Bandeletky – pomocnice na léto

Publikováno dne 7. 06. 2016

Zná to asi každá baculka – nosit v létě sukně a šaty je většinou díky tření v oblasti stehen dost náročné. Víte, že už i na český trh totiž dorazily tzv. „Bandeletky“?

13390930_1551410311828409_679760485_nChcete si užívat ten pocit lehkosti a vzdušnosti, kdy vám kolem nohou poletuje jen lehká látka sukně? Nosíte v létě kalhoty, punčocháče nebo legíny, abyste se bránila před bolestivým odíráním stehen? Řešením může být novinka – pásky „Bandelettes“, které k nám přináší obchod Caresse.
Bandeletky jsou elastické pásky v krajkovém nebo hladkém vzhledu, které díky silikonovým proužkům dokonale přilnou ke stehnům a ochrání tak jejich vnitřní strany před bolestivým zážitkem. A ještě vypadají velice přitažlivě!
13348885_1551410498495057_1414306844_nVybrat si můžete z krajkových variant v neviditelné tělové, šarmantní černé a  vášnivě rudé, případně upřednostnit ještě vyšší komfort v hladkém provedení Unisex.

Jedna ze čtenářek Krásné XL si Bandeletky může užívat už nyní. Stačí jen odpovědět na soutěžní otázku – Ve kterých městech má Caresse pobočky? Odpověď zašlete nejpozději do půlnoci 18. 6. 2016 na email: [email protected]

Více informací na www.bandeletky.cz

Poznámka na závěr: Pokud vás Bandeletky nadchly, chcete využít předobjednávku (http://goo.gl/forms/GBfv4P7dVmdTgxR82  do 20.6.2016) a zároveň zkusit štěstí v soutěži, i to je možné. Když bude vylosována dáma, která již bude mít Bandeletku objednanou, jednoduše ji poté dostane zdarma:-)

Štítky:

2 komentáře k “Bandeletky – pomocnice na léto”

  1. zajímalo by mě jak dlouho bynadaletky vydrží.Loni jsem o nich uvažovala ale nevím jak dlouho může silikonový pásek který je drží být „funkční“ abych je za tu cenu neměla na jednu sezonu..Sukně nosím téměř denně do práce

  2. Dobrý den, já jsem je na začátku minulé sezony objednala, nosila (ale tedy mám dva páry, které střídám), protože teď byly jako nové, rozhodly jsme se objednávku zopakovat. Samozřejmě – je to látka, která není nesmrtelná. Záleží na mnoha faktorech – na tom, jak silná je třecí plocha, na tom, jak často je nosíte, jak něžně je perete a jak se o ně všeobecně staráte (nedoporučuji převážet v jednom sáčku se suchým zipem :D).
    Silikonový pásek je ale v pořádku a není třeba obávat se.
    Kdyžtak se nebojte a ptejte na [email protected], rády odpovíme

Zanechte komentář

Napsat komentář

Vaše informace jsou u nás v bezpečí. Nemáme rádi spam. Přečtěte si informace o ochraně údajů.

Do následujícího políčka prosím zkopírujte tento kód: eQf3WG