Celebrity baculkami po těhotenství

Publikováno dne 10. 02. 2013

Nejedna z nás „vyrostla“ během devíti měsíců z velikosti 40 na velikost 48 a stala se z ní baculka. Prostě v těhotenství přibrala víc, než se všeobecně všude hlásá. Pokud je to i váš případ, buďte klidná, za prvé nejste rozhodně sama a za druhé nabytá kila můžete shodit. To přece záleží jen na vás.

Kila jdou nahoru velice dobře, zvlášť v těhotenství. A to můžou potvrdit například i celebrity, herečky Bára Kodetová, Pavla Tomicová nebo modelka Alena Vránová či zpěvačka Beyoncé.

Bára Kodetová přibrala 80 kilo

Ne, to není ani překlep ani vtip. Nepřibrala 80 kilo najednou v jednom těhotenství, ale v každém těhotenství – nejdřív 30 kilo, pak dvakrát 25 kilo. Ale jak se zmínila, kila šla po porodech zase rychle dolů. I herečce Pavle Tomicové se povedlo přihodit na sebe 30 kilo a té i nějaké to kilo nahoře zůstalo.

Alena Vránová kila navíc neřešila

Další známou osobností, která se dopracovala k téměř 30 kilům navíc je modelka Alena Vránová. Ta si překvapivě kila navíc po porodu chvíli i nechala. Do osmého měsíce své dcery Ani jí prý, že by měla zhubnout, ani nepřišlo. Na to, že je přece jen trochu oplácaná, upozornila jak jinak než média, která si na ni ukazovaly prstem, jak je tlustá. A teprve tehdy si modelka řekla, že kila půjdou dolů. Zamilovala se do cvičení pilates, které jí pomohlo vrátit zpět svému tělu dokonalé míry.

baculka po porodu

baculkou po těhotenství

Beyoncé si postavu vydřela

Světová celebrita během těhotenství nabrala 32 kilo a na rozdíl od naší modelky se s kily navíc nehodlala usmířit. Ovšem to, že se opět dostala na svou původní váhu, neměla vůbec zadarmo. Sama se o svém hubnutí vyjádřila takto: „Musela jsem dřít, neustále jsem stála na běžeckém pásu a jedla jsem salát.“

 

Ať už jste nepřibraly kromě placenty a dítěte nic navíc (to je tedy k velké gratulaci a taky trošku závisti nás poporodně obézních) nebo jste si společně s vytouženým miminkem přinesly z porodnice i pětadvacet kilo navíc, dáte nám jistě za pravdu, že jste staly nejšťastnějšími ženami právě díky tomu malému uzlíčku, na které jste se celé hodiny hrdě dívaly.

Zdroj: zenaxl.cz

Štítky: ,

Zanechte komentář

Napsat komentář

Vaše informace jsou u nás v bezpečí. Nemáme rádi spam. Přečtěte si informace o ochraně údajů.

Do následujícího políčka prosím zkopírujte tento kód: q3Dp5Q