Rozmarné léto finalistek MISS Prima křivky 2015

Publikováno dne 22. 08. 2015
Finalistky MISS Prima Křivky 2015 s Petrem Kutheilem

Finalistky MISS Prima Křivky 2015 s Petrem Kutheilem

14.8. – 16.8. 2015 obsadily opět Ski areál Monínec finalistky MISS Prima křivky 2015 při svém třetím soustředění. Do luxusního zařízení v nadmořské výšce 600 metrů, což je na středočeský kraj téměř rarita, se vracejí pravidelně. Tentokrát jejich pobyt v tropickém vedru zpříjemnilo i nově otevřené přírodní koupaliště Pilský rybník, které Ski areál Monínec letos zpřístupnil svým hostům.

 

Scenérii přirodního koupaliště oživil příval kloboučků, šátků a plážového oblečení na oblých křivkách, ale i číšnický výkon Petra Kutheila, který dámám nosil led do kokteilů. „Hele to je ten zpěvák co byl ve finále Hlasu Československa. On je tady na brigádě?“ dohadovali se návštěvníci koupaliště. Že jde o focení ve stylu rozmarného léta pochopili, když finalistky MISS Prima křivky na oplátku předvedly ukázkovou záchrannou akci – vytahování Petra Kutheila lanem z vody.

 

Záchranná akce :)

Záchranná akce 🙂

Po dvou velmi náročných soustředěních finalistky tentokrát uvítaly i první volný večer, který jim Petr Kutheil zpříjemnil zpěvem a hrou na kytaru. Načerpaly tak síly na sobotní nácvik choreografie s Kristýnou Sklenářovou, jejiž součástí bude i to, co lze vidět například na přehlídkových molech prestižních světových značek: živé vystoupení zpěváka přímo mezi modelkami.

 

„Konečně jsme si užily volný večer, kdy jsme si s Petrem zazpívali pěkně z plných plic. Uvolněná atmosféra nás zase nabila energií. Focení s Petrem hodnotím na jedničku! Petr je neskutečný showmen takže jsme si focení užily na maximum i přes vysoké teploty.“ říká finalistka s číslem 12. Jaromíra Polednová.

 

Chválou na profesionalitu, lidskost a přístup Petra Kutheila nešetřila ani další finalistka Simona Hodálová: „Choreografia s Peťom je dynamická, svieža a uvoľnená! Spolupráca s ním bola úžasným oživením sústredenia, takže už teraz sa môžete tešiť na galavečer s jedným veľkým číslom, kde to s Peťom odpálime! Večer strávený v spoločnosti speváckej hviezdy bol pre nás vytúženým relaxom a odviazaním od tvrdých treningov. Peter je presne typ človeka, ktorý dokáže atmosféru uvoľniť, je zábavný a nám bolo veľkou cťou s ním stráviť či už večer, fotenie alebo nácvik choreografie.“

 

zýýbavaA jak zvládl náročné soustředění Petr Kutheil? „Krásný víkend s fajn holkama, které si jdou za svým vysněným cílem. Soustředění není rozhodně procházka růžovým sadem, ale o to lepší bude nakonec finálový večer. Těším se a nic není nemožné!“ říká.

 

„MISS Prima křivky má ambici přijít každý rok při finálovém večeru s něčím novým, překvapivým, s něčím co jsme v České republice dosud neviděli. Zdá se, že s Petrem Kutheilem se to letos 15. září na scéně divadla Broadway může dokonale podařit,“ zhodnotil toto soustředění předseda poroty Radek John.

Vstupenky na finálový večer můžete zakoupit v sítích prodejen Ticketportal.

Fanoušci oblých křivek mohou hlasovat pro své favoritky na webových stránkách www.primakrivky.cz, kde soutěžící bojují o titul MISS Prima křivky Internet 2015, na stránkách www.krasnebaculky.cz a nyní také na stránkách www.krasnaxl.cz. Od srpna by mělo začít hlasování i na webových stránkách www.zena-in.cz.

 

Photo Copyright (c) Milan Mošna a Václav Hodina – Morris Media

Zanechte komentář

Napsat komentář

Vaše informace jsou u nás v bezpečí. Nemáme rádi spam. Přečtěte si informace o ochraně údajů.

Do následujícího políčka prosím zkopírujte tento kód: zylNIk