Herectví mě také baví!

Publikováno dne 20. 05. 2013
Modelka XL Veronika

Tak to jsem já, modelka XL Veronika.

Milé dámy, čtenářky,

tentokrát zabruslím do trochu jiného tématu než do chození módních přehlídek, a sice do herectví a komparsu. I tam jsou baculky a modelky XL potřeba!:-)

 

Nejprve bych se ráda zmínila o natáčení filmu pana režiséra Vorla Vejška – volného pokračování filmu Gympl, kde ztvárnil hlavní roli Jiří Mádl a Tomáš Vorel ml. Sraz komparzistů byl dne 21.4. 2013 v 10.00 hod dopoledne před kavárnou Nová scéna u Národního divadla. U vchodu se nás velmi mile ujal pan Hujíček z castingové agentury a odvedl nás do příslušných natáčecích prostor. Následovaly veškeré přípravy na natáčení a krátká přestávka, mezitím se dostavili herci – Tomáš Vorel ml., Jan Kraus nebo Eva Josefíková. Poté jsme asi dvě hodinky čekali, než jsme se dostali „na plac“. Mě obsadili do role šatnářky, která přebírala od návštěvníků divadelní kavárny bundy a saka. I když malá role a natáčení trvalo jen cca 3 hodiny, byla to pro mě zajímavá a cenná zkušenost.

Přítel je na Veroniku pyšný

Přítel je na mě pyšný a je mi velkou oporou.

Náročné bylo natáčení reklamy pro jednu zahraniční banku. Točilo se totiž ve Státní opeře v Praze celou noc až do dopoledních hodin druhého dne. Sraz komparzistů byl už v pondělí 29.4.2013 v 18.45 u horního MC Donald´s na Václavském náměstí. Poté se nás ujala paní Šilhánková z castingové agentury a odvedla nás do příslušných stanů, které byly pro nás připravené a kde jsme se usadili a čekali na pokyn organizátorů. Po veškerých organizačních nezbytnostech jsme byli vyzváni, abychom se dostavili do kostymérny a maskérny, kde každému museli schválit make-up a patřičné oblečení – muselo být výhradně společenské, u mě zvítězila halenka, sukně a sako. Následně jsme se odebrali ze stanů do Státní Opery, kde jsme se i při vstupu jednotlivě fotili. Něco kolem půlnoci si organizátoři vzali do sálu první skupinu lidí na natáčení. Dlouhý čas čekání jsem si s přítelem krátila povídáním s dvěma mladými muži. Vyměnili jsme si spolu i kontakty, přičemž jsem zjistila, že jeden z nich je reportér a fotograf, což by do budoucna pro mě mohla být i výhoda třeba k navázání nové spolupráceJ. Po únavném čekání se konečně naše druhá skupina dočkala vymodleného natáčení, které začalo v krásných 5.00 hod ráno a skončilo kolem 9.30 hod. V průběhu natáčení byli všichni tak unaveni, že usínali i na palce.

Veronika "v akci"

„v akci“

Třetí a zatím poslední zážitek mám z natáčení seriálu Ulice. Sraz na natáčení byl dne 3.5.2013 už v 7.15 hod v Hostivařských ateliérech. Po nahlášení na vrátnici mě nasměrovali do ateliéru, kde už netrpělivě čekali další komparzisti. Ihned po příchodu nás mile přivítala asistentka produkce a nasypala do nás potřebné informace, jak vše bude přes celý den probíhat. Postupně se na místo začali scházet i hlavní herci. Velmi mile mě překvapila Aneta Krejčíková, která v Ulici ztvárňuje postavu Gábiny Pumrové, a Lída Farská, pěkně jsme si popovídaly. Natáčet jsme měli dopoledne kolem 10.00 venku, ale jelikož nadále urputně pršelo, natáčení se nám posunulo až na 15.00. Do té doby jsme měli čas si pořádně odpočinout a nabrat síly. Nakonec se počasí umoudřilo, takže nám nic nebránilo natáčení venku Dělali jsme chodce na ulici a přítel k tomu opravoval auto:-) Venku s námi natáčeli herci – rodina Farských, ale bez Moniky. Natáčení probíhalo hladce, takže jsme tam celkově strávili dvě hodinky na dva obrazy. Po skončení se s námi celá produkce rozloučila, a my jsme se tak mohli odebrat do svého auta a vyrazit směr domov.

Sice mě 13.5.2013 čeká celodenní natáčení pro reklamu na Kofolu, ale další článek se bude tentokrát týkat z focení módy pro obchody v ČR, které proběhne v průběhu května. Už teď se moc těším, až se s vámi budu moct podělit o další zkušenosti z jiného soudku.

Vaše Veronika, modelka XL

http://veronika-modelkaxl-cz.webnode.cz/

 

Štítky: ,

Zanechte komentář

Napsat komentář

Vaše informace jsou u nás v bezpečí. Nemáme rádi spam. Přečtěte si informace o ochraně údajů.

Do následujícího políčka prosím zkopírujte tento kód: Z56yjB