Poslední přípravy na volbu MISS Prima křivky!

Publikováno dne 10. 09. 2014

O víkendu proběhlo na Monínci poslední soustředění finalistek MISS Prima křivky 2014. Krásky tři dny pilně trénovaly choreografie, chůzi, volné disciplíny a zkoušely šaty, vždyť finále je již v sobotu 13.9.2014! Tam se dozvíte, která z nich získala také titul „MISS Krásná XL 2014„:-)

MISS Prima křivky 2014 se připravují na galavečer volby nejkrásnější baculky Česka a Slovenska

Poslední přípravy před velkým finále volby MISS Prima křivky 2014

Tentokrát na finalistky čekalo milé překvapení: účast mladých herců a zpěváků z muzikálu Sněhová královna (Davida Gránského, Felixe Slováčka ml, a  Jana Kopečného), kteří se přijeli seznámit a podpořit jejich snahu o zdůraznění krásy bez omezení konfekční velikostí. Pánové na slavnostním galavečeru v Divadle Hybernia zazpívají v předpremiéře několik písní z připravovaného muzikálu Sněhová královna.

 

 

Dalším zpestřením programu byla i návštěva majitelky Top Fit Anety Bašové, která s kráskami jednotlivě probírala fyzickou kondici, metabolický věk, rychlost metabolismu, stav lymfatického systému, ale třeba i dermatologické problémy.

Vítězka loňského ročníku MISS Prima křivky

Theresa Canti předvádí plavky Fantasy Italia

Spolumajitel spodního prádla Fantasy ItaliaRadim Chromeček – si na soustředění přijel se svým týmem všechny finalistky osobně změřit. Všechny krásky, které se probojovaly až do finále MISS Prima křivky 2014, získají totiž plavky šité přímo na míru! 1. vicemiss loňského ročníku soutěže Veronika Hlavsová pro změnu učila finalistky základy sebeobrany, takže se dámy ocitly párkrát i na lopatkách. Všechny ovšem s úsměvěm na tváři.

 

Večerní „Svatební párty“ neměla chybu a dívky se zaslouženě odreagovaly. Loňská vítězka této česko-slovenské soutěže plné krásy Theresa Canti předvedla VIP zprávám i troje luxusní šaty ze salónu Adina, ve kterých bude reprezentovat Českou republiku na světové soutěži MISS Plus Size Universe v Karibiku 1.11.2014. Držme jí všichni palce!

Finalistky MISS Prima křivky 2014 - poslední soustředění

Svatební párty finalistek MISS Prima křivky 2014

Pozn.: Photo Copyright © Milan Mošna a Morris Media, Photo Copyright © Václav Hodina a Morris Media

Štítky: ,

Zanechte komentář

Napsat komentář

Vaše informace jsou u nás v bezpečí. Nemáme rádi spam. Přečtěte si informace o ochraně údajů.

Do následujícího políčka prosím zkopírujte tento kód: jbBBLX