MISS Prima křivky 2016 zná své finalistky

Publikováno dne 23. 04. 2016

Soutěž MISS Prima křivky čeká v pořadí už 4. ročník. Jak vypadalo semifinále a na co se můžete letos těšit?

Photo Copyright (c) MISS Prima křivky 2016

Photo Copyright (c) MISS Prima křivky 2016

17. dubna zaplnily restauraci U Kroužků krásky z České republiky i Slovenska. Konalo se zde totiž semifinále MISS Prima křivky 2016.

Přihlášených bylo letos více než 250 žen a dívek z České a Slovenské republiky. Vybrat těch 12, které svou výřečností, přirozeností, talentem a půvabem okouzlily nejvíce, bylo pro porotu opravdu těžké. V základních kolech musely dámy odpovědět na spoustu otázek, při němž porotu nejvíce zajímalo jaké záliby či jaký talent soutěžící má, tedy čím by se chtěla prezentovat o oslnit porotu ve volné disciplíně na finálovém večeru 20.9.2016 v divadle Broadway. Důležitou roli hrála i ladnost chůze, držení těla, komunikativnost, šarm, pohotovost a časová flexibilita, která je, vzhledem ke čtyřem náročným soustředěním před finálovým večerem, nezbytná.

Photo Copyright (c) MISS Prima křivky 2016

Photo Copyright (c) MISS Prima křivky 2016

Sedmičlenná porota ve složení: Julie Hendrychová (prezidentka Národní Komory Módy ČR), Michal Sajdl (majitel Medical Partners), Radek John (předseda poroty MISS Prima křivky), Simona Hodálová (vítězka MISS Prima křivky 2015), Kateřina Sadílková (finalistka ročníku 2015)  a samozřejmě organizátoři soutěže Roman Fareq a Markéta Zámyslická. „Tento projekt má veliký potenciál a mnoho kladných stránek, včetně možnosti prezentace talentů,“ zhodnotila v průběhu semifinále myšlenku soutěže Julie Hendrychová.

Díky spolupráci s Národní Komorou Módy ČR uvidíte letošní finalistky v originálních šatech módní návrhářky Jiřina Tauchmanové, která navrhne na finálový galavečer každé finalistce model přímo na tělo.

Photo Copyright (c) MISS Prima křivky 2016

Photo Copyright (c) MISS Prima křivky 2016

Všechny finalistky teď čeká focení oficiálních fotografií s talentovanou a velmi osobitou fotografkou Lucií Kout. Již tradičně pak série čtyř soustředění, kde krásky budou zlepšovat chůzi, učit se choreografii na finálový večer a dolaďovat volné disciplíny. Absolvují i kurzy líčení, modelingového pózování, zdravé výživy a stravování, sebeobrany a v neposlední řadě také správného výběru spodního prádla a plavek pod dohledem odborníků.

Téma letošního ročníku je REBELIE, takže to milé krásky rozbalí se vší parádou a zdravou ženskou nadrzlostí. Choreografie finálového večera nebude šetřit ani finalistky, ani diváky.

Ve finále 20. 9. 2016 v divadle Broadway bude o titul Miss Prima křivky 2016 bojovat těchto 12 žen a dívek: Eliška Slavíková, Eva Kuchtová, Gábina Habásková, Karolína Turková, Leona Šenková, Lucie Ladrová, Lucie Mrvová, Marie Mišánková, Markéta Večeřová, Monika Schránilová, Sára Daniová a Zuzana Richterová.

Zanechte komentář

Napsat komentář

Vaše informace jsou u nás v bezpečí. Nemáme rádi spam. Přečtěte si informace o ochraně údajů.

Do následujícího políčka prosím zkopírujte tento kód: erfMBD