Co o sobě říkají finalistky MISS?

Publikováno dne 20. 06. 2014

Stejně jako loni jsme i tento rok hrdým mediálním partnerem československé soutěže krásy MISS Full Of Beauty 2014.

Zeptali jsme se za vás finalistek na několik otázek, abyste je mohli i naším prostřednictvím lépe poznat a pak zodpovědněji hlasovat pro nejkrásnější dívku „MISS Krásná XL 2014“ a „MISS Internet 2014“.

Dnešní otázka zní: „Jak bys charakterizovala sebe samu?“

soutěž krásy MISS Full Of Beauty 2014

Kateřina Lusková, Jana Stejkozová a Magdaléna Vytisková, první trojice finalistek MISS Full Of Beauty 2014

č. 1 – Kateřina Lusková

Jsem vstřícná, usměvavá a pozitivní osůbka. Je mě stále plno, vždy když vejdu do místnosti. Raduji se z maličkostí a nadchnu se úplně pro vše. Ráda komunikuji a jsem spokojená obklopená přáteli a známými. Jsem velmi houževnatá, pracovitá a pečlivá, někdy až příliš. Jsem velice ctižádostivá, ale není pro mě hnacím motorem sobecká touha po kariéře nebo nějakém osobním růstu:) Což platí i v této soutěži. Jsem ráda oceněna, ale ne za každou cenu. Mezi mé kladné vlastnosti určitě v první řadě patří čestnost a spolehlivost. Ráda posouvám hranice svých zkušeností a svého rozhledu. Z každého zážitku si chci vzít maximum, od každé osoby se ráda učím nové poznatky. Chovám se většinou tolerantně a uznávám individualitu a jedinečnost každé osoby. Mám tak trošku ochranitelské sklony hlavně pro lidi v nesnázích. Mezi mé záporné vlastnosti asi patří přehnané puntičkářství. A tím, že mám většinou skromný přístup k tomu, co dělám, si někdy způsobuji, že mé úspěchy nebo úsilí je ignorováno a bráno jako samozřejmost, z čehož jsem pak zklamaná a naštvaná. Prostě někdy očekávám od lidí to, co si vysním já ve své hlavě. Také jsem hodně ješitná, protože si myslím, že do všeho, co dělám, dávám vše, a když je mi to nějak pomluveno, velmi se mne to dotkne.

 

č. 2 – Jana Stejkozová 

Jaká jsem? Jsem přátelská, vůdčí, podporující, milá, komunikativní, milující a hrdá maminka. Miluji smích a dokáži si udělat legraci i sama ze sebe. Ráda bych vám dokázala, že i s postavičkou připomínajícího hrošíka dokáži být krásnou gazelou. Postupem času jsem poznala, že dokážu dosáhnout dost vysoko, abych zvládla téměř každou krizovou situaci, kterou mi život přihraje do cesty. Mám hodně ryzích vlastností, které každý muž hledá a zřídka kdy najde. Často ale trpím výbuchy hněvu, před kterými by se i silný chlap ustrašeně schoval v lese (nebo aspoň pod stůl), ale k takovému zuřivému běsnění nikdy nedojde bez pořádné provokace. Nechci slyšet, že něco „je pro mne dobré“, že „všichni ostatní to dělají takhle“. Nesnáším slova „musíš a nesmíš“ nebo že mne něco bude „mentálně stimulovat“. V tom jsem opravdu zarputilá jako Býk. Budu hrdě kráčet vedle svého muže a zřídka se budu schovávat v jeho stínu. Ehm… oprava – nikdy nechodím v jeho stínu!!!. Slabost v jakékoli formě nemohou vystát. Má netečnost vůči bolesti a citovému stresu je téměř zázračná. Několikrát denně slýchám od svých klientek v kadeřnictví, že jsem jejich sluníčko, že i na dálku je dokáži nabít svou energií a často se mě ptají, jak to dělám, že jsem stále plná optimismu. Vždy mám v srdci dost místa a lásky pro jiné lidi a pokud by vás zastihla bouře, v našem domě se zahřejete. V zaměstnání jsem usilovná a přesná. Jdu si tvrdě za svým stanoveným cílem. Musím říci, že jsem docela náročná. Ráda se obklopuji krásnými věcmi. Miluji nakupování a ráda nakoupuji dárečky pro druhé, hlavně pro své tři děti. Nesnáším hady a pitomce a už vůbec ne ty, kteří by chtěli udělat pitomce ze mne! A řídím se mottem: Každé ráno, když vstaneme, bychom se měli usmívat, protože nikdy nevíme, kdy ten den bude poslední v našem životě. 🙂

