Miss BK 2017: Finále je za dveřmi!

Publikováno dne 26. 08. 2017

Čas utíká jako voda. Za 14dní už budeme znát nositelku titulu Miss Baculaté Křivky 2017 a také vítězky ostatních titulů.

Dne 9. 9. 2017 se uskuteční finálový večer 2. ročníku soutěže Miss Baculaté Křivky 2017. Začíná v 19h a konat se bude v hotelu Mánes ve Svratce.

Představí se Vám 10 finalistek v oblečení společnosti Petrklíč, která své oblečení šije nejen pro baculky,ale i pro muže či hubené dámy. Dále se Vám finalistky soutěže ukáží v nádherné nové kolekci spodního prádla společnosti Caresse a samozřejmě Vás čekají i volné disciplíny a rozhovory s finalistkami.

Pomyslnou třešničkou na dortu bude přehlídka společenských šatů od společnosti Fego, která vytvářela kolekci šatů právě pro finalistky soutěže Miss Baculaté Křivky 2017.

Během večera uslyšíte zpívat krásnou talentovanou zpěvačku Karolínu Turkovou a dalším hostem večera bude Jarmila Kašparová se svou taneční skupinou Džamilky ze Žďáru nad Sázavou.

Deset krásných finalistek máme, ale abychom mohli vybrat tu nejkrásnější, musíme mít i porotu.

Do poroty soutěže Miss Baculaté Křivky 2017 usedne například herečka Marika Procházková, stylista, vizážista Pavel Filandr, přední plastický chirurg Pavel Horyna, youtuberka, vizážistka a spisovatelka Lucie Dolejší a za Krásnou XL bude v porotě Nina Młynarczyková.

To by nebyly Baculaté Křivky, aby si pro Vás nepřichystaly další dáreček. Ve spolupráci s hotelem Mánes Vás čeká po vyhlášení vítězek vynikající raut a samozřejmě afterparty, to vše a mnohem více je součástí vstupenky. Vstupenka je za cenu 290,- Kč.

Napište si o svou vstupenku na e-mailovou adresu [email protected] nebo nám rovnou zavolejte na telefon 602 409 468.

Zanechte komentář

Napsat komentář

Vaše informace jsou u nás v bezpečí. Nemáme rádi spam. Přečtěte si informace o ochraně údajů.

Do následujícího políčka prosím zkopírujte tento kód: U7ELWL