Která kráska bude MISS Prima křivky 2014?

Publikováno dne 4. 09. 2014

Milé dámy, dnes je tu poslední série odpovědí odvážných finalistek soutěže plné krásy MISS Prima křivky 2014. Otázka byla opravdu „na tělo“:-)soutěž baculek

Proč bys měla vyhrát právě ty a které ze soutěžících bys v případě, že nevyhraješ, přála stupně vítězů?

č. 1 – Kateřina Lusková

Myslím si, že bych měla vyhrát právě pro to, že soutěžím se svou opravdovou tváří a charismatem a úsměvem, který mi byl přirozeně dán. A hlavně proto, že podporuji a fandím přirozené kráse každé ženy. Její krása není v perfektní postavě a image, ale v ní samotné, a já si myslím, že tuto krásu umím dávat najevo, chtěla bych i bojovat za nás, přirozené ženy, co se týče i nabízení větších konfekčních velikostí. Každý den otevírám email, kde se na mě hrnou věty typu „ať zhubnu do plavek“, „ať mám krásnější a pevnější zadeček“, ale málokdy se objeví – vlastně téměř vůbec – plavky právě pro nás, všech velikostí a barev:-) Co se týče komu bych přála být na stupních vítězů, tak mám tak trošku jasné, ale opravdu holky znám jen chvilku, ale moc se mi líbí Šárka Sváčková. Je to nádherná paní učitelka s očima panenky a hodně fandím i Janče. Má kouzlo a měla jsem husí kůži, když začala zpívat na semifinále.

 

Finalistka MISS Prima křivky 2014 - Jana Stejkozová

Finalistka č. 2 – Jana Stejkozová

č. 2 – Jana Stejkozová

Pokud na stupních vítězů budu stát zrovna já, nejvíce šťastný bude právě ten patnáctiletý můj syn, který mne po celou dobu nejvíce podporoval. Pokud si pro korunku nepůjdu já, velmi bych jí přála Kateřině Luskové. Protože na mne ze všech děvčat působila nejlépe. Je přátelská, milá a srší z ní energie, kterou bychom jí mohly všichni závidět a prostě je to nádherná žena s krásným charismem.

 

č. 3 – Magdaléna Vytisková

Proč já? Protože chci ukázat všem ženám a slečnám, které si tolik nevěří, že každá je opravdu krásná, bez ohledu na konfekční velikost. Protože jsem přišla vyhrát, ne jen se zúčastnit. Případně bych přála titul MISS Prima křivky 2014 Marušce Švajkové, jelikož  to byl první člověk, se kterým jsem se seznámila na semifinále a zapůsobila na mě velice mile.

 

Finalistka MISS Prima křivky - Květa Bezuchová

Finalistka č. 4 – Květa Bezuchová

č. 4 – Květa Bezuchová

Proč já? Protože chci ukázat všem ženám a slečnám, které si tolik nevěří, že každá je opravdu krásná, bez ohledu na konfekční velikost. Protože jsem přišla vyhrát, ne jen se zúčastnit. Případně bych přála titul MISS Prima křivky 2014 Marušce Švajkové, jelikož  to byl první člověk, se kterým jsem se seznámila na semifinále a zapůsobila na mě velice mile.

 

č. 5 – Šárka Sváčková

Proč bych měla vyhrát právě já? Popravdě řečeno, pro mě je velký úspěch už to, že jsem mezi 12- ti finalistkami této soutěže. Samozřejmě, že každá z nás si v koutku duše přeje, aby stála na pomyslném stupni vítězů, ale ať už vyhraje kterákoliv z nás, jde hlavně o to, abychom ukázaly, že i ženy, které nemají míry 90-60-90, se chtějí líbit a jsou krásné takové, jaké jsou. Mnohdy si lidé myslí, když vidí ženu, která je prostorově výraznější, že se doma jenom cpe, nic nedělá a potom vypadá tak, jak vypadá. Je to nejjednodušší způsob myšlení, ale ne vždy tomu tak je. Někdy za těmi kily navíc stojí nemoc, stres nebo prostě jen geny. Proto bych si přála, aby se člověk nesoudil podle toho, jakou má postavu. A když tak přemýšlím, proč bych měla vyhrát zrovna já? Napadají mě 2 důvody. Možná třeba právě proto, abych povzbudila i ty „starší“ ženy jako jsem já, neboť jsem z celé soutěže nejstarší a ani ve snu by mě nenapadlo, že v mých 41 letech se zúčastním takové soutěže, a to s dívkami o 20 let mladšími. Takže dámy mého věku, nezoufejte, ještě není nic ztraceno, ivVy můžete být královnou krásy. A tím druhým důvodem je to, že jako jediná zastupuji Moravu. Ano, je to neuvěřitelné, že i když je na Moravě taková spousta krásných dívek a žen, jak se říká krev a mlíko, jen málokterá našla odvahu se přihlásit. Bude mi ctí vás zastupovat. A v neposlední řadě, aby na mě mohlo být pyšné mých 28 sluníček ze třídy:-) A v případě, že nevyhraju, tak to opravdu přeji každé z nás, ale pokud bych měla být konkrétní, tak nejvíce Denisce Zifčákové, protože je opravdu nádherná.

