Projekt MISS plus size 2014 se představuje

Publikováno dne 15. 10. 2013

Milé baculky,

minulý týden byl v pražské kavárně Salza Café představen další projekt, který oslovuje ženy a modelky plných tvarů – MISS plus size 2014.

Jeho cílem je podpora stále ještě málo rozvinutého plus size modelingu v Čechách a zároveň pomoc dívkám, které mají zájem se prosadit jako plus size modelky v zahraničí.

Autorka projektu Katarína Krížová (uprostřed), tvář soutěže Barbora Holičová a plus size modelky v krásných modelech značky Big and Beautiful

Jeho autorka, modelka a scouting managerka v jedné osobě Katarína Krížová u této příležitosti zorganizovala také módní přehlídku značky Big and Beautiful, jejíž zajímavé modely předvedly vedle dalších krásých žen a dívek i plus size modelky agentury Porte du Mannequin. Módní přehlídky se zúčastnila i vítězka naší BLESKOVÉ soutěže Marcela – a byla velmi spokojena.

Tvář soutěže Barbora Holičová (druhá zprava)

Tvář soutěže Barbora Holičová (druhá zprava)

Projekt MISS plus size 2014 je od počátku spojen nejen s hlavní tváří soutěže, plus size modelkou Barborou Holičovou, ale také se jménem organizace ANABELL, která bojuje proti poruchám příjmu potravy.

Marcela jako plus size modelka

Marcela jako plus size modelka

Chcete se do tohoto projektu zapojit a bojovat nejen o titul MISS plus size 2014, ale hlavně o možnost zajímavé práce v zahraničí jako plus size modelka?

 

Pak doražte na casting:

1) 29.11. 2013 Praha

2) 30.11. 2013 Brno

3) 1.12. 2013 Ostrava

V lednu proběhne finálový casting a na jaře již budeme znát první MISS plus size 2014.

Čerstvé informace sledujte na Facebooku Porte du Mannequin – žena, která ví, co chce.

Foto: archiv Porte du Mannequin

Štítky:

3 komentáře k “Projekt MISS plus size 2014 se představuje”

  1. […] se po boku profesionálních modelek módní přehlídky u příležitosti opening party projektu MISS plus size 2014 v Salza Café Praha. A jak si to užila? Čtěte […]

  2. dobry den ,chtela bych se zeptat v kolim hodin se kona casting v Brne?chtela bych se zucastnit .dekuji lenka

  3. Dobry den, chcela by som sa opytat, ze ci je tato sutaz len pre Cesky alebo maju sancu aj slovenske dievcata, kedze kastingy su len v CR. A je vekovo ohranicena tato sutaz? dakujem za odpoved.

Zanechte komentář

Napsat komentář

Vaše informace jsou u nás v bezpečí. Nemáme rádi spam. Přečtěte si informace o ochraně údajů.

Do následujícího políčka prosím zkopírujte tento kód: ASg6EG