MISS Prima křivky 2015 a Legendy Nočního proudu na Žofíně

Publikováno dne 11. 10. 2015

Začátkem října si MISS Prima křivky 2015 Simona Hodálová, MISS Prima křivky Internet 2015 Kristýna Kutílková, MISS Prima křivky Krásná XL 2015 Renáta Soukupová a finalistka letošní soutěže Kateřina Sadílková užily večer ve společnosti hudebních legend i objevů při výročním udílení cen Českého rozhlasu.

Všechny krásky byly opravdu ozdobou večera! Celým českým éterem zazněla jejich jména z úst Martina Hrdinky, který Simonu Hodálovou, jelikož je Slovenka, poprosil o symbolické převzetí ceny za Richarda Mullera. Ten se jako jediný oceněný nemohla večera kvůli nemoci zúčastnit. Úžasnou atmosféru, která na Žofíně panovala, si můžete prohlédnout na fotografiích Dagmar Písaříkové.

finalistky MISS Prima křivky 2015 a Václav Neckář

Václav Neckář mezi baculatými finalistkami MISS Prima křivky 2015

MISS Prima křivky 2015 Simona Hodálová

MISS Prima křivky 2015 Simona Hodálová přebírá cenu za Richarda Müllera

„Symbolicky preberám cenu za Richarda Mullera. Tešim sa, že aj v Českej republike dokažu zabodovat Slovaci a ďakujem Česku, ze nás vie oceniť!“ okomentovala nečekanou a neplánovanou akci Martina Hrdinky Simona Hodálová.

Cenu v kategorii zpěvačka získala Lenka Filipová: „Loni jsem přebírala cenu za svoji dceru Lenny a vůbec jsem nečekala, že cenu dostanu i já. Moc děkuju a budu se i nadále snažit zpívat a hrát.“

Objevem roku se stala kapela Jelen, která svůj první rozhovor absolvovala v Nočním proudu u Jitky Benešové.

Skupinou roku jsou Chinaski. „My jsme si vždycky dělali srandu z toho, že se z nás stanou legendy, a ono se to nakonec stalo,“ říká Michal Malátný, „máme z té ceny velkou radost.“

Dalšími oceněnými jsou Spirituál Kvintet, Richard Müller, který kvůli nemoci nemohl cenu osobně převzít, Rostislav Černý, Ota Peřina a Ladislav Kantor in memoriam a zvláštní cenu získal soutěžní festival Czechtalent. Zazpívali i Petr Bende a Václav Neckář.

Všechny krásky, včetně spoluorganizátorky MISS Prima křivky – Markéty Zámyslické na sobě měly překrásné šaty Ever-Pretty ČR a některé z nich zdobily šperky Chartage Czech. A samozřejmě veliké díky patří i Českému rozhlasu Regina, který je partnerem soutěže. Překrásné kytice na výroční udílení cen Českého rozhlasu dodalo květinářství kytku.cz.

Photo Copyright (c) Dagmar Písaříková

Štítky: ,

Zanechte komentář

Napsat komentář

Vaše informace jsou u nás v bezpečí. Nemáme rádi spam. Přečtěte si informace o ochraně údajů.

Do následujícího políčka prosím zkopírujte tento kód: 0qqB6L