Krásná MISS Full Of Beauty pro čtenáře Krásné XL

Publikováno dne 29. 09. 2013
Kateřina Adamcová, Tereza  Hlavsová a Veronika Hlavsová

První ročník soutěže MISS Full Of Beauty zná již své vítězky.

Vítězkou soutěže o nejkrásnější baculku Česko-Slovenska MISS Full Of Beauty 2013 se včera v pražském divadle Hybernia stala Tereza Hlavsová, 23letá kráska z jihočeské vesničky Lišov.

 

Tereza vystudovala oděvní průmyslovku, miluje hudbu, přírodu, filmy pro pamětníky, hraje v ochotnickém divadle U Kapličky v Českých Budějovicích. V životě se řídí těmito slovy: „Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“ (Jan Werich) a „Nikdy nezapomínejte na úsměv. Je to světlo, které při pohledu do očí prozradí, že srdce je doma.“(Helena Růžičková).

 

Terezko, jak se cítíte pár hodin po vyhlášení výsledků?

Začíná mi to pomalu docházet:-) Včera jsem byla v takovém šoku, vůbec jsem to nečekala! Ještě na zkoušce nás s Mirkou Gašparíkovou (Pozn. redakce: MISS Internet a MISS Krásná XL) moderátor Petr Vacek vtipně napomínal, ať dáváme pozor:  „Číslo 3 a 4 se mi tam nebaví nebo vás rozsadím, může se to stát i jim!“:-)

Cítíte úlevu?

Úlevu ani ne. Na každou akci, každé soustředění jsem se moc těšila a maximálně si to užila, teď je tu najednou klid. Člověk se tak dlouho připravoval a pracoval na sobě, teď už budu hlavně reprezentovat. Vítězství bych ale přála každé z finalistek, za tu obrovskou práci a energii, kterou do toho daly, přípravu volné disciplíny, chození na podpatcích,.. každá vlastně soutěž vyhrála už tím, že vyhrála sama nad sebou.

Čekala jste, že se celá soutěž dostane tak daleko? Že budete vystupovat před plným divadlem Hybernia v Praze?

Vůbec! Vlastně jsem tu ani nemusela být. Tuto soutěž totiž objevila sestra, která svou přihlášku poslala přede mnou. A když jsem ji poslala já, tak ji agentura smazala, protože si mysleli, že ji Veronika omylem poslala dvakrát:-) Naštěstí jsem se ozvala – a dobře to dopadlo..

MISS Full Of Beauty

Dívka č. 3 Tereza Hlavsová

To by byla škoda! Jaký byl Váš soukromý tip na vítězku?

Když jsem s finalistkami seznámila, tak jsem si tipovala Nicole Hartlovou. A jak jsem je začala poznávat, tak jsem si říkala, že by si to zasloužila Kačka Adamcová, která nakonec získala titul 2. Vicemiss, nebo Anička Putschöglová, která udělala od castingu neuvěřitelný kus práce a opravdu na sobě hodně zapracovala. A u její volné disciplíny jsem měla husí kůži, nádhera!

Porotu jste určitě zaujala i procítěně podanou písní „Mít rád bližního svého“ ze známého muzikálu Jesus Christ SuperStar. Jak Vás vlastně napadlo zvolit si právě tuto píseň a tuto disciplínu? Bylo to hned jasné?
Ne, když jsme se do finále dostaly obě (Pozn. redakce: Tereza má v soutěži své dvojče, sestra Veronika získala titul 1. Vicemiss), tak se řešilo, že by nebylo dobré, abychom měly i stejnou volnou disciplínu. Takže jsem chvilku váhala mezi tím, jestli budu hrát na housle nebo na kytaru, nebo jestli tam dám nějakou hereckou scénku… Ale nakonec to stejně sklouzlo zpátky ke zpěvu:-)

A dobře jste udělala, myslím, že každý v hledišti měl husí kůži. Když se díváte na své včerejší vystoupení zpětně, udělala byste něco jinak? Jste spokojená se svým výkonem?

