Sexy účesy pro baculky

Publikováno dne 10. 12. 2012

V dnešní době si stále více žen uvědomuje, jak důležitá je volba správného, moderního střihu, který ženě nejen sluší, ale zároveň zvýrazní i její přednosti. Pokud máte pár kilo navíc, měla byste pamatovat na základní pravidlo: vlasy by měly být dlouhé alespoň po ramena nebo delší. Krátké vlasy zdůrazňují plnost postavy a hlava pak v poměru ke zbytku těla opticky zaniká (pamatujete se na paní Paroubkovou v době svého vstupu na mediální scénu?). Dobrou službu neudělá ani účes příliš sestříhaný do obličeje či bohaté nadýchané vlnité účesy. Pokud máte jemné vlasy, zkuste melír, který dodá vašemu účesu na plastičnosti. Zde je několik tipů, jak se jednoduše stát Krásnou XL.

Moderní mikádo

Nemusíte vypadat zrovna jako německá supermodelka Heidi Klumm, abyste se mohly nechat ostříhat „na mikádo“. Tradiční rovné mikádo s délkou k bradě baculkám jistě moc nesluší. Ale šmrncovně prostříhané mikádo po ramena s různou délkou pramenů je něco úplně jiného! Ráno jen vyfénujte vlasy přes hlavu a mírně je přelakujte – zvětšíte tak objem svých vlasů a váš obličej bude rázem vypadat štíhlejší. Pokud máte od přírody kudrnaté vlasy, použijte žehličku.

Neposlušné pramínky

Dalším příkladem, jak získat moderní a svěží look, je plnoštíhlá americká kráska America Ferrera. Její polodlouhé, sestříhané vlasy a ofinka na stranu budí zaslouženou pozornost. Pár dnů po návštěvě kadeřníka stačí jen použít rozjasňující kondicionér, vlasy vyfénovat, konečky vlasů prsty „rozcuchat“ a zafixovat tužidlem.

 

Dlouhé vlasy s rovnou ofinou

Plnoštíhlá žena s dlouhými vlasy bez života a vhodného střihu bude na okolí působit silnější, než ve skutečnosti je. Ale pokud mají vlasy správný střih, může si dlouhé vlasy dovolit každá žena, bez ohledu na svou konfekční velikost. Zkuste, jak by vám slušely polodlouhé, vodorovně sestříhané vlasy a rovná ofinka končící těsně u očí. Finální úprava je snadná – použijte rozjasňující kondicionér a vlasy vyžehlete. Poté naberte trochu tužícího gelu do dlaně a jemně si shrňte ofinku k jedné straně. Krásná XL je na světě!

Štítky:

Zanechte komentář

Napsat komentář

Vaše informace jsou u nás v bezpečí. Nemáme rádi spam. Přečtěte si informace o ochraně údajů.

Do následujícího políčka prosím zkopírujte tento kód: B0k2qG