Warning: mysql_get_server_info(): Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: NO) in /www/krasnaxl.cz/krasnaxl.cz/wp-content/plugins/advanced-category-excluder/advanced-category-excluder.php on line 128 Warning: mysql_get_server_info(): A link to the server could not be established in /www/krasnaxl.cz/krasnaxl.cz/wp-content/plugins/advanced-category-excluder/advanced-category-excluder.php on line 128 Naši specialisté - Krásná XL
 

Naši specialisté

Lucie Dolejší, stylistka, vizážistka

Lucie Dolejší

Lucie Dolejší

Milé krásky XL, ale i všechny ostatní dámy. Jmenuji se Lucie a mou mnohaletou vášní, láskou a profesí je profesionální vizážistika a kompletní poradenství pro muže i ženy. Snažím se mé klienty naučit milovat sami sebe takové, jací jsou. Musíme milovat sami sebe, aby nás mohli milovat i druzí. Jsem také bloggerka, Youtuberka, maminka 3 dětí, majitelka útulného relaxačního studia a milovnice zvířat. K smrti ráda vařím, tvořím, zpívám, řídím, cestuju, mluvím a spím. Jsem životní optimista z donucení, a tak se snažím za každým špatným koncem vidět především nový a lepší začátek. Jakožto holka krev a mléko jsem ráda, že jsem tady mezi svými a těším se na vás!

Hana Zajícová, brafitting

Hana Zajícová

Hana Zajícová

Milé dámy, mé jméno je Hanka, jsem majitelkou Klubu beauty lingerie. Denně pomáhám ženám najít si svůj styl a skvěle padnoucí prádlo, ve kterém se budou cítit nejen pohodlně, ale i žádoucí. Má práce je mým největším koníčkem. Jsem maminkou 4 dětí, ráda čtu všechno možné, člověk by neměl zakrnět :-)). Někdy sleduji Sex ve městě či Zoufalé manželky, připomínají mi situace ze života a dobře se u nich pobavím. Momentálně pracuji i na svém blogu a s kamarádkou na knížce...Nesnáším hloupé, líné a závistivé lidi. Líbí se mi citát: \\\"Život je jako řeka v níž všechno plyne, nevstoupíš dvakrát do stejné řeky\\\".

 

Lucie Šafránková, profesionální kadeřnice

Lucie Šafránková

Lucie Šafránková

Zdravím vás, milé čtenářky. Měla jsem ve svém životě velké štěstí, že mohu dělat to, co mě baví. Jsem majitelkou kadeřnického salónu, svou práci miluji a největší odměnou je pro mě spokojený zákazník. Mezi mé koníčky však také patří spousta věcí, jako např. líčení, nakupování, vaření, tvorba bytových doplňků, šití, čtení, sledování hororů a další. Baví mě být ženou. Doma mám navíc dva velké psí darebáky, které nadevše miluji. Jsem také ženou xl. Před nějakým časem jsem se kily navíc přestala trápit a rozhodla jsem se naopak udělat z toho přednost. Těším se na vaše dotazy, budu se snažit vám vždy co nejlépe poradit!

Martin Staněk, nutriční specialista a kulinářský nadšenec

Martin Staněk

Martin Staněk

Rád vařím a jím:

mám hodně rád spousty dobrého jídla, a tak musím občas chodit cvičit:-)).

Vím, co sním:

nenaletím marketingovým trikům, vidím výrobcům potravin do karet.

Zasloužím si své tělo:

nežiju proto, abych jedl, jím proto, abych žil.

Nina Mlynarczyková, ředitelka MISS Full Of Beauty a plus-size modelingové agentury Full Of Beauty

Nina Mlynarczyková

Nina Mlynarczyková (foto Petr Kurečka)

Milé dámy XL, jsem žena, která chce pohnout světem a věří, že když se chce, tak všechno jde. Každá žena je krásná, pokud se tak cítí, a je jedno, jakou velikost oblečení nosí. Založila jsem plus-size modelingovou agenturu a pustila se do organizování soutěže o nejkrásnější baculku Česko-Slovenska MISS Full Of Beauty. Do tohoto projektu jsem vložila celé své srdce a věřím, že právě proto bude mít úspěch a podaří se vybudovat tradici. Chcete se stát plus-size modelkou nebo se účastnit dalších ročníků MISS Full Of Beauty? Na co si dát při výběru zastupující agentury pozor? Ptejte se:-)

Prosím nepřehlédněte:

Doporučení našich odborníků jsou pouze orientační a nenahradí úplně vaši osobní návštěvu a bližší konzultaci.