Drákulovy nevěsty v akci

Publikováno dne 8. 07. 2013
Baculky cvičily na finálový galavečer

Baculky cvičily na finálový galavečer

 

Finále volby o nejkrásnější baculku Česko-Slovenska MISS Full Of Beauty se nezadržitelně blíží, a tak 12 krasavic pilně trénuje chůzi na podpatcích, úsměvy i celou choreografii. Další soustředění proběhlo opět v příjemném prostředí penzionu Medvídek v Tanvaldu. Jak jim to podle nich šlo? Čím tentokrát oslnily v místní hospůdce? Přečtěte si další díl Deníčku finalistek.

A nezapomeňte, že i vy můžete dámy podpořit – hlasujte o MISS Internet a MISS Krásná XL.

 

Finalistka č. 1: Eva Janku

Tentokrát už jsem tak zhruba věděla, co se asi bude dít. Že toto soustředění bylo opět náročné, a to hlavně fyzicky, to zůstává stejné.  Ale i přesto úsměvy na tváři u všech, mě nevyjímaje, zůstaly. Velkým odreagováním od učení chůze, nácviku choreografie a různých debat spojených s galavečerem byl sobotní večer, kdy jsme se všechni převtělily do Drákulových nevěst. Super!

 

Finalistka č. 2: Nicole Hartlová

Dostaly jsme pokyn, že máme být stručné, proto náš společný víkend shrnu takto: Super odpočinek od běžného života, super atmosféra s holkama, těším se na další víkend plný energie, smíchu a tréninku 🙂

 

Finalistka č. 3: Tereza Hlavsová

Druhé soustředění jsem si náramně užila, naučila jsem se novým věcem a opět jsem se pobavila a zasmála s ostatními finalistkami:) Byl to opravdu skvělý víkend. Tématický večer byl jedinečný. Byl plný tance a zábavy, ale také jsem si mimo jiné vyzkoušela protančit celý večer na podpatcích:) Shrnout do pár vět celý víkend je celkem nemožné, ale kdybych měla ten víkend nějak zhodnotit, vyjádřila bych ho větou: Naprosto jedinečné setkání s ostatními finalistkami a realizačním týmem, plné zábavy a smíchu a učení se novým a báječným věcem!:)

 

Finalistka č. 4: Miroslava Gašparíková

Tento víkend bol ešte lepší ako ten predošlý. Naučila som sa nielen ako veľa vecí správne robiť, ale tiež som nahliadla do svojho vnútra. Zistila som, že ma veľmi napĺňa robiť radosť druhým, ako napríklad keď sme spievali ku sviatku jednému pánovi. V jeho očiach bola vidieť radosť, a práve preto to stálo za to. Pre niekoho možno hlúposť, pre iného krásne gesto. Ako hovorí jedna z mojich obľúbených myšlienok: „Človek si možno nezapamätá, čo ste mu hovorili, ale nikdy nezabudne na to, ako sa pri vás cítil.“(Maya Angelou) Preto dúfam, že každým dňom sa budú ľudia v mojom okolí cítiť lepšie a lepšie, a bude na svete viac usmievavých a pozitívne naladených ľudí. Vďaka za pekny vikend celému realizačnému týmu:-)

 

Drákulovy nevěsty vytřely opět na diskotéce všem zrak!

Drákulovy nevěsty vytřely opět na diskotéce všem zrak!

 

Finalistka č. 5: Aneta Čížková

Naše druhé soustředění bylo opět v duchu smíchu, dobré nálady a práce..;) Moc jsem si užila sobotu, i když byla celá pracovní, plná nacvičování a tréninku, bylo to super a večerní párty na téma Drákulovy nevěsty byla opět velmi podařená. Byla jsem velmi příjemně překvapená kreativitou dívek. Jejich kostýmy byly opravdu úžasné. Takže opět super víkend, který jsem si užila.

 

Finalistka č. 6: Kamila Galková

I přesto, že první soustředění bylo víc než skvělé, byla jsem před odjezdem na toto soustředění i tak docela nervózní. Na místo konání jsme spolu s dalšími třemi kolegyňkami dorazily pozdě v noci, takže jediné, co se v ten den konalo, byl spánek. Na druhý den už jel od samého rána náš plánovaný program (trénink chůze, nácvik choreografie atd.). Bylo to náročné, ale zvládly jsme to. Večer se opět nesl v duchu „volné“ zábavy, kdy jsme převlečené za Drákulovy nevěsty navštívily opět tamní diskotéku. Myslím, že mohu mluvit za všechny, že jsme si jak tématický večer, tak celé soustředění užily, a už se opět těším na další.

