Jak se cítit žensky, sexy a sebevědomě? V krásném prádle!

Publikováno dne 30. 06. 2013
Správné prádlo je základ úspěchu.

Správné prádlo je základ úspěchu.

Milé dámy,

víte, že spodní prádlo je nejdůležitější část ošacení?  Zásadním způsobem totiž ovlivňuje celkový vzhled postavy – a u baculek to platí dvojnásob. Řada žen investuje nemalé finanční prostředky do svého šatníku, ale opomíjí důležitost, s jakou by se měla věnovat výběru správně padnoucí podprsenky. Správná podprsenka zvedá poprsí, dává prsa k sobě, a tím i celá postava vypadá hned opticky štíhlejší, lépe vynikne pas, silueta připomíná přesýpací hodiny.

 

Jak ale najít onu správnou podprsenku? Dámy s plnějšími křivkami by měly vybírat podprsenky z kvalitních materiálů, které dokáží jejich vnady udržet ve správné poloze a tvaru. Obvod podprsenky by  měl být pevný, aby unesl váhu prsou. Ideální je, pokud vzadu u zapínání prostrčíte dva prsty. Každý materiál povolí, proto podprsenku zapínejte nejprve na poslední nejvolnější háčky a později utahujte na další. Rovněž je vhodné vybírat si podprsenky se širšími bočními díly, které dobře schovají případné nedostatky.

V krásném prádle se každá cítí sexy..

V krásném prádle se každá žena cítí sexy..

Pozornost věnujte také velikosti košíčku, kostice musí lemovat celé prso, nesmí se zapichovat do prsní tkáně. Pokud máte plnější poprsí, zvolte vyšší střed u podprsenky a uzavřenější košíček. Vyjímkou jsou podprsenky typu „plunge“ určené do výstřihů, které mají nízký střed, ale přesto jsou vhodné i pro větší poprsí, v této podprsence Váš bujný dekolt nikdo nepřehlédne.

Můžete volit klasické kosticové podprsenky, rovněž podprsenky se slabou výztuží, které zvednou a podrží prsa. Nebo také pokud Vám lépe vyhovují i podprsenky bez kostic, které ovšem nikdy neudělají tak pěkný tvar, ale jsou velmi pohodlné. Skvělou zprávou je, že jsou v nabídce i košilky se zapracovanou podprsenkou, a tak i sexy modely mohou díky všité správné podprsence vypadat úžasně.

Mějte na paměti, že každá příležitost si žádá své a je nezbytné mít jinou podprsenku na sport a jinou třeba do večerních šatů:-)Podprsenky byste měla během dne střídat.

V krásném prádle má každá žena lepší sebevědomí..

V krásném prádle má každá žena lepší sebevědomí..

A jaké jsou současné trendy? Nabídka je velmi pestrá – od hladkých funkčních modelů až po bohatě zdobené série plné krajek a výšivek. Objevují se motivy květin, puntíků, úžasné kombinace barev. Je jen na Vás, zda zvolíte jednoduchou eleganci, praktickou funkčnost nebo podlehnete kráse romanticky laděných modelů. Řada značek šije prádlo až do velikostí košíčků „K“(UK značení), a tak i velmi obdařené ženy mají nyní možnost mít nádherné a padnoucí prádlo.

Každé dámě bych doporučovala alespoň jednou za rok navštívit specializovanou prodejnu s kvalitním odborným poradenstvím tzv.
bra-fittingem, kde Vám najdou vhodné modely pro každou příležitost, určí Vám orientačně velikost, naučí Vás prádlo správně oblékat a pečovat o ně.

Hana Zajícová

brafitterka Klubu beauty lingerie

www.pradlo-beauty.cz

Štítky:

Zanechte komentář

Napsat komentář

Vaše informace jsou u nás v bezpečí. Nemáme rádi spam. Přečtěte si informace o ochraně údajů.

Do následujícího políčka prosím zkopírujte tento kód: RVee7T