Finále MISS Prima křivky 2015 je za dveřmi!

Publikováno dne 14. 09. 2015

V pražském divadle Broadway 15. 9. 2015 vyvrcholí již 3. ročník soutěže MISS Prima křivky, kterou již tradičně pořádá agentura CZ Plus Size Models. Ve finále se střetne 11 dívek a žen, z toho 3 Slovenky a 8 Češek.

soustředění MISS Prima křivky 2015

Renata Soukupová, finalistka MISS Prima křivky 2015 na soustředění

O přízeň poroty se budou ucházet ve třech soutěžních disciplínách: rozhovor s moderátorem, volná disciplína a promenáda ve společenských šatech. Třetí disciplína ovšem nebude jen obyčejnou přehlídkou – je totiž na speciálně vymyšlenou choreografii, pod vedením Kristýny Sklenářové, jejíž součástí bude i to, co lze vidět například na přehlídkových molech prestižních světových značek: živé vystoupení zpěváka přímo mezi modelkami. „MISS Prima křivky má ambici přijít každý rok při finálovém večeru s něčím novým, překvapivým, s něčím, co jsme v České republice dosud neviděli. Zdá se, že s Petrem Kutheilem se to letos 15. září na scéně divadla Broadway může dokonale podařit,“ říká předseda poroty Radek John.

Na finálovém galavečeru vystoupí zpěváci Martin Harich, Petr Kutheil a zpěvák politik Marek Černoch s kapelou Angels. Diváci se mohou těšit také na světelnou show se saxofonem a DJe Lee Maca. Souboj finalistek o titul MISS Prima křivky bude tentokrát řídit herec a moderátor Vlasta Korec. Proč přijal roli moderátora této akce? „Krása je všude kolem nás, jen ji objevit. A konfekční velikosti, materiál, zpracování, trendy… pro klasifikaci krásy nejsou dost směrodatné a určující…  Krása se hledá úplně jinak. Někdo krásou žije od narození a jiný ji nikdy nepotkal, i když si myslí, že žije krásný život“, shrnul velmi poeticky Vlasta Korec.

Porotě bude již třetím rokem předsedat scenárista a spisovatel Radek John, usedne v ní také moderátorka Aneta Christovová, herečka Dominika Býmová, poslanec parlamentu ČR Marek Černoch, Miroslav Křapáček, výhradní dovozce šperků značky Chartage pro český, slovenský a polský trh, kterými budou při boji o titul MISS ozdobeny finalistky soutěže, Michal Sajdl ředitel ISIS PHARMY, partnera soutěže, zástupci mediálních partnerů a další.

soustředění MISS Prima křivky 2015

Krásná finalistka MISS Prima křivky Kateřina Sadílková a šaty Ever Pretty

Jak probíhají poslední přípravy finále MISS Prima křivky 2015 a co na přípravu třetího ročníku MISS Prima křivky říká spoluorganizátorka Markéta Zámyslická?

„Tak za prvé jsem šťastná, že MISS Prima křivky dokráčela až k třetímu ročníku. Myslím, že na tuto maličkou zemi, kde se velmi těžce shání peníze na takovéto projekty a „boubelky“ zde teprve začínají prorážet, je to skutečný úspěch, na který můžeme být s Romanem pyšní (Roman Fáreq, obchodní ředitel, pozn. redakce). Letošní ročník se posunul směrem dál, přesněji směrem „ven“, díky spojení s americkou TV Show – The Fashion Hero, která je nejen pro ženy, ale i pro muže, ovšem zaměření má velmi podobné. Hledá reálné tváře a postavy pro nafocení kampaní světových značek, jejichž zástupci jsou v porotě a vybírají si mezi finalisty toho, koho potřebují. Pavla Procházková se již pečlivě připravuje na listopad, kdy na týden odjede do Španělka na natáčení. Na finálovém večeru pak jedna soutěžící vyhraje tuto speciální cenu – MISS Prima křivky – The Fashio Hero 2015 a pojede na soutěž další rok.

