MISS Prima křivky! Nová image soutěže o královnu krásy

Publikováno dne 29. 07. 2014

Pokud stejně jako my patříte mezi obdivovatele krásy a hlavně odvahy desítek českých a slovenských baculek, které se rozhodly zúčastnit dalšího ročníku MISS Full Of Beauty, jistě oceníte další vývoj této jedinečné soutěže.

Projekt se rozhodla exkluzivně mediálně podpořit jedna z nejvýznamnějších televizí v České republice – TV Prima. Tímto spojením získá soutěž další prostor pro uplatnění snahy reprezentovat přirozenou ženskou krásu a půvab bez drastických, často životu nebezpečných diet. I nadále bude apelovat na ženy, aby si uvědomily, že krása a charisma opravdu nejsou podmíněné konfekční velikostí.

Rebranding MISS Full Of Beauty na MISS Prima křivky!

Rebranding MISS Full Of Beauty na MISS Prima křivky!

Vzhledem k novému mediálnímu partnerství dochází také k rebrandingu celé soutěže. Druhý ročník MISS FUll Of Beauty se již bude jmenovat MISS Prima křivky! S podtitulem …with love. 

 

Tímto krokem pořádající agentura CZ Plus Size Models s.r.o. vychází vstříc také nespokojeným příznivcům soutěže, kteří se odkazovali na anglický název, přestože jde o soutěž česko-slovenskou.

Svou favoritku můžete nejen nominovat jako „MISS Krásná XL 2014“, ale můžete ji také dát svůj hlas na webových stránkách TV Prima.

Těšte se na finálový galavečer 13.9.2014 v Divadle Hybernia a přijďte podpořit svou favoritku!

 

www.facebook.com/MISS Prima křivky

www.primakrivky.cz

Štítky: ,

Zanechte komentář

Napsat komentář

Vaše informace jsou u nás v bezpečí. Nemáme rádi spam. Přečtěte si informace o ochraně údajů.

Do následujícího políčka prosím zkopírujte tento kód: bGtYCy