 

č. 3 – Magdaléna Vytisková

Řekla bych, že jsem obyčejná 25 letá studentka vysoké školy, která ráda chodí ven s přáteli, cestuje a miluje jídlo. Nejradši jsem, když mám volný den, obléknu si tenisky, tepláky, tričko a vyrazím někam na výlet do přírody či džungle města. Na druhou stranu velice ráda chodím do divadel a na výstavy, kam se ráda (asi jako každá žena) zkrášlím a užívám si obdivné komentáře: ,, Tohle že je Majda? Tu bych ani nepoznal.“ Mám velice kladný vztah k dětem, a proto již delší dobu jezdím jako vedoucí na dětský tábor a celoročně s dětmi podnikám nejrůznější akce. Dle mého okolí patřím k lidem, kteří srší dobrou náladou neustále a na všechny strany, jsem zkrátka ,,veselá kopa“. Uslyšíte mne na velkou vzdálenost, protože rozhodně nepatřím k zakřiknutým lidem. Nebojím se jít do čehokoli po hlavě, ale bohužel kolikrát i bez rozmyslu. Mám jedinečný smysl pro vytvoření a udržení chaosu v čemkoli. Mohlo by se zdát, že jsem bordelář, ale já jen udržuji svůj svět v rovnováze. Bohužel občas rychleji mluvím, než myslím. Naštěstí mě mé okolí bere s jistou rezervou a můj občas trošku tvrdší humor chápe, takže se tomu mnohokrát společně zasmějeme.

 

finalistky soutěže krásy MISS Full Of Beauty

Květa Bezuchová, Šárka Sváčková a Simona Zrůstová, druhá trojice finalistek MISS Full Of Beauty 2014

č. 4 – Květa Bezuchová

Cílevědomá, mladá slečna, která sbírá zážitky, snaží se být v životě úspěšná. Život nepřežívám, ale prožívám na 100%. Každá překážka, kterou potkám, pro mě znamená další odrážecí můstek, který mě posune zase o kus dále, především mě nezastaví.  Mezi mé slabé stránky patří slabší „odolnost“ vůči krásným šatům v obchodě a občasná lenost, která mě přepadne.

 

č. 5 – Šárka Sváčková

Jsem úplně obyčejná holka, tedy vlastně žena. I když mé tělo stárne, má duše je stále mladá. Jsem ráda aktivní, nebaví mě zahálet, stále musím něco dělat nebo vymýšlet. Nemám ráda nudu a stereotyp. Nejvíce ze všeho mě baví má práce. Mám to štěstí jako jedna z mála, že dělám práci, která je zároveň mým koníčkem. Jsem učitelkou v mateřské škole. Děti velmi miluji, jsou pro mě inspirací, nabíjí mě svou energií a díky nim snad nikdy nezestárnu, neboť každý den se vracím do dětských let. Ráda tančím, zpívám, cestuji, poznávám nové lidi, ráda se směju, a když se do něčeho pustím, snažím se dělat vše naplno. Možná jsem na některé věci až příliš velký puntičkář. Jsem také upřímná, a to se možná některým lidem nelíbí, ale neumím se přetvařovat. Mou slabou stránkou je, že jsem velmi citlivá a hodně věcí mě dojme, lépe řečeno, brečím i u pohádek.

 

č. 6 – Simona Zrůstová

Jsem velmi pracovitá, upřímná, zodpovědná, se smyslem pro humor, ráda se učím novým věcem. Na slovo, které dám, se může vždy každý spolehnout, jsem svému okolí oporou. Ráda pomáhám druhým a to někdy i na úkor sama sebe. V práci jsem flexibilní a tak trošku workoholik….“dokud nemám vše hotové, nejdu domů :)“. Z negativních vlastností je to nedůvěra a tvrdohlavost v některých životních situacích, raději chci mít vše pod kontrolou sama, tudíž je pro mě velice těžké se někomu otevřít a ukázat svou duši, jsem jako „cibule“ – musíte mě nejprve oloupat, abyste zjistili, co se skrývá pod slupkou.

