Druhé soustředění finalistek MISS Prima křivky 2016

Publikováno dne 18. 08. 2016

Červencové soustředění MISS Prima křivky 2016 ve Ski areálu Monínec bylo tentokrát plné hostů, ale také focení s lehce provokativním nádechem!

MISS Prima křivky 2016 a Maserati

Finalistky MISS Prima křivky 2016 si focení u Maserati řádně užily..

Společnost Dream Cars zapůjčila na focení luxusní auto Maserati Ghibli, se kterým na soustředění přijela sama ředitelka společnosti Petra Cieslar Neumanová. Na focení finalistky oblékly exkluzivní spodní prádlo firmy Caresse.

 

 

Peter Dolinajec a finalistky MISS Prima křivky 2016

Choreograf Peter Dolinajec finalistky MISS Prima křivky 2016 pěkně protáhl

Pohyb a zase pohyb, focení v silném větru za nepříliš příznivého počasí, nekompromisní nácvik choreografie i chůze na podpatcích… Druhé soustředění bylo pro finalistky opravdu náročné. Poprvé totiž okusily, jaké to je, kdy soustředění nerovná se dovolená, ale tvrdá dřina! Finalistky poprvé nacvičovaly úvodní choreografii na finálový galavečer a zjistily, že asistent hlavního choreografa Pavla Strouhala, Peter Dolinajec, je vskutku šetřit nebude! Finalistky pochopily, že úvodní choreografie není legrace, ale skutečná, tentokrát šokující, dosud v dějinách soutěží MISS nebývalá show, na které je třeba poctivě pracovat. Nicméně, přes veškerou únavu, bolavé nohy, spocená trička si oblíbily nejen choreografii, ale i samotného Petera. „Měl jsem možnost pracovat s holkama 2 dny a musím říct, že už po 2 hodinách tréningu byl vidět velký pokrok. Holky jsou pohybově nadané, takže o to to bylo jednodušší. Problém vidím jen v pohybové paměti, ale ta se do finále Miss Prima křivky vytrénuje. Jsou to Prima šikulky“, říká Peter Dolinajec.

finalistky MISS Prima křivky 2016 s modní návrhářkou Jiřinou Tauchmanovou

Návrhářka Jiřina Tauchmanová, její tým a finalistky MISS Prima křivky 2016

Aby soutěžící krásky pouze nepadaly únavou, pořadatelé jim program zpestřili i „oddechovými“ aktivitami, kde si mohly trochu odpočinou a nechat se hýčkat. Módní návrhářka Jiřina Tauchmanová přijela na soustředění s navrženými modely společenských šatů na finálový galavečer a pilně se špendlilo přímo na prima křivkách! Nic z toho by ovšem nebylo, pokud by společnost Promat s.r.o. nebyla tak velkorysá a nepokryla náklady na tyto originální šaty ušité na míru, které budou v ČR jako první oficiální plus size kolekce figurovat na Fashion weeku v Praze pořádaném Národní Komorou Módy, pod taktovkou její prezidentky Julie Hendrychové, v říjnu letošního roku.     

S finalistkami se přijel seznámit a zárověň si je prohlédnout i majitel Medical Partners a ředitel ISIS Pharmy – Michal Sajdl. Okem odborníka nenápadně sledoval všechny finalistky, aby jim na dalším soustředění mohl pomoci s odbornou péčí o pleť a každé doporučit dermatoligický přípravek z produkce ISIS Pharmy přesně dle toho, co každá potřebuje.

Vstupenky na galavečer, který tentokrát nikoliv náhodou bude šokující – vždyť tématem letošního ročníku MISS Prima křivky je REBELIE!,  jsou k dispozici v sítích Ticketportal. Fotografie z tohoto mládeži nepřístupného soustředění jsou na facebooku MISS Prima křivky:-) Uvidíme se 20.9. v divadle Broadway!

 

Pozn.:  Photo Copyright (c) Ondřej Hecht, prádlo Caresse, vůz Dream Cars

Štítky: , ,

Zanechte komentář

Napsat komentář

Vaše informace jsou u nás v bezpečí. Nemáme rádi spam. Přečtěte si informace o ochraně údajů.

Do následujícího políčka prosím zkopírujte tento kód: oo1Uvc