Květa Bezuchová – podnikám, protože chci být nezávislá!

Publikováno dne 31. 05. 2015

Květu Bezuchovou si možná pamatujete z loňského ročníku MISS Prima křivky. Měla číslo 4 a vyhrála titul MISS Prima křivky internet 2014. Plus size modelingu se ale moc nevěnuje. Podniká už od svých 19 let jako finanční poradce a loni založila svůj vlastní projekt Speaknito.cz, jak to zvládá a co ji vedlo k rozhodnutí stát na svých vlastních nohou?

Květa Bezuchová

Květa Bezuchová

Podnikám, protože chci být závislá jen sama na sobě, zodpovědná sama za sebe, moct pracovat na svých snech a ne na snech někoho jiného a nechci být ničím limitovaná. Podnikání je pro mě zábava, protože to vnímám tak, že vlastně „podnikám svůj život“.

Co se týče mé postavy, nikdy jsem se jí necítila ovlivněná. Kdybych fungovala jako instruktorka fitness a sestavovala jídelníčky na míru, asi by to vypadalo divně, ale to nedělám 🙂

Sice se mě občas nějaký ten chlap lekne, označí mě za těžce emancipovanou ženu a naznačí mi, že ve svém věku patřím ještě k učebnicím, případně za plotnu anebo na taneční parket, ale z toho si nic nedělám 🙂 Snažím se především být sama sebou a cítít se dobře ve svém těle. Možná to vyznívá jako klišé, ale je to zkrátka tak 😉 Žena je krásná tehdy, když z ní vyzařuje pohoda a láska k sobě samé.

cestování Květu baví, díky podnikání si ho může dopřát dosyta :)

cestování Květu baví, díky podnikání si ho může dopřát dosyta 🙂

Představa o budoucnosti? V podstatě je to jednoduché, chci být šťastná, obklopená rodinou a „správnými“ lidmi – tím myslím správnými pro mě, v tom máme asi každý trochu jiná měřítka 🙂 Nechci splynout s průměrem, ale prožívat život snů – plnit si vše, po čem moje srdce zatouží. Už na střední škole jsem si uvědomila, že skromná zkrátka nejsem. Myslím a sním ve velkém – nesnaším limity, a tak bylo třeba se rozhodnout, zda půjdu cestou „jistoty“ v podobě klasického zaměstnání, nebo tou „trnitější“, kde budu zodpovědná za své výsledky výši příjmu sama. Jak již jistě z nadpisu a rubriky tušíte, rozhodla jsem se pro druhou variantu a začala se věnovat finančnímu poradenství. Na začátku jsem se setkávala se spoustou skeptických pohledů, to mě ale neodradilo. Finančnímu poradenství se věnuji už 4 roky a ti, kteří mi na začátku říkali, že to nevydržím, se mě dnes ptají, jak to dělám, že jsem stále v branži 🙂 Zároveň studuji na vysoké škole, kde budu nastupovat na inženýrské studium. Často se mě ptají, proč studuji. Je to jednoduché, je to prostě jeden z cílů, které jsem si stanovila. Nedělám to pro rodiče, pro lepší práci, ani pro lepší život, ale jen sama pro sebe. Soutěžím jen sama se sebou a chci se překonávat. Jsem student-nestudent a nejvíc zápasím s angličtinou a tady vznikl i nápad na můj osobní projekt Speaknito.cz.

sedánky se speakrem - komunikuje se hlavně v angličtině :)

konverzační sedánky se speakrem

V minulém roce jsem se ocitla v několika momentech, kdy jsem pochopila, že v dnešní době je angličtina opravdu potřeba. Jak jsem se zmínila, je to můj kámen úrazu. Hledala jsem kurz, za který bych neutratila tisíce korun za pár 90minutových sezení a hlavně jsem opět chtěla překonat sama sebe. Navíc, vzhledem k tomu, že nebydlím v Praze a že je pro mě složité vyšetřit si čas každý týden ve stejnou hodinu, potřebovala jsem jiné východisko. A tehdy vznikl nápad založit si vlastní mini-kurzy, které se budou soustředit hlavně na rozvíjení konverzačních schopností v anglickém jazyce.

Speaknito.cz je projekt založený na „kávičkových“ sedáncích, na kterých se konverzuje v angličtině. Protože se soustředím hlavně na překonávání sebe sama, tak je to pro všechny účastníky hlavně o překonávání vnitřních bariér, navíc si rozšíříte slovní zásobu a poznáte nové lidi. Rozhodně nejsme klasický kurz a snažíme se být originální a učit se hodně v praxi – ve vinárnách a kavárnách, kde se scházíme, je také spousta cizinců, takže si nové slovíčka můžete vyzkoušet rovnou v praxi 🙂 A když se spletete, nikdo vám nedá „přes prsty“, takže se nemusíte bát cokoliv říct 🙂 Plán sedánků najdete na našem Facebooku, těším se na nové tváře, třeba už na příštím sedánku, který se bude konat v pondělí 1. 6. 2015 od 19hodin v centru Prahy.

A navíc pro fanynky Krásné XL dárek – když při přihlašování na sedánek zadáte heslo „Jsem Krásná XL“, máte možnost využít akce 1+1 zdarma na první lekci, což znamená, že když s sebou přiberete kamarádku, kamaráda, partnerku či partnera, zaplatíte na první lekci cenu jen za jendoho 🙂

Zanechte komentář

Napsat komentář

Vaše informace jsou u nás v bezpečí. Nemáme rádi spam. Přečtěte si informace o ochraně údajů.

Do následujícího políčka prosím zkopírujte tento kód: DJvXu2