 

finalistky soutěže krásy MISS Full Of Beauty 2014

Kateřina Konečná, Markéta Nagyová a Marie Švajková, třetí trojice finalistek MISS Full Of Beauty 2014

č. 7 – Kateřina Konečná

Myslím si o sobě, že nejsem špatný člověk. Uznávám lidi takové, jací doopravdy jsou, ne takové, na které si hrají. Jsem přátelská, vtipná, milá, vlídná, vnímavá, pracovitá, cílevědomá a empatická. Pro rodinu a přátele bych se rozkrájela. Dokážu člověka vyslechnout a poradit mu. Mé záporné vlastnosti jsou urážlivost, tvrdohlavost, paličatost a nedochvilnost.

 

č. 8 – Markéta Nagyová

Není lehké samu sebe charakterizovat, hlavně ty záporné vlastnosti. 🙂 Člověk na sobě nerad vidí chyby. Jsem cílevědomá, veselá, společenská, přátelská, aktivní, dokáži jednat asertivně (velice důležité, když pracujete s lidmi) a usměvavá!!! Jsem hodně silná osobnost s vůdčími sklony, což může být některým lidem nepříjemné. Také jsem velice soutěživá a nerada prohrávám. Jsem přesvědčená, že mám většinou pravdu a občas jsem i líná.

 

č. 9 – Marie Švajková

Jsem veselá, optimistická bytost, milující svojí rodinu. Mám ráda okolo sebe společnost, ráda poznávám a zažívám nové věci. Myslím si, že jsem upřímná, tolerantní, empatická, stydlivá, trochu bláznivá žena, jdu do některých věcí po hlavě, ale pokud mi na něčem záleží, hodně o tom přemýšlím. Mezi moje nejhorší vlastnosti patří urážlivost, výbušnost, jak se říká “ když pohár trpělivosti přeteče, jsem jak neřízená střela“. Brzy se však uklidním a uvědomím si, že je lepší být v klidu a na svět se usmívat.

 

finalistky soutěže krásy MISS Full Of Beauty 2014

Pavla Procházková, Denisa Zifčáková a Kateřina Vejnarová, poslední trojice finalistek MISS Full Of Beauty 2014

č. 10 – Pavla Procházková

Jsem originál! kladné vlastnosti – jsem originální, vytrvalá, spolehlivá, empatická, systematická, férová, expresivní, razantní, emotivní, mám fantazii, smysl pro humor a nesnáším lež. Záporné – jsem komplikovaná, razantní, přespříliš přímá a emotivní…trochu se mi plete, co je kladné a co záporné.. beru nálepku ORIGINÁL 🙂

 

č. 11 – Denisa Zifčáková

Sama sebe bych charakterizovala jako velmi energickou a usměvavou ženu, která se nebojí jít do něčeho naplno, i když to ostatní odsuzují. Já se nikdy nedám a jdu si za svým cílem. Jsem milá, společenská a ráda se obklopuji lidmi, kteří ve mě věří a já věřím v ně. Moje největší přednost je, že si umím udělat srandu i ze sama sebe a ještě se tomu zasmát:) Mám kolem sebe ráda upřímné lidi a pokud mě zklamou, dokážu i odpouštět. Jelikož jsem velmi přející člověk, řídím se heslem „přej a bude Ti přáno“:) Moje záporné vlastnosti, které si já uvědomuji, jsou moje tvrdohlavost a nedochvilnost. Někdy také přehnaná nervozita. 🙂

 

č. 12 – Kateřina Vejnarová

Jmenuji se Kateřina Vejnarová, pocházím z Východočeského města perníku, Zlaté přilby a Velké pardubické, a to z PARDUBIC. Momentálně bydlím v nedaleké (malé) vesničce Zástava. Je mi 27 let, jsem vdaná maminka na mateřské dovolené. Již skoro druhým rokem mám krásnou a hlavně zdravou holčičku – Adélku. Velice ráda jsem ve společnosti lidí a už skoro 20 let se věnuji zpěvu. Věřím, že mezi mé dobré vlastnosti patří upřímnost, skromnost, srdečnost, schopnost pozorně naslouchat, jsem přátelská, komunikativní, empatická, společenská a v neposlední řadě živá osoba, která se snaží přinášet radost do každé místnosti. Na druhé straně náladovost je také jednou z mých vlastností patřících k těm špatným, ke kterým bych ještě připojila nedochvilnost a tvrdohlavost.

 

Děkujeme za upřímnost, dámy!

 

Photo Copyright © Petr Kurečka. Šaty: Big and Beautiful. Šperky: Chartage

Štítky: , ,

Zanechte komentář

Napsat komentář

Vaše informace jsou u nás v bezpečí. Nemáme rádi spam. Přečtěte si informace o ochraně údajů.

Do následujícího políčka prosím zkopírujte tento kód: 8G1Nce