MISS Prima křivky 2016 tentokrát jako REBELKY

Publikováno dne 8. 06. 2016

Znáte letošní REBELKY? Tedy finalistky dalšího ročníku soutěže baculaté krásy MISS Prima křivky 2016? Pojďme se na ně podívat!

finalistky soutěže baculaté krásy MISS Prima křivky 2016

finalistky MISS Prima křivky 2016

Tentokrát se mohly finalistky i celý tým při přípravě prezentačních fotografií opravdu „vyřádit“ – tématem letošního ročníku je totiž REBELIE. Gotické šperky (Angel Beads), výrazné líčení (Iveta Duong), divoké účesy (Theresa Canti) a extravagantní pojetí fotografií je pro fotografku Lucii Kout typické.

„Pracovat ve výborné atmosféře s tolika báječnými osobnostmi je dar a vidět ženy během krátké chvíle rozkvést je inspirující. Děkuji za tuto příležitost, nechat se nabít tak pozitivní energií“, pochvaluje si focení s finalistkami MISS Prima křivky fotografka Lucie Kout.

krásné baculky soutěží o titul MISS Prima křivky 2016

finalistky MISS Prima křivky 2016

Tentokrát finalistky oblékly plážové šaty Ulla Popken – co říkáte, sluší jim?:-)

A jaké jsou první dojmy některých finalistek?

„Bylo to naprosto úžasné. Šaty, šperky, líčení a styling vlasů.. super. Já jsem se v tom našla a i to téma Rebelie je pro mě jak stvořené. Fotografka, to je prostě talent! Je úžasná, plná energie a focení s ní je naprostá bomba“, nadšeně shrnula své dojmy z focení finalistka Sára Daniová. Další finalistka Leona Šenková dodává: „Příjemná atmosféra, žádná přetvářka.. Jsem ráda, že to bylo celé přirozené, a tudíž i focení bylo od srdce.“

finalistky soutěže baculaté krásy MISS Prima křivky 2016

Nové fotografie finalistek MISS Prima křivky 2016

A nezapomeňte – finále MISS Prima křivky 2016 proběhne 20.9.2016 v divadle Broadway a jako každý rok se bude volit vedle hlavních titulů i našimi čtenáři nejkrásnější finalista – MISS Prima křivky – Krásná XL 2016. Brzy odstartujeme hlasování:-)

Pozn. fotografie: Photo Copyright (c) Lucie Kout, šperky Angel Beads, šaty Ulla Popken

Štítky: ,

Zanechte komentář

Napsat komentář

Vaše informace jsou u nás v bezpečí. Nemáme rádi spam. Přečtěte si informace o ochraně údajů.

Do následujícího políčka prosím zkopírujte tento kód: I9htQK