Již známe finalistky soutěže MISS plus size 2014

Publikováno dne 4. 02. 2014

První únorový den se uskutečnil v Salza Café v Praze finálový casting soutěže MISS plus size 2014. Byli jsme se podívat, jak se soutěžícím dařilo.

MISS plus size 2014 - finálový casting

Zajímavé sklepní prostory Salza Café a krásné soutěžící

Mezi dvacítkou krásných dívek a žen vybírala porota ve složení Katarína Krížová (ředitelka soutěže, zkušená scoutka a zároveň majitelka agentury Porte du Mannequin), Bára Holičová (tvář soutěže) a Kateřina Kaprasová (jednatelka společnosti Big and Beautiful) ty, které se v následujících měsících zúčastní zahraničního soustředění a slavnostního finále. Dámy se předvedly ve společenských šatech i plavkách a ukázaly také, jakou volnou disciplínu si vybraly.

MISS plus size 2014 je první ročník soutěže krásy pro ženy s konfekční velikostí 40-46 do 35 let, které touží pracovat jako plus size modelka po celém světě. Castingů, které probíhaly již od podzimu 2013 po celé České republice, se zúčastnilo přes 50 krásek.

Ředitelka soutěže Katarína Krížová říká: „MISS plus size je soutěž pro nové talenty a tváře v plus size modelingu. Je určena ženám, které chtějí pracovat jako modelka na mezinárodní úrovni, které mají chuť cestovat a zároveň rozvíjet plus size trh v Čechách. Vítězka MISS plus size získá smlouvu s modelingovou agenturou Milk Management Londýn, která zastupuje například top plus size modelku Robyn Lawley.“

Partnery projektu jsou např. MF, Porte du Mannequin, Libim se ti, Big and Beautiful, Catwalk, Anabell či Krásná XL🙂

MISS plus size

Finalistky MISS plus size 2014 s ředitelkou a tváří soutěže

Štítky: ,

Zanechte komentář

Napsat komentář

Vaše informace jsou u nás v bezpečí. Nemáme rádi spam. Přečtěte si informace o ochraně údajů.

Do následujícího políčka prosím zkopírujte tento kód: shWd7b