Online deníček Jany Stejkozové – proč se rozhodla zhubnout?

Publikováno dne 14. 12. 2014

V úterý 9. 12. 2014 ráno Jana Stejkozová, letošní MISS Prima křivky portálu Krásná XL, na svém Facebookovém profilu vyhlásila, že se rozhodla do léta zhubnout – a my budeme u toho. O tom, co k tomu rozhodnutí vedlo, se dočtete v rozhovoru:-)

Jana jako nová MISS Krásná XL 2014

MISS Krásná XL Jana Stejkozová

Jani, co bylo impulsem pro Tvé rozhodnutí?

Nevím, zda to byl impuls, spíš další meta 😀

Další meta v jakém smyslu?

Napadlo mne, že až doposud se mi ve všem dařilo. Co jsem si vysnila, to jsem si splnila. Prošla jsem si snad všemi váhovými kategoriemi a musím přiznat, že jako 55kg slečna jsem se sama sobě nikdy nelíbila. U ostatních žen také preferuji plné křivky. Svou váhu jsem nikdy neřešila, jelikož jsem ve svém těle byla a stále jsem spokojená. Jenže pak jsem asi po roce, možná ještě déle, stoupla na váhu a vzala do ruky krejčovský metr, napsala ta čísla na papír… Myslela jsem si, že změny na sobě nejlépe pocítím na oblečení, jenže jak tak koukám, asi to nějak nefunguje 😀

Jaké jsou tedy Tvé „vysněné“ nebo spíše „cílové“ míry?

Nechci být najednou superštíhlou kráskou. Jak říkám, chci zůstat holkou „krev a mléko“. Bude mi stačit, když nebudu mít větší bříško než prsa:-) Ráda bych do léta zhubla 15kg.

MISS Krásná XL 2014 se rozhodla zhubnout

Aktuální foto Janiny postavy

Držíš nějakou dietu nebo máš někoho, kdo na Tebe dohlíží?

Na soustředění s Miss Prima Křivky jsem měla možnost poznat paní Anetu Bašovou z Top Fit, a jelikož jedna z mých výher byl i voucher na služby zde, rozhodla jsem se její pomoci využít.

Jaké jsou hlavní změny, které jsi musela v jídelníčku udělat?

Největší změny jsou v tom, že musím jíst pravidelně 5x denně, s čímž dost bojuji.

Změnil se kromě pravidelností nějak výrazně Tvůj jídelníček?

Dříve jsem se pouze ráno nasnídala. Hlavně tatranku jsem nikdy neopomenula… Pak celý den v práci jsem maximálně snědla jogurt a povětšinou další jídlo bylo až večeře. Taktéž s pitným režimem je to u mne katastrofa! Vypila jsem maximálně 1 litr vody. Hlady netrpím, ba naopak! Mám problém s dodržováním svačinek. Od zítra si budu v práci nařizovat budík, abych na žádnou svačinu nezapomněla:-) A taky mám budíček už v 5 místo v 7 ráno, abych si stihla zacvičit, pak se nasnídat a připravit svačinu jak pro své kluky, tak pro sebe.

Děkujeme za rozhovor, držíme palce a za měsíc se těšíme na Tvé pokroky!

 

Pozn.: foto archív Jany Stejzkozové

 

Štítky: , ,

Zanechte komentář

Napsat komentář

Vaše informace jsou u nás v bezpečí. Nemáme rádi spam. Přečtěte si informace o ochraně údajů.

Do následujícího políčka prosím zkopírujte tento kód: 4tAtlC