Volba MISS Prima křivky spěje do finále

Publikováno dne 25. 08. 2014

Za několik týdnů již budeme znát novou česko-slovenskou královnu plné krásy MISS Prima křivky 2014. A nejen ji – využijte poslední příležitost, kdy i vy můžete rozhodnout o osudu některé z finalistek. Hlasujte do konce srpna a zvolte svou MISS Prima křivky 2014 portálu Krásná XL či MISS Prima křivky 2014 Internet. Pro finalistky již hlasovalo přes 140.000 fanoušků!!

MISS Prima křivky

finalistky MISS Prima křivky a jejich nácvik choreografie

Minulý týden proběhlo další soustředění letošních finalistek. Pod vedením nové posily týmu, choreografky Kristýny Sklenářové, a za profesionální podpory majitelky Big and Beautiful Kateřiny Kaprasové soutěžící pilovaly úvodní choreografii, chůzi,  modelingové pózy i choreografii módní přehlídky. Finálový galavečer proběhne již 13.9.2014 v 19:00 v Divadle Hybernia, vstupenky lze koupit v síti Ticketportal a pokud budete mít štěstí, můžete je získat také hlasováním.

Theresa Canti, MISS Full Of Beauty 2013

Theresa Canti v kroji se připravuje na reprezentaci v Karibiku

Organizátoři soutěže Markéta Zámyslická a Roman Fareq oznámili čerstvou novinku – vítězka loňského ročníku Theresa Canti pojede reprezentovat oblé křivky České republiky na světovou soutěž MISS Plus Size Universe! Finále této světové soutěže se bude konat 1. listopadu v Karibiku, Trinidad a Tobago. Státní vlajka, národní hymna a jihočeský kroj, to vše s sebou Theresa poveze.

„Poctivě procvičuji angličtinu, zdokonaluji se v chůzi a modelingových pózách a též zpevňuji své tělo kalanetikou. Trénuji také volnou disciplínu a rozhovor v angličtině. Beru tuto výzvu velmi zodpovědně,“ říká Theresa.

Rozhovor s Theresou Canti o jejích plánech a přípravách na tuto mezinárodní soutěž si budete moct již brzy přečíst na našich stránkách.

 

O důstojnou reprezentaci Theresy v Karibiku se zasadí i partneři soutěže Big and Beautiful, jejichž elegantním oblečením bude Theresa vybavena, krásné šperky a doplňky firmy Chartage, plavky šité na míru od Fantasy Italia a v neposlední řadě společenské šaty salonu Adina.

 

Photo Copyright © Milan Mošna a Morris Media

Štítky: ,

Jedna odpověď k “Volba MISS Prima křivky spěje do finále”

  1. Je nádherná!!!

Zanechte komentář

Napsat komentář

Vaše informace jsou u nás v bezpečí. Nemáme rádi spam. Přečtěte si informace o ochraně údajů.

Do následujícího políčka prosím zkopírujte tento kód: MXuzcQ