Dráždivé křivky plus size modelek v Praze

Publikováno dne 26. 04. 2014
Vítězka soutěže "Chci se stát plus size modelkou"

Plus size modelka Kateřina Vogeltanzová
Photo Copyright © Morris-Media 2014

Nedávno jsme se mohli přímo v centru Prahy pokochat netradiční módní přehlídkou – křivky, vlnící se v rytmu samby, zastavovaly nejen kolemjdoucí, ale i jedoucí auta – mezi plus size modelkami i výherkyně naší soutěže „Staňte se modelkou“ Kateřina Vogeltanzová.

Není příliš přehlídek s plus size modelkami, spolupráce organizátorů akce – Atelieru D13 a plus size modelingové agentury Full Of Beauty – se vyplatila. Pod záštitou Ateliéru D13, který sdružuje mladé umělce, představila kolekci extravagantního oblečení i pro plnoštíhlé ženy návrhářka Zuzana Tichá. Sama Zuzana je velmi nekonvenční typ a to se odráží i v jejích modelech. Říká, že každá žena, pokud má odvahu, může být sexy. „Je jedno, jestli je vám 40 nebo 50 let…. Je jedno, jestli máte 50 kilo nebo 100. Móda není výlučně pro hubené dvacítky“, dodává Zuzana Tichá.

Přehlídka se konala nezvykle, a to na ulici. Dámy kráčely po růžovém koberci a ochotně pózovaly fotografům. Atmosféru dotvářela živá hudba v podání skupiny Los Amigos, jejíž členové, vyjma jednoho, pocházejí z Bolívie a věnují se především latinskoamerické taneční hudbě. Kráskám tak do kroku a někdy i k tanci, zněla salsa, chacha, bachata či bolero.

Na přehlídce se předvedla i vítězka soutěže „Chci být modelkou“, která se konala ve spolupráci plus size modelingové agentury Full Of Beauty a portálu Krásná XL, Kateřina Vogeltanzová. Kateřiny jsme se zeptali na její dojmy: „Ze začátku jsem z té přehlídky byla trochu nesvá, obzvlášť při prvním modelu, kdy mi padala sukně, ale pak to ustávalo. Některé modely se mi opravdu moc líbily, některé už na mě byly až moc extravagantní… Škoda jen toho chladného počasí, jinak se mi přehlídka líbila a užila jsem si jí.“

Plus size modelka Theresa Canti

Na přehlídce zářila také plus size modelka a MISS Full Of Beauty 2013 Theresa Canti
Photo Copyright © Morris-Media 2014

Další ze zástupkyň oblých tvarů byla MISS Full Of Beauty 2013 – Theresa Canti a 1. VICEMIS FullOf Beauty 2013 – Veronika Hlavsová. Obě slečny již za sebou mají několik přehlídek a předvádění je v jejich podání čím dál tím profesionálnější. Ani Kateřina Vogeltanzová rozhodně plnějším ženám ostudu neudělala!

Byť bylo velmi chladno a lidé přihlíželi v bundách a šálách, modelky naprosto profesionálně zvládly předvést i velmi sporé oděvy s úsměvem a grácií.

Jeden z návštěvníků přehlídky David Görner se o celé akci vyjádřil takto: „Módní přehlídka Zuzany Tiché byla velmi příjemným zpestřením čtvrtečního odpoledne. Ač přehlídka začínala s menším zpožděním, jako téměř každá jiná přehlída, vyplatilo se počkat si na příjemné a usměvavé modelky předvádějící nejen klasické, ale i zajímavé modely Zuzany Tiché. Latinskoamerická hudba dávala rytmický podtext celé přehlídky, kterou jen okrajově narušoval chlad toho dne a chvilkami provoz z ulice. Osobně jsem byl mile překvapen profesionalitou organizátorů a spontánním duchem celé přehlídky.“

Štítky: ,

Jedna odpověď k “Dráždivé křivky plus size modelek v Praze”

  1. Zastávám podobný názor,,,z vlastní zkušenosti vím,že i když máte více jak 100kg,,,nestydíte se,,,a umíte si svoji postavu nosit?…Tak se budete divit co se za Vámi pohledů otočí…On totiž správně vyplněný dekolt XXL,dokáže skutečné zázraky,,,a postavy vel.S,Vám budou závidět,tu ženskost,to mi věřte :))…..Romana

Zanechte komentář

Napsat komentář

Vaše informace jsou u nás v bezpečí. Nemáme rádi spam. Přečtěte si informace o ochraně údajů.

Do následujícího políčka prosím zkopírujte tento kód: 4ETKiL