ROZOVOR: Miss Baculaté Křívky 2018 Sára Jackwerthová

Publikováno dne 7. 10. 2018

Přinášíme první ze slibovaných rozhovorů s vítězkami soutěže Miss Baculaté Křivky 2018. Začínáme novou královnou krásy mezi baculkami: Sárou Jackwerthovou. Je jí 25 let, bydlí v Českých Budějovicích, pracuje jako řidička kamionu a pánové, zatlačte slzu, protože je vdaná 😉

Proč jste se do soutěže přihlásila?

Loni jsem poznala holky z Baculatých Křivek na Vánočním focení. Do té doby jsem netušila, že nějaká soutěž je. Vánoční focení bylo mou první akcí v baculaté komunitě. Jen jsem plácla do větru, že bych se taky mohla přihlásit a holky mě v tom podpořily. Byl to prostě takový telecí nápad.

Co pro Vás byla v soutěži největší výzva?

Vydržet se všema těma ženskýma. Tím, že dělám práci, která je spíš mužská, jsem často v jediná žena v mužském kolektivu a ty ženské kolektivy pak nedávám. No a druhou největší výzvou pro mě byl společný tanec, jsem hrozné dřevo a fakt jsem se ho bála.

Jaká byla Vaše volná disciplína?

Vystupovala jsem se svým pejskem Tedym na hudbu. Dávala jsem mu různé povely, které plnil. Kdybych zpívala, tak by všichni utekli a při tanci bych se zabila, takže jsem musela vymyslet něco jiného.

Jaký byl Váš TOP zážitek během příprav na finále?

Péče vizážistek a kadeřníka. Moc jsem si to užíval a tohle by si měla dopřát opravdu každá žena.

úvodní choreografie
foto: Milan Vobecký

Co Vaše pocity těsně před finálovým večerem a během něj? Stihla jste vůbec být nervózní?

Asi 1,5 hodiny před začátkem finále na mě padla šílená nervozita , když dorazili mí rodiče. A pak ještě během úvodní choreografie, to jsem se fakt bála, že se tam natáhnu.

Jaké byly Vaše bezprostřední pocity po vyhlášení?

Nechtěla jsem tomu věřit. Myslela jsem si, že se mi to zdá. Pak jsem viděla výraz manžela a všichni mi začali gratulovat, tak mi to teprve začalo docházet.

Kdo Vás během soutěže nejvíce podporoval?

Sára na rozhovoru 🙂
foto: Milan Vobecký

Jednoznačně můj manžel a pak moje patronka Renča Václavíková (2. vicemiss Baculaté Křivky 2017 – pozn. redakce)

Plánujete další akce ve spolupráci s Baculatými Křivkami?

Jako vítězka „musím“, ale hlavně chci. Nikdy jsem neměla kamarádky baculky. Teď poprvé zažívám, jaké to je, když si s kamarádkama můžu půjčovat oblečení, teď jsem to poznala a je to super.

Co byste vzkázala ženám, které váhají, zda se přihlásit?

Budete potřebovat pevné nervy, ale stojí to za všechny ty výzvy. Poznáte jiný svět, budete se cítit výjimečně a to by si měla zažít každá žena.

Vlastně už na soustředění se mě všimla majitelka eshopu SmallBigShop a nabídla mi focení pro své stránky a mě se tím splnil sen. Je to vážně super pocit.

Je něco, na jsme se nezeptali a chtěla byste, aby to v rozhovoru zaznělo?

Chtěla bych jen říct, že tím, jak dělám mužskou práci, jsem terčem předsudků. Holky od kamiónů jsou považované často za šmudly a spíš chlapy, ale není to tak. I my umíme být ženské a krásné.

Děkujeme za rozhovor a držíme pěsti v dalších krocích 🙂 Pokud se chcete přihlásit do ročníku 2019, který odstartoval 1. 10. 2018, máte možnost tak učinit přes zprávu na FB stránkách Baculaté Křivky, z.s

Zanechte komentář

Napsat komentář

Vaše informace jsou u nás v bezpečí. Nemáme rádi spam. Přečtěte si informace o ochraně údajů.

Do následujícího políčka prosím zkopírujte tento kód: GpXfv9