Letos jsme si pro návštěvníky nachystali moderní pojetí show. Hrát bude DJ Lee Mac a diváci uvidí světelnou show se saxofonem, finalistky mají nacvičenou úvodní choreografii na motiv boje dobra proti zlu, tedy Andílci vs Ďáblice, ve které nakonec nikdo nezvítězí, jelikož jedno je druhou stranou mince téhož:-) Perličkou večera, dle mého, když se vše vydaří tak, jak má, a já doufám, že ano, bude choreografie na přehlídku ve společenských šatech, kde jsem si splnila sen a zakomponovala zpěváka přímo do choreografie. Petr Kutheil bude zpívat živě přímo mezi dívkami a poctivě to s nimi pod vedením Kristýny Sklenářové nacvičil na soustředění. Na to se opravdu těším  doufám, že tato malá drzost okouzlí i publikum. Třešinkou na dortu je čím dál tím lepší zpěvák Martin Harich, který zraje jako víno.“

MISS Prima křivky - soustředění

lazaret na Monínci

Finálový večer byl nedávno málem ohrožen – tolik úrazů pohromadě totiž hosté Ski areálu Monínec, kde již tradičně probíhá soustředění finalistek,  ještě nikdy neviděli! Předposlední den Monínec vypadal jako provizorně zřízený lazaret, kam navezli oběti hromadné havárie nebo teroristického útoku. Zděšení hostů i personálu pominulo, když pochopili, že před jejich očima defilují účastnice závěrečné párty MISS Prima křivky, pro kterou organizátoři tentokrát zadali téma – pacienti lazaretu:-) Finalistky se neobvyklého úkolu chopily se ctí. Nechyběly berle, ortézy, fáče, krev a jizvy tak věrohodné, že nezasvěcení nabyli dojmu, že finálový večer, který se koná 15. září v pražském divadle Broadway, nebude možné uskutečnit.

MISS Prima křivky - soustředění

dárky pro finalistky MISS Prima křivky 2015

Závěrečné soustředění tedy pro finalistky byla nejen tvrdá práce, ale i zábava. Korunovaly ho i dárky partnerů soutěže, kteří se přijeli s dívkami osobně seznámit a byli velmi štědří. ISISPHARMA připravila pro finalistky balíčky své luxusní francouzské a švýcarské kosmetiky neotone, unitone4, ruboril, teen drem, vitiskin, uveblock, sensylia, nanoceuticals, secalia, kterou distribuuje jako výhradní dovozce pro ČR. Od majitele Michala Sajdla se navíc dívky dozvěděly, jak se správně starat o pleť, jaké přípravky ISISPHARMY použít na problematickou pleť, bělení pigmentových skvrn, ekzémy, ochranu před sluncem, potlačení vrásek nebo kruhů pod očima. Majitelka firmy CARESSE Klára Doubková pro změnu přijela na soustředění kráskám poradit, jak si správně vybrat spodní prádlo, hlavně podprsenky, při jejichž pořizování ženy často chybují. Jaký zázrak je správně zvolená podprsenka dámy pochopily ve chvíli, kdy jim umožnila obléknout si i o číslo menší šaty. Společnost Ever-Pretty.cz, která je výhradním dovozcem této americké značky pro český trh a poskytne finalistkám společenské šaty na finálový večer, zapůjčila na závěrečné soustředění kolekci nádherných koktejlových šatů pro nafocení fashion fotografií finalistek soutěže.

 

 

Photo Copyright (c) Milan Mošna a Václav Hodina – Morris Media

Štítky: ,

Zanechte komentář

Napsat komentář

Vaše informace jsou u nás v bezpečí. Nemáme rádi spam. Přečtěte si informace o ochraně údajů.

Do následujícího políčka prosím zkopírujte tento kód: JspteU