Horké novinky ze světa spodního prádla

Publikováno dne 25. 07. 2013
krásné spodní prádlo

V Paříži si vybere každá!

Milé dámy,

dovolte mi, abych Vám přiblížila atmosféru úžasného veletrhu, který se 2x ročně koná ve městě módy Paříži a je zaměřen na spodní prádlo a plavky. Přála bych každé ženě, aby jej alespoň jednou v životě navštívila, leč výstava je určena pouze obchodníkům..

Výrobci představili novinky pro sezónu jaro/léto 2014. K vidění byly úžasné plavky, které řada značek nabízí také ve velikostech pro slečny a dámy s plnějšími tvary. A jaké jsou tedy nové trendy?

U plavek se vrací do módy poslední roky poněkud opomíjené plavky vcelku, samozřejmě stále frčí tankiny, ale v nabídce jsou i krásné dvoudílné modely. Je jen na Vás, co si vyberete a jakému stylu dáváte přednost. Trendy v plavkové módě by se daly shrnout pod heslo: nebojte se barev! Veškeré kolekce zářily barvičkami, objevují se kombinace vzorů, které se navzájem prolínají, např. vzor panter v kombinaci s exotickými květinami apod.

Různé styly a motivy

Různé styly a motivy

Patrná je i inspirace „etno“ stylem, kde najdete zemité tóny, zvířecí motiv nebo působivé detaily jako korálky a spony. Velmi mě zaujalo, že se napříč plavkovou módou setkáte s třpytivými kamínky. třpytky jsou ve větší či menší míře použity všude: na ramínkách, sponách, samotné látce,… Chcete-li být příští rok IN, musíte se třpytit jako rybka ve vodě 🙂 Milovnice retro stylu potěším, RETRO se nikdy neomrzí, takže se můžete těšit na malé i větší puntíky, mašle, vyšší kalhotky nebo jen velmi jednoduché elegantní modely. Z barev převládají černá, šedá, modrá, červená, často v kombinaci s bílou.

 

Prádlo hraje barvami

Barvy, barvy, barvy..

A co je nového v prádle? Na rozdíl od českého trhu je nabídka pro baculky úžasná. Opět barvy, barvy a zase barvy. Život přece není černobílý, tak proč se jich bát? Naopak – barvy Vás rozzáří. Pro jaro-léto 2014 se v prádlové módě objevují odstíny meruňkové, lososové, jemné pastely a pozor, stále letí neony! Pink růžová, „jedovatá“ světle zelená, ostrá žlutá i zářivá fialová nebo ještě lépe jejich kombinace. Zapomeňte na usedlé prádlo a objevte kouzlo krajek, volánků, mašliček a především barev.

 

Poslední poznámku bych věnovala sportovnímu a formovacímu prádlu, které by též mělo být v prádlovém šuplíčku každé ženy. Sportovky v neobvyklých barevných spojeních opět zabodovaly. Též ve stahovacím programu bylo z čeho vybírat a možná by Vás překvapilo, jak sexy může působit krásná stahovací košilka pošitá třpytivými kamínky a zdobená výšivkami a krajkou. Zkrátka není prádlo jako prádlo 🙂 Pokaždé mě uchvátí ta pestrost a originalita, v Paříži si vybere opravdu každá žena, ať už má ráda nadčasovou eleganci nebo experimentuje a miluje módu.

Hezký den Vám přeje

Hana Zajícová

brafitterka Klubu beauty lingerie

www.pradlo-beauty.cz

Štítky:

Zanechte komentář

Napsat komentář

Vaše informace jsou u nás v bezpečí. Nemáme rádi spam. Přečtěte si informace o ochraně údajů.

Do následujícího políčka prosím zkopírujte tento kód: jASpcQ