Nová kolekce plus size společenských šatů na galavečeru MISS Prima křivky

Publikováno dne 15. 09. 2016

Vrcholem posledního soustředění finalistek MISS Prima křivky ve Ski areálu Monínec bylo oficiální předání kolekce jedenácti plus size společenských šatů z dílny módní návrhářky Jiřiny Tauchmanové finalistkám MISS Prima křivky. Jiřina Tauchmanová je první módní návrhářkou v ČR, která se odvážila vytvořit ucelenou plus sice kolekci na dívky oblých tvarů.

MISS Prima křivky 2016 - kolekce plus size společenských šatů

Jiřina Tauchmanová, Julie Hendrychová a Michal Přibyl s obdarovanou finalistkou MISS Prima křivky

Díky patří všem, kteří vytvoření kolekce plus size společenských šatů umožnili: Michalu Přibylovi, zástupci firmy Promat, která zaplatila náklady za ušití celé kolekce společenských šatů, prezidentce Národní Komory Módy ČR – Julii Hendrychové, která to celé vymyslela a poskytla látky, ze kterých se šilo, a  samozřejmě módní návrhářce Jiřině Tauchmanové, která šaty navrhla a dohlížela na realizaci tohoto unikátního projektu.

MISS Prima křivky - finále, choreograf

Finalistky MISS Prima křivky s choreografem

Pětidenní soustředění finalistek MISS Prima křivky, které bylo vlastně generálkou na finálový večer, který se uskuteční už 20. září v pražském divadle Broadway, bylo nabité událostmi. Začínalo se párty v rockovém stylu, na které se finalistky seznámily s moderátorem finálového večera Pavlem Novotným, nebo s vystupujícími hudebníky Miro Šmajdou a Pavlem Horejšem. Poté ale čekala finalistky tvrdá dřina. Chůze, volné disciplíny, nástup na závěrečné defilé, choreografie, při které sebemenší chybičku dívkám neodpustil Pavel Strouhal. Dokonalá musí být i chůze a pózování, takže opět nechyběla učitelka chůze Theresa Canti. Dopilovávaly se volné disciplíny, které jsou pro finalistky velmi důležité. Musí jimi porotu ohromit! Trénovala se také sebeobrana a dívky dostaly základní lekce z karate od Veroniky Hlavsové. Únava soutěžících po skončení každého dne se podobala únavě špičkových sportovců ve vrcholové fázi tréningu. Finalistkám proto organizátoři soutěže museli dopřát i klidnější chvilky. Na soustředění za nimi přijel například i majitel Medical Partners a ředitel ISIS Pharmy Michal Sajdl, který pro dámy uspořádal seminář o dermatologické kosmetice, při kterém jim radil, jak účinně bojovat s jakýmkoli problémem, ať se již týká kůže, vlasů či největšího nepřítele žen – celulitidy, ale nejen to – daroval jim i produkty ISIS Pharmy, které tyto problémy řeší.

Během finálového večera vystoupí se svými kapelami zpěváci Miro Šmajda & Terrapie a Pavel Horejš, kapela Bek Ofis, pražská taneční skupina A.D.A či zahraniční host, kytarista Mad Mike Guitar se svou Guitar Fire Show. Návštěvníci na jevišti divadla Broadway budou moci vidět něco, čeho se dosud nikdy organizátoři jakékoliv soutěže Miss neodvážili. V porotě usedne jako již tradičně její předseda – Radek John, moderátorka Frekvence 1 – Aneta Christovová, hudebník a zpěvák Ota Balage a mnoho dalších.

Vstupenky na galavečer 20.9.2016 v divadle Broadway jsou k dispozici v sítích Ticketportal.

 

Pozn.: Photo Copyright (c) Ondřej Hecht

Štítky: ,

Zanechte komentář

Napsat komentář

Vaše informace jsou u nás v bezpečí. Nemáme rádi spam. Přečtěte si informace o ochraně údajů.

Do následujícího políčka prosím zkopírujte tento kód: 3GRJoZ