Warning: mysql_get_server_info(): Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: NO) in /www/krasnaxl.cz/krasnaxl.cz/wp-content/plugins/advanced-category-excluder/advanced-category-excluder.php on line 128 Warning: mysql_get_server_info(): A link to the server could not be established in /www/krasnaxl.cz/krasnaxl.cz/wp-content/plugins/advanced-category-excluder/advanced-category-excluder.php on line 128 Ochrana vašich údajů - Krásná XL
 

Ochrana vašich údajů

Bereme ochranu vašich soukromých údajů vážně a chtěli bychom, abyste se stránek www.KrasnaXL.cz cítili dobře. Osobní údaje, které jsou získávány během návštěvy našich webových stránek, zpracováváme v souladu se Zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Přijímáme bezpečnostní opatření, aby chránili u nás vedené údaje proti manipulaci, ztrátě, zničení a zásahu nepovolaných osob.

Právo na informace

Na požádání vám písemně oznámíme, zda a jaké osobní údaje máme o vás zaznamenané. Pokud by navzdory našim snahám o správnost údajů a aktuálnost byly zaznamenány nesprávné informace, obratem je opravíme. Pokud máte otázky týkající se zpracování vašich osobních údajů, můžete je směřovat na info@krasnaxl.cz, kde vám jsme k dispozici nejen v případě žádosti o informace, ale i v případě podnětů nebo stížností.

Použití a postoupení osobních údajů

Osobní údaje se zaznamenají jen tehdy, když nám je poskytnete z vlastní vůle, například v rámci registrace, anket, vypsání cen nebo na realizaci smlouvy. Používáme vaše osobní údaje na účely technické správy webových stránek, zákaznickou administrativu, na ankety týkající se produktů a na marketingové účely vždy jen v takovém rozsahu, jaký je k tomu potřebný. Postoupení osobních údajů státním zařízením a úřadům následuje jen v rámci závazných právních předpisů. Naši spolupracovníci jsou z naší strany vázáni diskrétností.

Možnost odhlášení

V případě emailové komunikace se z odběru můžete kdykoliv odhlásit s pomocí odhlašovacího odkazu uvedeného v patičce každého emailu.

Cookies

Používání cookies můžete deaktivovat ve vašem internetovém prohlížeči.