Silná madame se představuje

Publikováno dne 2. 02. 2014

Soutěž MISS Full Of Beauty nejenže boří mýty, ale dává dohromady také ženy, které by se třeba jinak nesetkaly a nevymyslely plno zajímavých věcí.. Mluvíme o “Silné Madame” – skupině finalistek MISS Full Of Beauty, které založily zájmovou skupinu “Silná Madame – ženy, které milují své tělo, svůj život a umějí být sexy…

Copyright: D. Mudriková

Silná madame nezkazí legraci

Zajímalo nás, jak se zakladatelkám této skupiny – Nicole Hartlové, Anetě Čížkové, Anně Putschöglové, Evě Janků, Kamile Galkové a Kateřině Humlové – vede a co všechno spolu plánují.

Jak to vse začalo?

Začalo to přihlášením a následným postupem do soutěže MISS Full Of Beauty 2013. Tato soutěž trvala téměř půl roku. Po absolvování několika soustředění jsme již věděly, že i po skončení této miss se budeme chtít setkávat. Ve finále, které se konalo v září 2013, jsme sice neuspěly na těch nejvyšších pozicích, ale zato jsme získaly spoustu zkušeností, nových nápadů pro budoucnost a hlavně víru v to, že dokážeme být sebevědomé, krásné a dokážeme svá kila navíc nosit s noblesou. Tím, že jsme zůstaly „spolu“, vznikla skupinka plus size žen, které budou vystupovat pod jedním názvem – Silná Madame. Chceme ukázat, že i ze soutěží miss vznikají nerozlučná přátelství.

Proč název „Silná Madame“ a kdo ho vymyslel?

Logo Silná madame

Logo Silná madame

Název “Silná Madame” vymyslela naše Evička. S tímto názvem jsme se všichni okamžitě ztotožnily. Přesně nás vystihuje: je něžný a zároveň ihned poukazuje na to, že nejsme žádná „párátka“ 😉

Co jste již se „Silnou Madame“ prožily?

V říjnu jsme byly pozvány na Opening party Miss Plus size 2014 a s ní spojenou módní přehlídku společnosti Big and Beautiful. Tento večírek byl první společný zážitek po našem finálovém galavečeru. Byly jsme se také podívat na akci, kde se křtil kalednář od známého fotografa Petra Kurečky.

Následovalo velmi příjemné focení v Ústí nad Labem s fotografkou Danuší Mudrikovou pro svatební salón Noblesse, takže mít na sobě přenádherné svatební šaty byl úžasný zážitek pro nás všechny. S Danuší jsme nafotily i pár dalších fotografií, které se též objeví na naší „Silné Madame“. S touto fotografkou je i spojena další naše společná akce, a sice vernisáž k její výstavě fotografií, která se uskutečnila v Městském Muzeu v Ústí nad Labem. Na této výstavě, která trvá do 2.2.2014, jsou vystavené i naše dvě fotografie.

foto Lukáš Materna

Focení Silné madame pro projekt Zdravý Holky

Velkou událostí pro nás bylo i focení pro projekt „Zdravý holky„. S fotografem Lukášem Maternou jsme nafotily krásné vánoční fotografie, které poté byly použity i pro „PF“ na rok 2014. 6.12.2013 jsme byly pozvány také na křest kalendáře Zdravých holek, který se uskutečnil v Praze v baru Kajetán. 9.12.2013 jsme společně odjely na poslední „akci“ v roce 2013, a to do nádherné Vánoční Vídně. Vzniklo tak mnoho fotek, na kterých je hned vidět, jak jsme krásami Vídně unešeny. Uvědomily jsme si také, že to nejlepší, co jsme v soutěži MISS Full Of Beauty získaly, je právě to, že jsme se našly.

Co vás všechno čeká – co se Silnou Madame plánujete?

copyright D. Mudriková

Silná madame ve svatebním

V půli prosince jsme vyhlásily na naší stránce soutěž, která běží až do konce ledna, tudíž nás čeká vyhlášení vítěze. Výherce získá setkání s námi všemi, a to v podobě příjemného večerního posezení v útulné restauraci v Praze.

V brzké době náš čeká focení pro Projekt “Rubenso”, který nám zajistila blogerka a vizážistka Lucie Dolejší. Fotografovat nás bude Eda Jahelka, který za tímto projektem stojí.

V květnu pořádáme naši první „Párty pro baculky a jejich příznivce“, která se uskuteční dne 10.5.2014 od 19 hodin v KD Ústí nad Labem na malém sále. Již teď máme zajištěný program, těšit se můžete na skvělou hudbu od DJ Davida Holuba, travesti show, módní přehlídku s oblečením pro plnoštíhlé a hlavně dobrou náladu krásných baculek…  A samozřejmě další věci, které ale zatím neprozradíme:-)

Co byste chtěly čtenářkám Krásné XL vzkázat?

Chceme, aby se každá z baculek cítila krásná a sebevědomá. Chceme ženám s plnými tvary ukázat, že i takovéto křivky se mají „umět nosit“. Přijďte se podívat na naše stránky!

Rádi, děkujeme za rozhovor.

Štítky:

6 komentářů k “Silná madame se představuje”

 1. pekny baculky

 2. jsem o něco silnější než vy, závidím vám jak jste sebevědomé, máte spoustu přátel a podnikáte různé akce. Já se za sebe stydím a jsem zalezlá sama doma 🙁

 3. Ja Vam strasne fandim.Take mam par kilo na vic a mam z toho docela komplex.Jste strasne odvazne a na fotkách Vam to moc sluší,taky bych nekdy rada něco takového nafotila abych ukazala druhym ze ne jenom stihle zeny muzou byt krasne a sexy.Jen tak dal..Simona.

 4. No název silná madam pochází z filmu Lady XXL. Mimochodem doporučuju všem baculkám. Takovýho najít :)))

 5. Dobrý den, baví mě počiny Silné madam na fb. Název znám z filmu Lady XXL. Ten film se mi moc líbil.. taková pohádka pro nás buclinky..

 6. Dobrý den.
  Váš projekt se nám líbí. Prodáváme oblečení pro baculaté dámy již 22 let. Prodejnu máme v Praze 2, v Ječné ul.40 u stanice metra „C“ I.P.Pavlova
  Z naší web stránky se dostanete na náš facebook, který můžeme propojit s vaším, pokud byste měly zájem – kvůli informovanosti vašich fanynek.
  S pozdravem a přáním hezkého zbytku léta – LADY XL fashion, Marie Šikulová a Jiřina Znášiková – spolumajitelky

Zanechte komentář

Napsat komentář

Vaše informace jsou u nás v bezpečí. Nemáme rádi spam. Přečtěte si informace o ochraně údajů.

Do následujícího políčka prosím zkopírujte tento kód: PdiBoC