Nejčastější módní prohřešky baculek

Publikováno dne 13. 01. 2013

Zvažujete, že změníte svůj šatník? Nevyhazujte všechno hned, zvažte, zda by se nedal některý kousek zajímavě využít. Dejte však pozor na nejčastější módní chyby, kterých se ženy – a to nejen baculky – dopouštějí.

módní prohřešky

módní prohřešky

1. ACH TY KNOFLÍČKY

Určitě každá baculka zná tuto situaci: oblékne si krásnou košili s knoflíčkama a ejhle – košile je přes prsa příliš upnutá a mezi knoflíčkama se rozevírá! Pokud jde o váš oblíbený kus oblečení, poraďte se s krejčím, jestli půjde košile povolit ve švech tak, aby perfektně seděla.

2. ODSTÁVAJÍCÍ KALHOTY

Také vám občas vzadu v pase odstávají kalhoty? Zamaskujte to tunikou a větším opaskem! Nebo požádejte krejčího, aby kalhoty v pase zúžil. Stačí pár centimetrů a kalhoty vám padnou jako ulité.

3. DLOUHÉ KALHOTY

Pokud jsou vám kalhoty příliš dlouhé, schovejte je na zimu a noste je do vysokých bot! Jednou je přeložte, zastrčte do bot a nový look je na světě.

4. RAMÍNKA OD PODPRSENKY

Pokud vám jsou pod halenkou vidět ramínka od podprsenky, vezměte si podprsenku s ramínky gelovými – pozor však na jejich výběr, často nejsou pro větší velikosti vůbec dostupné a neposkytují dostatečnou oporu.

Štítky: ,

Zanechte komentář

Napsat komentář

Vaše informace jsou u nás v bezpečí. Nemáme rádi spam. Přečtěte si informace o ochraně údajů.

Do následujícího políčka prosím zkopírujte tento kód: smStzJ