Lada mění svůj životní styl – 2. díl

Publikováno dne 3. 10. 2013
Lada mění svůj životní styl

Budu bojovat!

Milé dámy,

v minulém článku jsem se s vámi podělila o své prvotní dojmy a detaily startu mé cesty za změnou svého životního stylu. Děkuji vám za milé reakce, moc mě potěšily!

Tento týden jsem navštívila svého nového výživového poradce p. Staňka a s obavou jsem očekávala, co mi řekne. Sice jsem celý týden psala poctivě vše, co jím, příjem tekutin atd., ale bylo mi jasné, že mám co zlepšovat:-). Byla jsem ale hodně překvapená!

Víte, co mi řekl?  Že jím na svoji váhu a výšku MÁLO a že mám dokonce lehkou podvýživu!!! Tak tohle mi už opravdu dlouho nikdo neřekl:-):-):-).

 

musím se naučit pít

Naučit se pít, to bude problém.

Celou dobu jsem si myslela, že jím hodně, ale podle toho, co mi p. Staněk řekl, tak si moje tělo dělá zásoby v tucích na horší časy, a proto jsem utahaná, přibírám na váze  atd. První, co se musím prý naučit, je snídat a každé dvě hodiny jíst – a samozřejmě dostatek tekutin. Jednoduché to asi nebude, já vůbec nemám hlad a čas na jídlo.

Domluvili jsme se, že nedostanu jídelníček ušitý na míru, protože když nebudu mít nějakou surovinu, tak nebudu asi přesně vědět, čím to nahradit. Postupně se musím naučit za pomoci p. Staňka si dobře poskládat jídelníček sama  a jíst ovoce (dopoledne) a velké množství zeleniny.

Věřím, že mi to pomůže a nebudu tak utahaná, vždyť mám dobrého poradce (dokonce člena poroty v Miss Baculka 2013)! A také mám velkou podporu v rodině a doufám, že i ve vás:-)

Lada

Štítky:

Zanechte komentář

Napsat komentář

Vaše informace jsou u nás v bezpečí. Nemáme rádi spam. Přečtěte si informace o ochraně údajů.

Do následujícího políčka prosím zkopírujte tento kód: lk5SaJ