Semifinále MISS Full Of Beauty 2014 je za dveřmi

Publikováno dne 1. 04. 2014
Casting na MISS Full Of Beauty 2014 Copyright: Ed Jahelka

Casting na MISS Full Of Beauty 2014
Copyright: Ed Jahelka

O 12 finalistkách 2. ročníku MISS Full Of Beauty se rozhodne již tuto sobotu 5. dubna. Baculky z České a Slovenské republiky budou bojovat o postup do finále v Sametové restauraci v Praze na Národní třídě.

Krásných žen a dívek přišlo opravdu požehnaně. Dámy postupně přicházely před porotu, představily se, promluvily o svých zálibách, práci, rodině. Přemýšlely o volbě volné disciplíny, pokud by se probojovaly až do finálové dvanáctky. Prošly se před porotou coby manekýnky na přehlídkovém molu a choreograf otestoval jejich stabilitu vícero otočkami. Na casting opět dorazily ženy a dívky z různých koutů země, různé výšky, různého věku, jelikož soutěž tyto limity nemá. Neomezuje ženy ani tím, zda jsou svobodné či vdané, mají-li děti či nemají. Sešla se tu tedy pestrá škála krásných zástupkyň oblých tvarů České a Slovenské republiky. Že soutěž skutečně boří mýty a není svázána předsudky a pravidly „tabulkových“ soutěží MISS, se ale asi nejvíce ukázalo v případě hluchoněmé účastnice, která přišla s tlumočnicí a prošla základním kolem za naprosto stejných podmínek jako ostatní ženy a dívky.

V semifinálové porotě usedne zpěvačka a herečka – Linda Finková, syn Karla Černocha, zpěvák, pilot a poslanec parlamentu ČR – Marek Černoch, spisovatel, scénárista, publicista a kandidát do Evropského parlamentu – Radek John,  majitelé plus size modelingové agentury Full Of Beauty – Markéta Zámyslická, Roman Fareq a Nina Mlynarczyková, choreografové soutěže Radek Adonai a Michal Prudil a též vítězka 1. ročníku MISS Full Of Beauty 2013 – Theresa Canti.

 

Theresa Canti, MISS Full Of Beauty 2013. Copyright © Eva Javůrková a Ladislav Rižák

Theresa Canti, MISS Full Of Beauty 2013.
Copyright © Eva Javůrková a Ladislav Rižák

Theresy jsme se zeptali, jaké to je, být na druhé straně, tedy ne před porotou, ale v ní, a jaké pocity v ní vyvolává fakt, že 13. 9. 2014, kdy se opět v divadle Hybernia koná finále 2. ročníku, předá pomyslné žezlo nové královně MISS Full Of Beauty 2014?

„Tak musím uznat, že mé pocity v roli porotce jsou dost smíšené. Nervozitu soutěžících totiž plně chápu a alespoň úsměvem se snažím dívkám a ženám pomoci. Co se týče titulu, zatěžko mi to určitě nebude. Jsem hrdá na to, že jsem se titulem MISS Full Of Beauty mohla pyšnit jeden krásný rok. Vzpomínky, které mám, a zkušenosti, které jsem získala, už mi nikdo nevezme. Již vím, jak je náročné povinnosti MISS plnit, a tak se budu snažit své budoucí nástupkyni pomáhat, jak jen to půjde.“

Ženy a dívky musely též zodpovědně přistoupit i k otázce časové flexibility, jelikož budou-li vybrány do finále, čeká je pět soustředění, čtyři víkendová a jedno /generální/ týdenní. Všechny překvapily svou nezměrnou odhodlaností a chutí probojovat se až do finále.

Ředitelce soutěže Nině Mlynarczykové jsme položili otázku, zda má již nějakou horkou kandidátku na stupně vítězů a zda vnímá nějaký rozdíl mezi soutěžícími v loňském 1. ročníku a těmi, které soutěží letos.

Myslím, že v tuto chvíli je předčasné mluvit přímo o stupních vítězů, ale dá se říci, že pár kandidátek do finálové dvanáctky už mám. Bude však záležet na tom, jak se předvedou na semifinále a ohledně účastnic letos je to jiné i v tom, že jsme základní kolo udělali „na živo“, takže semifinalistky uvidíme už podruhé. Co se týče soutěžících, přijdou mi sebevědomější, možná i víc v pohodě, protože už aspoň mlhavě tuší, co je čeká.“

Zeptali jsme se PR a produkční managerky soutěže Markéty Zámyslické, jak bude probíhat následující semifinále a čím se bude od základních kol lišit.

„Na semifinále si dámy budou muset poradit s ukázkou volné disciplíny dle toho, v čem se chtějí prezentovat na finále, a také otestujeme jejich schopnost pohotově reagovat. Vypořádat se také poprvé budou muset i s rozšířenou porotou, ve které bude spisovatel, scénárista, publicista a politik Radek John nebo syn Karla Černocha, též zpěvák, pilot a nyní poslanec parlamentu ČR – Marek Černoch.“

Po základních kolech v Brně a Praze má již porota jasno a semifinalistky vybrané. Do semifinále MISS FOB 2014 se ze skoro 150 účastnic probojovalo 29 žen a dívek!

Semifinále se uskuteční 5. dubna, opět v prostorách Sametové restaurace od 10:00.

Hodně štěstí!

Štítky: ,

Zanechte komentář

Napsat komentář

Vaše informace jsou u nás v bezpečí. Nemáme rádi spam. Přečtěte si informace o ochraně údajů.

Do následujícího políčka prosím zkopírujte tento kód: Qs3q9f