Finalistky MISS Prima křivky odpovídají

Publikováno dne 26. 08. 2014

Také fandíte odvážným baculkám z Česka a Slovenska, které se probojovaly až do finále soutěže plné krásy MISS Prima křivky 2014? Přečtěte si, jak se soutěžící popraly s naší další otázkou:

Co považuješ za svůj největší životní úspěch?

 

MISS Prima křivky - finalistka Kateřina Lusková

Finalistka č. 1 – Kateřina Lusková

č. 1 – Kateřina Lusková

Mým životním úspěchem je vlastně to, že žiji. Nehledám se a mým hlavním mottem je prožívat naplno přítomnost a s tím souvisí i moje životní úspěchy. Naučila jsem se vysílat pozitivní myšlenky a tím se mi většinou vrací i pozitivní reakce. Jsem člověk, který se usmívá, i když je sám, bez obecenstva. A svoje nálady a pocity jsem dokázala dát i do svého velkého životního úspěchu, čímž je moje vlastní floristické studio. Moje práce je mým koníčkem a mojí radostí a tím jí mohu předávat i dále, s čímž souvisí i to, že se spoustou svých zákazníků dokáži souznít a odhadnout jejich potřeby, udělat jim radost, nebo si s nimi jen popovídat. Nejkrásnější věta, když odchází z mých kytiček, je – tady je to tak krásné, nádherná oáza klidu. A nejkrásnější čin je, když se rozpláčou, že se jim líbím co jsem vytvořila. Dnes mi chtěla jedna babička dát i pusu na čelo, že jsem vytvořila kytičku jako sluníčko pro její vnučku na promoci. Mým životním úspěchem je otevření své duše a srdce a dávání ho do svého krásného studia Isis a dělit se o krásu a radost a pozitivní myšlení. 🙂

č. 2 – Jana Stejkozová

Za můj největší životní úspěch, krom toho, že mám tři krásný kluky, považuji to, že dělám to, co mne baví, a mé zaměstnání (kadeřnicina) je mi rovněž mým koníčkem. A i když to tak mnohdy nevypadá, daří se mi svou práci neustále rozvíjet dál a dál… Úspěch ale vidím i v malých věcechm třeba když vyhrajeme na hasičské soutěž,.. Vím,že to asi zrovna slyšet nechcete, ale poprvé jsem otěhotněla v 17 letech a můj velký úspěch vidím i v tom, že jsem to nevzdala a mám teď vedle sebe krásného patnáctiletého syna. A v neposlední řadě, mým zatím největším úspěchem byla účast na Miss Prima křivky – a i když jsem v to ani nedoufala, dostala jsem se až sem:) Proč bych měla vyhrát právě já??? Protože si to rozhodně zasloužím! Původně jsem tím chtěla dokázat svému muži, že i když jsem mu za patnáct let, co jsme spolu, zkrásněla o 40kg, že se za mne nemusí stydět. Že i za mým velkým pozadím se jiní otočí 🙂 Ale dnes jsem si splnila něco, co bylo ukryto v té dušičce, co je v mém prostorově výraznějším těle… že já na to mám a mám se opravdu ráda taková, jaká jsem. A za sebe mohu dnes říci, že mám mnohem více sebevědomí než dříve co by pětapadesátikilová 🙂

MISS Prima křivky - finalistka Magdaléna Vytisková

Finalistka č. 3 – Magdaléna Vytisková

č. 3 – Magdaléna Vytisková

Doufám, že největší úspěchy mě teprve čekají. Momentálně dokončuji vysokou školu, takže prozatím je můj největší úspěch dokončení bakalářského studia. Za svůj další úspěch považuji i jeden rok studia v zahraničí, který bych z hlediska jazykových a společenských zkušeností přirovnala k malému adaptačnímu zázraku. Mezi moje cestovatelské úspěchy zařadím prapodivnou jízdu vlakem Praha – Istanbul, kdy jsem byla ráda, že jsme dojeli bez ztrát všichni, a přežití pod Bílou věží v Soluni  s místními demonstranty, kteří se o nás královsky postarali.

č. 4 – Květa Bezuchová

Maturita, složení zkoušek v autoškole, první výstava mé tvorby – paličkování, první taneční soutěž a vystoupení. Mezi mé úspěchy řadím i to, že jsem se dostala do toho nejbáječnějšího pracovního kolektivu. Na  někoho to vše může působit jako samozřejmost, ale především pro mě to jsou hřejivé pocity u srdce.  Velice se také těším na budoucí vysokoškolský titul. Nicméně mezi svůj největší úspěch řadím to, že vím, co od  života chci a co nechci.

MISS Prima křivky - finalistka Šárka Sváčková

Finalistka č. 5 – Šárka Sváčková

č. 5 – Šárka Sváčková

Za svůj největší životní úspěch považuji to, že dělám práci, která mě naplňuje a strašně baví. Ne každý má to štěstí. Mezi největší pracovní úspěchy považuji různé výhry ve výtvarných soutěžích, do kterých se každoročně s dětmi zapojuji. Ta největší byla celostátní soutěž s výhrou 100 000 Kč pro zařízení a vybavení třídy, díky které teď máme nádherně zařízenou třídu, kde se cítíme jako v pohádce. Mezi další úspěchy považuji i to, že již třetím rokem studuji na Ostravské univerzitě a zanedlouho toto studium snad zdárně dokončím. A kdybych měla zavzpomínat na dřívější dobu, tak snad každý během života prožívá různé větší nebo menší úspěchy, ač už sportovní, nebo osobní. Pro zpestření uvádím ještě výhru v soutěži o nejdelší polibek, kdy se nám podařilo překonat světový rekord.

