Ohlédnutí za Krásnou XL Na Kolečkách

Publikováno dne 13. 05. 2015

První „Krásná XL Na Kolečkách“, která volně navazuje na úspěšné Baculaté Víkendy, je za námi 🙂 Jak to vypadalo, co se dělo a na co se můžete těšit příště?

Krásná XL Na Kolečkách v prostorách SIMEA

Uvítání v krásných prostorách květinového studia SIMEA

Nedávno se uskutečnila první akce ze série „Krásná XL Na Kolečkách“, která se konala v útulných a moderně zařízených prostorách květinářství SIMEA. Děkujeme majitelce Simoně Kahudové nejen za poskytnutí krásných prostor, ale i za podporu, dotvoření úžasné atmosféry a kytičky pro každou z účastnic 🙂

Krásná XL Na Kolečkách

Krásná a usměvavá Markétka

Na tuto akci jsme pozvaly nejen účastnice předchozích Baculatých Víkendů, ale také ostatní fanynky Krásné XL.

Počet míst byl omezen, přece jen neumíme natáhnout den na dvojnásobek, a tak se sešla většina známých tváří, které s námi jely na Baculatý Víkend aspoň jednou.

Lucka a Eliška v zápalu práce :-)

Lucka a Eliška v zápalu práce 🙂

Program byl víceméně jasný – kromě posezení u kávy, čaje, bublinek a vynikajícího dortíku od Daniely Vajnarové (moc děkujeme!) se zkrášlovalo ve velkém 🙂 Dámy svěřily své vlasy do rukou osvědčených kadeřnic Lucky Šafránkové a Elišky Svobodové, které je podle jejich přání ostříhaly, nabarvily nebo učesaly a v případě zájmu se nechaly zkrášlit nezávislou kosmetickou poradkyní Mary Kay Ninou Młynarczykovou.

Celé odpoledne se neslo v duchu pohodové a uvolněné atmosféry a už se moc těšíme na příště. Příští akci plánujeme předběžně na červen, určitě dáme vědět včas, tak nás sledujte, ať vám nic neuteče 😉

11141517_10203300337459995_1537808816_o

Štítky: ,

Zanechte komentář

Napsat komentář

Vaše informace jsou u nás v bezpečí. Nemáme rádi spam. Přečtěte si informace o ochraně údajů.

Do následujícího políčka prosím zkopírujte tento kód: n6NcC2