Ruce jsou Vaší vizitkou

Publikováno dne 30. 05. 2013
krásné ruce

krásné ruce

Trápí Vás roztřepené, polámané nehty? Nechce se Vám lepit umělé? Slyšely jste už o „rovnátkách na nehty“?

Mgr. Veronika Matulová, specialistka péče o nehty jedné pražské kliniky, zasvětí Vás, čtenářky Krásné XL, do tajů péče o nehty. I přírodní nehty totiž mohou být dokonalé a mohou Vás zdobit. Upravené ruce a krásné nehty poutají hodně pozornosti a říkají o Vás, jak dobře se o sebe staráte. Ruce jsou stále na očích, měly by proto být ošetřovány a hýčkány. Zaměřte se na přirozenou úpravu a kvalitu Vašich přírodních nehtů – a budete se cítit dobře.

Rozdíl mezi klasickým a kultivačním lakováním

Správný způsob lakování tkví v dokonalém zalakování nehtu ze všech stran. V ideálním případě se lakují dvě vrstvy podkladového laku, dvě barevného a nakonec i dvě vrstvy nadlaku. Všechny tyto vrstvy se lakují i zespodu nehtu. Nehet vypadá, jako byste ho do laku „ponořila“ a pak opět „nasadila“ na prst. Tímto způsobem lakování se pyšní značka kultivační manikúry Jessica, která již desítky let dodává preparáty na nehtovou péči po celém světě.  Dnes jsou navíc i trendy nové systémy celého lakování, což jsou takzvané „gel laky“, tedy laky, které schnou pod UV světlem. Výhodou jsou perfektně suché nehty bezprostředně po nalakování.

Máte špatný den? Věřte, že Vás krásné nehty potěší.9723679_xl

„Všechny barvy laků, s nimiž pracuji, jsou inspirované nějakou situací nebo skutečností – na Vašich nehtech můžete mít vášnivé polibky, pole jahod, různé barvy vína, zmrzliny, zkrátka tóny, které zvednou náladu a dokonale zaujmou i Vaše okolí,“ říká Veronika Matulová a dodává, že „samozřejmostí je i cílený výběr barev podle oblečení, podle společenských či pracovních příležitostí, podle oblíbenosti odstínu nebo jen proto, jak moc chcete být výjimečná. Jsem přesvědčená, že dobře zvolená barva laku Vám dokáže rozsvítit i jinak zamračený den.“

Slyšely jste už o rovnátkách na nehty?

Slouží k rovnání nehtů při jejich zarůstání, mění se každý měsíc a je potřeba na ošetření docházet cca 6 měsíců. Rovnátka jsou plastová, plastová s drátkem a drátková. Jsou účinným řešením pro velmi komplikovaně zarostlé nehty, které by se běžně musely chirurgicky odstranit. Pro Vaši představu: jedno rovnátko stojí při první aplikaci 450 Kč, další aplikace 350 Kč.

4919909_xlJak správně nehty ošetřovat?

Zmíněné kultivační způsoby lakování nejsou jen o samotném lakování, ale i o celém procesu manikúry, která trvá přibližně 1,5 hodiny, zahrnuje termální zábal rukou, uvolňující masáž rukou, změkčující lázeň, úpravu kůžiček a nehtů do správného tvaru a lakování nehtů. A kromě jiného je také relaxací. „Manikúru doporučuji navštěvovat jednou za 4 týdny, ale klienti k nám zpravidla docházejí na přelakování nehtů, a to třeba i každý týden. Velkou výhodou pak je, že se o jejich nehty starám pouze já, což je pro ně úspora času a nakonec i peněz,“ přibližuje Veronika Matulová nejběžnější frekvenci ošetření.

 

Veronika Matulová

www.esthesia.cz

Štítky:

Zanechte komentář

Napsat komentář

Vaše informace jsou u nás v bezpečí. Nemáme rádi spam. Přečtěte si informace o ochraně údajů.

Do následujícího políčka prosím zkopírujte tento kód: 7P6fNT