To je těžké – já jsem velký improvizátor a zpívám i hraju tak, jak to zrovna cítím, co vyzařuje z publika. Ráda se dívám do prvních tří řad a podle jejich reakcí upravuji své vystoupení. A včera byla jejich zpětná vazba moc příjemná, cítila jsem silnou podporu.

Které vystoupení se Vám líbilo nejvíc?

Kačky Adamcové a také mé sestry, to je taková srdcová záležitost. Pokaždé, když tu písničku slyším (Pozn. redakce:  I will always love you od Whitney Houston), tak to obrečím..

A co pohled do zákulisí?  Jak to probíhalo tam?

V zákulisí bylo vše hektické, ale díky šikovným lidem, kteří nám pomáhali se zorientovat, to nakonec všechno klaplo. Velký dík patří Markétce Šnorikové a Monice Procházkové, které v zákulisí odvedly opravdu hodně práce – jak organizační, tak hlavně tím, že nás do poslední chvilky psychicky podporovaly a držely nám palce. Monika nás pořád uklidňovala, ať jsme v pohodě – a to hodně pomohlo. Vše se stihlo na minutu přesně – a je to hlavně jejich zásluha. Děkujeme také Radku Adonaiovi, jeho choreografie byla opravdu úžasná!

Protože je mezi našimi čtenáři i hodně mužů, rovnou se zeptám otázku „na tělo“: jste volná?

Teď ano:-)

Tereza a Veronika Hlavsovy

Tereza se sestrou Veronikou aneb MISS a 1. Vicemiss Full Of Beauty 2013

A jaký by měl být Váš partner? Líbí se Vám blonďáci, bruneti..? Aby pánové věděli, jestli mají vůbec šanci..

Jestli je mezi nimi nějaký Sean Connery nebo Richard Gere, může se ozvat:) Miluju zelené oči… Teď  ale vážně: ve finále vůbec nezáleží na tom, jaké má dotyčný vlasy nebo oči, ale musí z něj něco vyzařovat. Musí mít charizma a musím po jeho boku cítit jistotu.

 

Terezko, nebude Vám to teď chybět?

Bude – musím říct, že jsme se sešly neuvěřitelná parta holek, která se rozhodla upozornit na to, že nemá smysl řešit míry 90-60-90, že někdo je vysoký, někdo má jedno oko níž.. není to o tom. Je důležité přijmout sám sebe – a pokud se člověk přijme takového, jaký je, tak se mu uleví. Princip toho všeho je MÍT SE RÁD.

Souhlasím. Co plánujete v nejbližších dnech, týdnech? Tedy kromě toho, že s námi pojedete na Baculatý Víkend?:-)

Plánuju se plně věnovat výkonu funkce MISS Full Of Beauty se všemi povinnostmi, které k tomu patří. A moc se na to těším!

My také! A poslední otázka: co byste vzkázala všem dámám, které zvažují, že se přihlásí do dalšího ročníku MISS Full Of Beauty?

Aby se určitě přihlásily. Zvedne se jim sebevědomí, zažijí spoustu úžasných věcí..  Navíc tato soutěž není ani tak o tom, kdo vyhraje, ale o partě lidí, která se kolem vytvořila. Finalistky si neuvěřitelně pomáhaly, podporovaly jsme se navzájem a o rivalství nemohla být ani řeč. A v tom se možná od těch „standardních missek“ lišíme:-)

Děkujeme za rozhovor a ještě jednou gratulujeme!

 

Foto: archiv Full Of Beauty

 

 

Štítky:

2 komentáře k “Krásná MISS Full Of Beauty pro čtenáře Krásné XL”

  1. Malá připomínka k autorovi článku. Lišov není vesnička, ale město 10km od Českých Budějovic.

  2. […] případném castingu – ať už se bude týkat náboru modelek nebo uchazeček do soutěže MISS Full Of Beauty pro rok 2014 – budu vědět, co […]

Zanechte komentář

Napsat komentář

Vaše informace jsou u nás v bezpečí. Nemáme rádi spam. Přečtěte si informace o ochraně údajů.

Do následujícího políčka prosím zkopírujte tento kód: eB1OOo