 

Finalistka MISS Prima křivky - Simona Zrůstová

Finalistka č. 6 – Simona Zrůstová

č. 6 – Simona Zrůstová

Od malička byl můj sen být profesionální baletka. Tento sen mi překazily zdravotní problémy,a tak bych ráda, když už jsem ve finále, toto finále pro rok 2014 vyhrála a splnila si svůj další největší sen:-). Chci hlavně také motivovat sebe i ostatní, aby se nebály a šly si za svými sny, i když zrovna nemají velikost 36:-)

 

č. 7 – Kateřina Konečná

Proč bych měla vyhrát právě já? Chci sobě i všem ostatním dokázat, že i když žena nemá míry 90-60-90, tak může být krásná, zajímavá a úspěšná. Ostatní finalistky ještě neznám osobně, proto nemůžu konkrétně říct, které z nich bych přála vítězství nejvíc. Věřím ale, že když se dostaly do finále, tak jsou něčím výjimečné a jsou to silné osobnosti. Smekám před nimi už jen za tu odvahu a nasazení, se kterým šly do této soutěže. Výhru bych tedy přála všem finalistkám, ale i ostatním půvabným slečnám, které čtou můj příspěvek. Holky pamatujte: „Všechny jsme krásné!“

 

Finalistka MISS Prima křivky - Markéta Nagyová

Finalistka č. 8 – Markéta Nagyová

č. 8 – Markéta Nagyová

Jak už jsem psala, tak jsem velice soutěživá a nerada prohrávám! Ráda bych vyhrála já. S děvčaty se ještě neznám a pěkný obličej (který máme všechny:-)) není rozhodující. Z toho důvodu nemohu napsat konkrétní jméno. A proč já? Nebojím se vystupovat před lidmi – mám zdravý exhibicionismus:-). Vždy byl můj sen být modelkou plus size. A myslím, že bych dobře dokázala reprezentovat titul MISS Prima křivky. 

 

č. 9 – Marie Švajková

Měla bych vyhrát, protože jsem velice kreativní člověk, co má rád módu, společnost. Myslím si, že v módním světě se neztratím. Nebojím se do ničeho jít naplno. Ráda bych chtěla pokračovat v myšlence, že každá žena je krásná bez ohledu na to, zda má či nemá ideální míry. Chtěla bych ženám s plnýma křivkama pomoci získat sebevědomí, které chybělo i mně, a ukázat jim, že pro svět dokáží být stejně krásné a přitažlivé. A už samotný titul MISS je něco neuvěřitelného, o tom sní podle mě mnoho žen, a ráda bych si jednou v životě připadala jako princezna. Vítězství bych přála Květě Bezuchové, protože je to přirozeně krásná usměvavá žena s ohnivými vlasy, podle mě je to velká favoritka na příští MISS Prima křivky.

 

Finalistka MISS Prima křivky - Pavla Procházková

Finalistka č. 10 – Pavla Procházková

č. 10 – Pavla Procházková

Tato soutěž je pro mě osobní výpovědí toho, že sexappeal spočívá v úplně jiných hodnotách, než jsou míry 90-60-90 nebo vlastnit nejmodernější mobil, moje celoživotní heslo zní – BEZDUŠE NEKOPÍROVAT MÓDNÍ TRENDY dnešní prázdné doby a BÝT PŘEDEVŠÍM SAMA SEBOU, nebuďme všichni stejní, prázdní a nudní !!! A tuto myšlenku bych ráda šířila jako MISS Prima křivky, která nehledá obecný typ krásy, ale především osobitost! Navíc chci bojovat za ten světový mír 😉 a také myslím, že jako reprezentující MISS a i v modelingu bych dokázala zúročit své herecké zkušenosti (moje nejčastější role je uklízečka), a také si myslím, že člověk si má svá přání plnit a podle toho se snažím žít: v 17letech jsem chtěla být herečkou, to jsem si vyzkoušela od dvaadvaceti, v 10 jsem toužila být modelkou, to si zkusím ve dvaatřiceti a ve 4 letech jsem snila o dráze krasobruslařky, na to se chystám v padesáti 🙂 ….prostě jsem originál. Pokud nevyhraju já, pak už na Hrad jedině Květa Bezuchová !!!

 

č. 11 – Denisa Zifčáková

Tuto soutěž bych samozřejmě vyhrát chtěla, je to můj cíl, za kterým si kráčím a vydám ze sebe maximum. Proč bych to měla být právě já vím, protože jsem charismatická a milá holka a svoje vítězství bych náležitě využila. Vždycky mě bavilo být každému na očích a ráda ukazuji, že sebe a své tělo mám opravdu ráda, i když to zní sebevědomě, tak každý člověk by se měl mít rád, protože je originál a to já jsem. A proto výhru přeji sama sobě a budu dívky s plnými tvary dobře reprezentovat. Pokud nevyhraji, pak to přeji pro mě charismatické a velmi sympatické ženě jménem Šárka Sváčková. Všechny dívky ve finále jsou krásné a velmi zajímavé, ale ona je mi vzhledem a povahou nejbližší.
 

Finalistka MISS Prima křivky - Kateřina Vejnarová

Finalistka č. 12 – Kateřina Vejnarová

č. 12 – Kateřina Vejnarová

Chci zjistit, zda se líbím, a ukázat všem ženám, že i my s velikostí 44 a více můžeme prorazit ve světě modelingu. To byl můj hlavní důvod se do soutěže přihlásit. Asi jako každá finalistka tajně doufám ve svojí výhru, nicméně bych to přála Katce Konečné, která mi opravdu sedla jako člověk.

Děkujeme za odpovědi!

 

 

 

 

 

 

 

Štítky: ,

Zanechte komentář

Napsat komentář

Vaše informace jsou u nás v bezpečí. Nemáme rádi spam. Přečtěte si informace o ochraně údajů.

Do následujícího políčka prosím zkopírujte tento kód: vNX2PF