Warning: mysql_get_server_info(): Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: NO) in /www/krasnaxl.cz/krasnaxl.cz/wp-content/plugins/advanced-category-excluder/advanced-category-excluder.php on line 128 Warning: mysql_get_server_info(): A link to the server could not be established in /www/krasnaxl.cz/krasnaxl.cz/wp-content/plugins/advanced-category-excluder/advanced-category-excluder.php on line 128 Proč vznikl web o módě pro baculky Krásná XL
 

O nás

Myšlenkou vykonat něco užitečného pro plnoštíhlé ženy v České republice  jsme se zabývali více než rok. Postupně jsme přicházeli na další a další překážky a problémy, které baculky trápí – ať už jde o velmi omezenou nabídku kvalitního oblečení velikostí XL a více, diskriminaci až nesnášenlivost české společnosti vůči baculkám nebo třeba výběr zaměstnanců podle toho, zda se do pracovní uniformy vejdou nebo ne.

Nechceme se smířit s diskriminací plnoštíhlých žen a dívek a rozhodli jsme se tyto ženy podpořit. Každá má přece právo na respekt svého okolí, nezávisle na tom, kolik váží! Jsme přesvědčeni, že žena je krásná tehdy, když se sama cítí být krásnou. Důležité je, co si sama o sobě myslí, jestli má zdravé sebevědomí, jestli se dokáže vhodně obléknout, učesat, nalíčit,.. A s tím bychom všem baculkám rádi pomohli!

Proto jsme zveřejnili na našich webových stránkách – vedle tipů a článků pro baculky – i Katalog Krásná XL, kde uvádíme přehled českých i zahraničních firem, které nabízejí služby a výrobky pro plnoštíhlé. Tento katalog budeme průběžně doplňovat a uvítáme i vaše komentáře a doporučení.

Nejnovějším přírůstkem do naší „rodiny“ je Bazar Krásná XL. Tvoříte ho vy, naše čtenářky a čtenáři – tak do toho:-)

Pokud ani vám není lhostejná situace silnějších žen v České republice, podpořte naše aktivity na Facebooku. Děkujeme!

Krásná XL

Zuzana Střížková
Tel.: 603 501 644
Email: Zuzana@KrasnaXL.cz

Krásná XL s.r.o.

IČ: 29149266, DIČ: CZ29149266, Botevova 3109/8, Praha 4, 143 00