Novinky ze soutěže MISS Prima křivky 2015

Publikováno dne 8. 07. 2015

Již známe krásné finalistky dalšího ročníku soutěže plné krásy MISS Prima křivky a vy se můžete pokochat nádhernými fotkami z autorské dílny Petra Kurečky.

soutěž plné krásy a její finalistky

První šestice finalistek MISS Prima křivky 2015

Salón Ever Pretty poskytnul na focení zajímavé šaty a stejně jako loni celek vkusně doplnily a krásu všech modelů podtrhly šperky Chartage.

Focení finalistek probíhalo v příjemné atmosféře, kterou fotograf Petr Kurečka vždy umí vytvořit. Ženy a dívky byly uvolněné a nikdo by netipoval, že některé z nich stojí před profesionálním fotografem poprvé v životě. „Snažil jsem se zachytit nejen půvab, ale hlavně osobnost a energii, která z každé finalistky přirozeně vycházela“, říká uznávaný fotograf a autor kalendáře Proměny – Petr Kurečka.

 

soutěž plná krásy a její finalistky

Druhá šestice finalistek MISS Prima křivky 2015

A jak hodnotily focení a posléze oficiální fotografie finalistky?„Skvelá práca na vysokej úrovni. Top!!! Profesionálne! Ešte raz veľké ďakujem Peter Kurečka a make-up artist Ivete Duong!“ píše například finalistka ze Slovenska Simona Hodálová. Nutno podotknout, že do letošního ročníku se probojovaly do finálové dvanáctky rovnou 3 Slovenky!

 

Americká TV show THE FASHION HERO čeká na vítězku MISS Prima křivky

MISS Prima křivky 2014 Pavla Procházková

Pavla Procházková jako MISS Prima křivky 2014

The Fashion Hero se spojila se soutěží MISS Prima křivky. Je to jedinečná příležitost pro České finalistky soutěže MISS Prima křivky účastnit se unikátní americké TV Show, otevřít tak bránu svému úspěchu a stát se hvězdou této americké televizní soutěže. Tento ročník pojede Českou republiku reprezentovat vítězka loňského ročníkuPavla Procházková.

Další ročník pak jedna z finalistek letošního ročníku. A co má tento americké projekt společného se soutěží MISS Prima křivky? Mnohé. Především přesvědčení, že krásu nedefinuje konfekční velikost. Tento projekt vznikl v Americe, kde mnoho žen a dívek touží po tom být modelkou, ale nemohou, protože nesplňují tzv. parametry pro modeling, tj. 90-60-90.

 

 

Krásná MISS Prima křivky 2014 Pavla Procházková

MISS Prima křivky 2014 Pavla Procházková bude reprezentovat Českou republiku v americké soutěži

Ovšem módu nosíme všichni, většina žen na světě nesplňuje velikost 34, a i přesto chodí módně oblečena. Tým The Fashion Hero se rozhodl navždy změnit módní průmysl a dát prostor všem ženám, opravdovým ženám a reagovali na to i značky, které módu vyrábějí. I ti pochopili, že jejich produkty jsou určené pro všechny, bez rozdílu věku, velikosti, náboženství, výšky, barvy pleti… a proto tu je The Fashion Hero. Tam se může módní hvězdou stát kdokoliv.

 

MISS Krásná XL 2015

Stejně jako každý rok i leto můžete podpořit svou favoritku jak na stránkách MISS Prima křivky (MISS Internet), tak jí můžete dát hlas v kategorii „MISS Krásná XL“. Navíc můžete získat pět vstupenek pro dvě osoby na finálový galavečer volby královny plné krásy MISS Prima křivky 2015, který se bude konat 15.9.2015 v divadle Broadway. Hlasujte třeba každý den pro svou favoritku, a to až do 10.9.2015.

 

Finalistkami MISS Prima křivky 2015 jsou: Romana Rohlíčková, Lenka Weinerová, Salma Vondrová, Kateřina Sadílková, Kristýna Machavová, Kristýna Kutílková, Simona Hodálová, Nina Šarkozyová, Renáta Soukupová, Jana Halašková, Lucie Petrová a Jaromíra Polednová.

 

Photo Copyright © Petr Kurečka

Štítky: ,

Zanechte komentář

Napsat komentář

Vaše informace jsou u nás v bezpečí. Nemáme rádi spam. Přečtěte si informace o ochraně údajů.

Do následujícího políčka prosím zkopírujte tento kód: ge06KR