud jste a věk do zpráv na našem Facebooku.

Ráda bych se také zmínila o víkendu, který jsme loni pro baculky pořádaly. Byl to relaxační pobyt na Moravě a letos budeme v tradici pokračovat. Tentokrát jsme to spojily s finále Miss Baculaté Křivky a bude se konat 16. – 18. 9. 2016 ve Svratce kousek od Žďáru nad Sázavou, více info najdete na našem Facebooku (odkaz viz. výše – pozn. redakce).

Nevím, zda jsem dokázala zhodnotit náš první rok dokonale, ale to nejdůležitější jsem snad napsala 🙂 Na závěr bych chtěla všem ženám vzkázat, aby se nebály ukázat, že jsou krásné. Podtrhněte svou krásu líčením, hezky se oblečte a vyrazte do ulic. Všechny jsme krásné! A nezapomeňte se usmívat. Jeden úsměv rozzáří nejen Vás, ale také Vaše okolí.

Lenka

Štítky: ,

Zanechte komentář

Napsat komentář

Vaše informace jsou u nás v bezpečí. Nemáme rádi spam. Přečtěte si informace o ochraně údajů.

Do následujícího políčka prosím zkopírujte tento kód: bqpDWZ