 

Finalistka č. 7: Kateřina Adamcová

Na druhé soustředění už jsem nejela tak nervózní, věděla jsem, že holky jsou super a že rozhodně bude veselo. Taky že ano. Dojely jsme s Anet, Kamčou a Ivankou L. jako poslední, a tak jsme toho z pátku bohužel moc neměly. Sobota nám vše ale dokonale vynahradila. Odpolední nácvik choreografie mě opravdu moc bavil. Samé ladné ženské pohyby, které ještě víc upozorňují na naši krásu. Ale musím podotknout, že z toho pěkně bolí ruce. :)) Tématický sobotní večer nás čekal ve stylu Upířích nevěst. Jak to dopadlo? Báječně, přesně tak, jak jsme všechny očekávaly. Místní hospůdka si nás určitě hodně oblíbila. Focení ze všech stran, úsměvy, hromada srandy. Myslím si, že i tohle soustředění, stejně jako předešlé, se moc vydařilo.

 

Finalistka č. 8: Ivana Laššáková

Druhé sústredenie bolo opäť rychlé, náročné, ale aj zábavné. Konečne som mala možnost spoznat aj ďalšie dievčatá, s ktorými nebola zatial možnosť sa bližšie spoznať. Počasie nám konečne prialo 😀 učili sme sa chodit po schodoch v opätkoch, začali sme trénovať choreografiu a dozvedeli sme sa zopár info o galavečeri. opäť prichádzam domov unavená, ale zvedavá, co nám prinesie ďalšie sústredenie.

 

Počkejte, jak to budou dámy na galavečeru umět!

Počkejte, jak to budou dámy na galavečeru umět!

 

Finalistka č. 9: Ivana Janková

Byl to opět úžasný a náročný víkend. Těšila jsem se, že se zase setkáme, a setkání bylo opravdu podle mých představ plné úsměvů a přátelské atmosféry. O víkendu jsme hodně trénovaly pohyby a chůzi, těchto tréninků jsem se nemohla naplno zúčastnit kvůli drobnému zranění chodidla, ale udělala jsem si poznámky – a o to větší mě čeká trénink teď v domácím prostředí. Také jsem si uvědomila, jak opravdu rychle se blíží termín finálového večera a kolik je třeba ještě udělat práce, aby mé vystoupení bylo opravdu takové, jak si ho představuji. Hodně uvolnění mi poskytl tématický večer, který byl opravdu netradiční a velmi kreativní a také samozřejmě sexy. Věřím, že se Vám naše stylizace do upírových nevěst bude líbit 🙂

 

Finalistka č. 10: Veronika Hlavsová

Druhé soustředění bylo naprosto báječné. Nejenže jsem se naučila spoustu nových věcí, ale navíc jsem si to opravdu užila. Byla perfektní atmosféra a i zábava. Navíc jsme se zase o něco více mezi sebou poznaly. Nasmály jsme se nejen při přípravě na tématický večer, ale i při jeho průběhu. Bylo to prostě bezvadné. Už moc se těším na další soustředění.

 

Finalistka č. 11: Anna Putschöglová

Na druhé soustředění jsem už jela s vědomím, že bude náročnější. Začaly jsme nacvičovat choreografii a byly jsme pochváleny, tak si myslím, že nám to i šlo:). S holkami si stále rozumíme, i když jde pomalu do tuhého. I toto soustředění jsme měly večerní oddych, tentokrát na téma DRÁKULOVY NEVĚSTY. Soustředění bylo super, naučné a příjemné. Neopomenu napsat, že jsem opravdu ráda za soutěž a všechny, kdo v ní jsou – jak finalistky, tak realizační tým! 🙂

 

Finalistka č. 12: Kateřina Humlová

Celý víkend byl parádní jako ten minulý. Opět jsme se učily chůzi v botách na vysokém podpatku, správné postoje a pózy. Také chůzi po schodech dolů a nahoru, abychom vypadaly ladně a přirozeně. Probíraly a cvičily jsme prvky z choreografie, abychom je prováděly dobře a celý výsledek vypadal hezky. Sobotu jsme zakončily tematickým večerem na téma „Drákulovy nevěsty“. Připravily jsme se na něj velice stylově – byl to velice příjemný a zábavný večer.

 

Poznámka: redakčně zkráceno

Štítky: ,

Zanechte komentář

Napsat komentář

Vaše informace jsou u nás v bezpečí. Nemáme rádi spam. Přečtěte si informace o ochraně údajů.

Do následujícího políčka prosím zkopírujte tento kód: 8BdqIq