MISS Prima křivky a historicky první plus size kolekce

Publikováno dne 30. 08. 2016

Jak vypadalo v pořadí již 3. soustředění finalistek MISS Prima křivky 2016? To se dozvíte v článku 🙂

Finalistka Eliška a práce na finálních úpravách jednoho z modelů :-)

Finalistka Eliška a práce na finálních úpravách jednoho z modelů 🙂

Vytvořit prestižní kolekci plus size společenských šatů je výzva, které se z českých návrhářů postavila čelem pouze módní návrhářka Jiřina Tauchmanová, kterou v rámci spolupráce se soutěží MISS Prima křivky oslovila prezidentka Národí Komory Módy – Julie Hendrychová. O Jiřině Tauchmanové se v roce 2013 na jednom z internetových serverů napsalo: „Nejenže lidi obléká, ale také podtrhuje křivky jejich těl a za pomocí barev zvýrazňuje jejich osobnost a duši“. To plně koresponduje s vizí soutěže MISS Prima křivky, která podporuje plnoštíhlé ženy a dívky, jejich kouzlo osobnosti a charisma.

Ji��ina Tauchmanov�� zkou���� ��aty finalistce Lucii_net

Jiřina Tauchmanová s finalistkou Lucií 🙂

Na předposledním soustředění 12.8. – 14.8. ve Ski areálu Monínec se opět zkoušelo a špendlilo. Exkluzivní kolekce plus size společenských šatů dostává v těchto dnech svou konečnou podobu a originalita návrhářky se nezapře. Vznik unikátní kolekce společenských šatů umožnila společnost Promat, která uhradila náklady na jejich vytvoření. Jedinečné společenské šaty pro finalistky soutěže MISS Prima křivky ušité na míru budou v ČR jako první oficiální plus size kolekce figurovat také na Fashion weeku v Praze pořádaném Národní Komorou Módy, pod taktovkou její prezidentky Julie Hendrychové. Poprvé k vidění budou ovšem v září letošního roku na finálovém galavečru MISS Prima křivky 2016, který se koná 20.9.2016 v divadle Broadway!

Nácvik choreografie :-)

Nácvik choreografie 🙂

Mimo jiné se také pilně připravovala i další složka galavečera. Při nácviku choreografie na finálový večer dal na Monínci jeden z nejlepších českých choreografů – Pavel Strouhal finalistkám pěkně do těla! Soutěžící si sáhly na hranice svých fyzických možností. „Pavel je zkrátka profík. Jeho přístup a zaujetí pro věc ze mě dokázalo vytáhnout víc než jsem čekala! A jak jsem si myslela, že kvůli zablokovaným zádům nebudu moci naplno trénovat, v euforii cvičení jsem na to zcela zapomněla“, říká finalistka Gabriela Habásková a finalistka Marie Mišánková jedním dechem dodává: „Celé vystoupení bude masakr a bomba. Moc se na to těším! Škoda, že to neuvidím z pohledu diváka…“ Aby dojem z vystoupení byl perfektní, dráždivé oblečení na úvodní choreografii finalistkám poskytla Ulla Popken známá svými kolekcemi v Německu i USA!

Finále MISS Prima křivky 2016 proběhne 20. 9. 2016 v divadle Broadway.

 

Vstupenky na galavečer jsou k dispozici v sítích Ticketportal.

Zanechte komentář

Napsat komentář

Vaše informace jsou u nás v bezpečí. Nemáme rádi spam. Přečtěte si informace o ochraně údajů.

Do následujícího políčka prosím zkopírujte tento kód: 8vQ3zr