č. 6 – Simona Zrůstová

Za svůj největší životní úspěch považuji to, když jsem vystupovala ve 13 letech ve Východočeském divadle v Pardubicích v Popelce v roli „macechy“  a po představení za námi na jeviště přišel ředitel umělecké školy a řekl před všemi: „Vy jste vypůjčená z konzervatoře v Praze? Tancujete úžasně!!!“ To byl pro mě nejkrásnější zážitek a úspěch v jednom. Co se týká největšího pracovního úspěchu, tak těch je více, ale největším je ten, že jsem dokázala 7 let být jako delegát a poté i  šéfdelegát v cestovních kancelářích, kde jsem využila své znalosti jak ze školy cetovního ruchu tak i jazykové znalosti a hlavně své kladné vlastnosti: pomáhat lidem, starat se o ně a vždy jim jak profesionálně, tak osobně pomoci. Po těchto sedmi letech v zahraničí jsem získala spousty zkušeností a poznala i jiné kultury a také to, že moře je jako lék a umí dělat s lidmi zázraky

MISS Prima křivky - finalistka Kateřina Konečná

Finalistka č. 7 – Kateřina Konečná

č. 7 – Kateřina Konečná

Mezi mé největší dosavadní životní úspěchy řadím osamostatnění se od rodičů, brigádní přivýdělky a studium. Také jsem se umístila s tanečním klubem Bohemia Chrast na 2. místě v Mistrovství České republiky ve formaci české polky. S mými kily to byl velký úspěch. Velkým triumfem je i má účast ve finále této soutěže. Konkurence byla veliká. Doufám, že další životní úspěchy mě ještě čekají. Chtěla bych dodělat vysokou školu a dál se věnovat speciální pedagogice. Je skvělé mít zaměstnání, které člověka baví a naplňuje ho. Největší pocit zadostiučinění mám po dobře odvedené práci, která je za mnou vidět.

 č. 8 – Markéta Nagyová

Z hlediska pracovního to je určitě účast na české nejprestižnější floristické soutěži – Mistrovství floristů České republiky – Děčínská kotva, kde jsem se několikrát v různých soutěžních disciplínách umístila na prvních pozicích. Pro mě je ale úplně nejdůležitější úspěch, že mám okolo sebe spoustu přátel a skvělou rodinu, na které se mohu vždy spolehnout. Vím, že nikdy nezůstanu sama.

MISS Prima křivky - finalistka Marie Švajková

Finalistka č. 9 – Marie Švajková

č. 9 – Marie Švajková

Mezi můj životní úspěch patří moje nádherné zdravé dvojčata, jenž mi dělají  radost. Dále úspěchem je pro mě i působení v soutěži MISS Prima křivky, vždy jsem si přála zúčastnit se podobné soutěže. Za úspěch však považuji i z mládí navštěvování mnoho kroužků jak se sportovním tak i uměleckým zaměřením. Chodila jsem do literárně dramatického kroužku, výtvarky, na tanečky, florbal, karate, už od malička pro mě bylo úspěchem, že jsem mohla navštěvovat, učit se mnoho zájmových činností a tím obohatit svůj život. Sice jsem se ničemu nevěnovala moc dlouho i přesto mi to dalo do života mnoho a hlavně tanci se věnuji pořád už jen jako samouk, nadšenec, ale i tak mě to naplňuje.

č. 10 – Pavla Procházková

Největších životních úspěchů mám mnoho – zhubnutí 30 kg, úspěšné přijímačky na hereckou školu, odchod do Zlína, odchod do Prahy, herecké příležitosti v různých divadlech, skvělá a dlouholetá práce v Divadle Radka Brzobohatého, založení vlastní kapely, psaní hudby a textů, získání víry, koupě bytu a dvou kocourů….. když si to tak čtu, vypadá to, že musím být hrozně šťastná. 🙂

MISS Prima křivky - finalistka Denisa Zifčáková

Finalistka č. 11 – Denisa Zifčáková

č. 11 – Denisa Zifčáková

Můj největší životní úspěch je úspěšné dokončení školy a věnování se práci, která mě naplňuje a baví. Zachytit člověka a jeho momentální příběh na fotografii je pro mě největší úspěch.

č. 12 – Kateřina Vejnarová

Za největší životní úspěch považuji vítězství v celorepublikové soutěži Základních uměleckých škol v sólovém zpěvu, kdy mi bylo 13 let. Dalším obrovským osobním vítězstvím pro mě byl postup mezi 12  finalistek ve Vaší soutěži a tím pádem možnost prožít spoustu nových a zajímavých věcí.

Děkujeme za odpovědi.

Štítky: ,

Zanechte komentář

Napsat komentář

Vaše informace jsou u nás v bezpečí. Nemáme rádi spam. Přečtěte si informace o ochraně údajů.

Do následujícího políčka prosím zkopírujte tento kód: 55M3vu