10. Veronika Hlavsová, 22 let, Lišov, znamení zvěrokruhu: rak. Záliby: zpěv, sport

 

Vložené komentáře

Leo

2. Říjen, 2013

Bylo by trapné, kdyby v této soutěži vyhrála nejhubenější účastnice. Patří do "České miss". Číslo oblečení by nemělo být jediným kritériem pro účast - spíš míry, např. nad 110-80-110.

Busy

2. Červenec, 2013

V tom pripade sa ale prave postavila zle ... :(

Nina

30. Červen, 2013

Slečna Veronika se jen dobře postavila, plné křivky má, od toho byla sestavená porota, aby to posoudila. Jako předsedkyně semifinálové poroty Vám můžu s jistotou říct, že Veronika do této soutěže patří. Kdyby do ní nepatřila, není ve finálové dvanáctce.

Pítrs

24. Červen, 2013

Přesně tak,taky jsem proti tomu aby soutěžila v této soutěži.Nehledě na to,že je to fakt kočka!!Ale se svou pro mě skvělou postavou sem prostě nepatří.Jestli není vysoká,to pak také objemnost zakreje.Ale je nádherná,úžasné křivky :-)

Busy

19. Červen, 2013

No, asi ste to mali dat az od velkosti 45. V porovnani s ostatnymi, tato slecna vobec nevyzera ze by mala mat na sebe viac ako vseobecny priemer a zial ako baculka uz nevyzera vobec.

Alebo je mozno je tak blbo vyfotena - a vsetku XL krasu sa fotografovi podarilo dokonale skryt :( V tom pripade ste sem ale mali dat nejaku uplne inu fotku, taku ktora zodpoveda duchu tejto sutaze.

Nina

18. Červen, 2013

Koncept soutěže byl vytvořen od velikosti 44, kterou slečna Veronika má, byť to na fotce tak nevypadá ;)

martík

17. Červen, 2013

tahle slečna je podle Vás XXL?

 

 

Vložení komentáře


catpcha

Vaše informace jsou u nás v bezpečí. Nemáme rádi spam. Přečtěte si informace o ochraně údajů