Lada mění svůj životní styl – 1.díl

Publikováno dne 27. 09. 2013
Lada hubne a mění styl

Lada mění svůj životní styl

Dobrý den, baculky,

před pár týdny jsem navštívila jednu povedenou akci pro baculky, kterou pořádala Krásná XL. Dozvěděla jsem se dost zajímavých věcí o líčení, vaření atd.

Musím se ale přiznat, že se mi nejdříve moc nechtělo přijít. Podle mého názoru jsem jen „začínající baculka“, ale jak tak sleduji, geny bohužel nezklamou, a tak mám zaděláno na další desítek kil navíc.

Navíc už nejsem žádná mladice (je mi čerstvých 40 let) a mám problémy se štítnou žlázou, „díky“ které může jít také váha rychle nahoru. Samozřejmě bych tento trend chtěla nějak změnit, ale moc toho pro své zdraví – upřímně řečeno – nedělám.

Takže jsem byla mile překvapena a hlavně potěšena, že jsem v tombole na akci Krásné XL vyhrála poukaz na sestavení zdravého jídelníčku u pana Staňka. Je pravda, že ještě větší radost měl můj muž (sportovec), který se mě snaží stále motivovat, ale zatím marně. Bohužel ani motivace stylem „Když zhubneš, přispěju ti na nový šatník!“ nezabrala, a to už je co říct:-) Rozhodla jsem se, že s tím musím opravdu něco udělat, a jsem ráda, že mi pan Staněk pomůže.Všechno musím zapisovat..

Na prvním setkání jsem dostala za „domácí úkol“ vyplnit osobní dotazník, a dále v průběhu týdne poctivě vyplňovat, co jsem snědla, vypila (gramáže, ml). K tomu jsem ještě doplňovala svůj podrobný týdenní program.  Sice se může zdát, že to je lehký úkol, ale věřte mi, že pravidelně si zapisovat, co jím, není zrovna jednoduchý. Největší problém mi dělalo zadávání gramáže, jako správná ženská nemám vůbec odhad:-).

Dříve, než jsem předala panu Staňkovi svůj výtvor, bylo už i mně, laikovi, jasné, co mi asi vytkne – málo tekutin během dne, nesnídám, po obědě si dám někdy něco sladkého,…  No, nebude to určitě jednoduché, ale věřím, že se mi to podaří – potřebuji si přece obměnit šatník:-)

Pokud vás zajímá, jak se mi daří v boji se zavedeným životním stylem, nebo mi chcete poradit, napište! Budu jenom ráda.

A držte mi palce:-)

Lada

Štítky:

Zanechte komentář

Napsat komentář

Vaše informace jsou u nás v bezpečí. Nemáme rádi spam. Přečtěte si informace o ochraně údajů.

Do následujícího políčka prosím zkopírujte tento kód: SBXRvT