Jak randí baculky?

Publikováno dne 22. 06. 2017

Přinášíme vám 1. článek, jak jinak, než od finalistky se soutěžním číslem 1, což je Jana Havlíčková. Jak prožívá randění? To se dozvíte v článku 😉

Oficiální foto ze soutěže Miss Baculaté Křivky 2017 Photo © Skopal

Oficiální foto ze soutěže Miss Baculaté Křivky 2017
Photo © Skopal

,,Ahoj modroočko, jakpak se máš?‘‘ Za touto větou se skrývá vždy něco nového,  začátek něčeho krásného, bláznivého anebo naopak,  velké zklamaní a bolavé srdce.

Po dlouhé konverzaci  se najednou objeví věta :,, Co takhle někam zajít  a konečně se  poznat?‘‘ V tu chvíli jediné, co se mi honí hlavou, je ,,Aaaaaa!‘‘ Začne myšlenkové bláznovství: Co si vzít na sebe? Jak se nalíčit? Kam zajdeme?  Jaký bude? Co si od rande slibuje? Mnoho zatím nezodpovězených otázek.

Dle mého názoru je nejlepší navrhnout procházku, nebo zajít na kávu či čaj do nějaké poklidné lokality. Tam si člověk nejlépe popovídá a během chvilinky opadne všechen stres – však jak  je  známo, příroda uklidňuje a dodává energii.

Tak, a jde se na to. Co na sebe? Lovím ve skříni. Fáze 1: vše venku – hromada přede mnou  a stále  nic vhodného, co si vzít ….Fáze 2:  stejně sáhnu po tom, v čem se cítím nejlépe, pohodlně a i tak lehce sexy , přeci si procházku nevezmu botky na podpatku ve, kterých nevydržím ani půl hodiny, nebo se nenacpu do šatů o tři čísla menších… Prostě cítit se svá a ne jak housenka v županu.

jancaLíčení je lepší nepřehánět – jen tak decentně, ne aby přišel klaun , natož aby při menším kopečku  z Vás tekla tuna make-upu, to by se také mohlo stát, že rovnou vezme nohy na ramena a jak se říká, přírodní krása je nejhezčí, ale abych to upřesnila: jít učesaná a voňavá. Tak trosku podtrhnout to, co je na každé z nás to nej… někdo má krásná očka, některá krásný úsměv, krásna prsa, nohy atd… to bych mohla jmenovat do večera.

Jelikož se blíží hodina s velkým H, tak už jen rychlá sprcha, vypilovat chybičky a může se vyrazit vzhůru novým  zážitkům. Při čekaní na druhou polovinu  kdy si říkáte ,, Snad bude vypadat tak, jak si ho představuji,  tak jako na fotce, co jsem viděla, nebo tak, jak dlouho si ho už nějakou dobu uchovávám v paměti? Doufám že je vyšší než já? Jen by to nebyl nějaký maniak?‘‘ V duchu se připravovat na nejhorší…

Už je tu , stupňuje se nervozita a klepaní rukou a hlasu .jj,,Ahoj tak jsem tu.‘‘ Najednou opadávají všechny negativní myšlenky, klepaní rukou a hlasu. Přichází takový ten těžce popsatelný pocit, prostě WOW… Pak už je to jen a jen na vzájemných sympatiích a hlavně chemii…. Prví dotyk, první pusa, pohlazení.  Jestli to bude vzácné přátelství, láska, či sex na jednu noc a nebo bolavé srdce, to je ve hvězdách. Hlavní je nevzdávat to a vždy na rande dorazit, ne se na to, jak se  říká, vykašlat. Hlavní je být svá…

Jedna odpověď k “Jak randí baculky?”

  1. Kateřina Chytilová

    Krásně napsáno

Zanechte komentář

Napsat komentář

Vaše informace jsou u nás v bezpečí. Nemáme rádi spam. Přečtěte si informace o ochraně údajů.

Do následujícího políčka prosím zkopírujte tento kód: B4B4Xg