Z Deníčku finalistek MISS Full Of Beauty – první soustředění

Publikováno dne 23. 06. 2013
Finalistky MISS Full Of Beauty na prvním soustředení

Finalistky MISS Full Of Beauty na prvním soustředení

Nejen krásnou tvářičku by měla mít nejkrásnější baculka Česko-Slovenska. Poznejte finalistky blíž a přečtete si další díl Deníčku finalistek. Tentokrát finalistky popisují dojmy z prvního soustředení, které proběhlo v příjemném prostředí penzionu Medvídek v Tanvaldu. A nezapomeňte, že můžete volit také MISS čtenářů a čtenářek Krásné XL🙂

Finalistka č. 1: Eva Janku

Pocity z prvního soustředění? Jedním slovem úžasné. Po dlouhé době jsem se dokázala odvázat a přijít na jiné myšlenky, než které mě doprovází každým všedním dnem. Všechny finalistky i pořadatelky jsou milé, přátelské, plné pohody, radosti a hlavně smíchu. Ten nás provázel skoro za každým slovem. Učení chůze, postojů, točení medailonků a dalších záběrů nás všech bylo fyzicky, ale i psychicky náročné, vše ale vyrovnal skvělý sobotní večer, kdy jsme se zcela odvázaly při pyžamové párty v místní restauraci. Těším se na další společné soustředění, i když už teď vím, že to nebude jen procházka růžovou zahradouJ

Finalistka č. 2: Nicole Hartlová

Přijely jsme v pátek odpoledne, brala jsem finalistky z Jižních Čech. Když jsme všechny dorazily, popřály jsme nejdříve naší krásné a úžasné ředitelce Nině k narozeninám a hned se šlo pracovat. V sobotu ráno se trénovala chůze, natáčely se medailonky a večer jsme měly podařenou Pyžamovou Párty. Za ten víkend jsme moc nenaspaly, ale zato jsme se hodně nasmály. Super víkend s ženami – jak má být:-)

Finalistka č. 3: Tereza Hlavsová

Je těžké shrnout první soustředění do pár vět, ale pokusím se o to. 🙂 První společný víkend s děvčaty byl naprosto báječný. Pracovní chvilky střídaly záchvaty smíchu 😀 Nejvíce jsem se těšila na 2 – 3P večer, tedy na pyžamovou párty s dobrovolným dodatkem pink. Věděla jsem už ze semifinále, že většina děvčat je skvělá, ale až na soustředění jsem poznala, jak jsou všechny báječné a úžasné. Nejvíce jsem se však nasmála při hláškách, které zaznívaly po celý víkend 😀 Ještě stále se jim směji, jen si na ně vzpomenu. Už se strašně moooc těším na další báječné soustředění. Hlavně bych však chtěla poděkovat  naší paní ředitelce Nině za skvělé vedení a za to, jak nás všechny dovedla ukočírovat 🙂

Pyžamová párty se vydařila!

Pyžamová párty se vydařila!

 

Finalistka č. 4: Miroslava Gašparíková

Na naše prvé sústredenie som sa veľmi tešila. Devčatá sú všetky skvelé a viem, že sa spolu vždy veľmi nasmejeme. Celý čas sme sa dobre zabávali a podporovali sa. Aktivity sa v priebehu celého času striedali, takže sme sa nikdy nenudili. Nakoĺko milujem tanec, tak sa mi veľmi páčila aktivita “biodanza”, ktorá mi dodala veľa novej pozitívnej energie do ďalších dní, z ktorej ešte teraz čerpám. Už veĺmi sa těším na ďalšie dobíjania energie.

Finalistka č. 5: Aneta Čížková

První soustředění bylo přesně dle mých představ, náležitě jsem si ho užila, protože každá ze soutěžících je jedinečná a úžasná. Soustředění bylo plné smíchu, práce, pochopení, zábavy. Sobotu jsme zahájily budíčkem o sedmé ráno, proběhla lehká rozcvička a vrhly jsme se na práci, točení medajlonků s chůzi a rozhovory, po práci zasloužená zábava a večer jsme vyrazily na pyžamkovou párty, která nezklamala, parádně jsme si to všichni užily, myslím si, že i místní obyvatelé malé vesničky měli o zábavu postaráno. Neděle byla už opravdu odpočinková, kdy jsme si všechny sdělily své dojmy a popovídaly.. Už teď se moc těším na další setkání, protože jsme se sešly opravdu v úžasném kolektivu. S dívkami jsme si všechny sedly, což mám velkou radost. A shrnutí? Jednoznačně skvěle strávený víkend v příjemné společnosti.

Finalistka č. 6: Kamila Galková

Abych pravdu řekla, vůbec se mi nechtělo na soustředění jet… Celý víkend bez mojí malé holčičky, ta představa se mi nelíbila. Ovšem den odjezdu se nesl v duchu skvělé nálady a stejně tak probíhal celý víkend s ženama spolufinalistkama. Program byl nabitý, ale i v tom nabitém programu jsme byly schopné najít si chvíle pro „volnou zábavu“ 🙂 Den příjezdu byl spíše seznamovací, jak už s programem tak i s prostředím našeho pobytu. Na druhý den jsme se věnovaly převážně plánovanému programu a jakmile bylo dílo dokonáno, přesunuly jsme se představit naši nabitou energii na tamní diskotéku…Jak by ale každý čekal, rozhodně jsme se na večerní zábavu nefintily půl dne, jen jsme hupsly do pyžam a šlo se…:-) Ano, čtete správně, naším úborem pro tento večer se stalo pyžamo!:-) … Neskutečně jsem si soustředění užila a bily se ve mně smíšené pocity, pocit smutku, že už to krásné končí a naopak pocit štěstí, že budu zase se svojí dcerkou:-)

Finalistka č. 7: Kateřina Adamcová

První soustředění bylo naprosto báječné. Nejenže jsme se více všechny zblížily, ale určitě jsem se i přiučila spoustu věcí.
V první řadě pro nás bylo nejdůležitější, udělat radost naší “mamince” Nině, která měla narozeniny, a moc jsme se těšily na to, až uvidíme rozzářená kukadla, sledující originální dort a velikou kytici. POVEDLO SE!! 🙂 Sobotní ráno začalo rozvičkou, kterou já osobně nepraktikovala poměrně dlouho a uvědomila jsem si, že je to potřeba proto, aby tělo bylo nabité energií na celý náročný den. UF!! :)) Před natáčením nedailonků se ukázalo, jak si vzájemně umíme pomoci. Tím jsme si dokázaly, že vztahy mezi námi nejsou o rivalitě, ale o přátelství, podpoře a týmové spolupráci. Natáčení jsem si ohromně užila, i když jsem byla nejistá a oblíbené slovo :,,EHM“ apod. se mi do povídání pletlo častěji než obvykle.:) Večer, podle plánu, proběhla 2-3P- pyžamo(pink)party. Místní diskotéka asi dlouho nezapomene na náš „nájezd“. Všechny jsme přinesly hned od vchodu ohromnou porci pozitivní energie a „nakazily“ jsme s ní zbytek osazenstva diskotéky. Tančily jsme, divočily a nevím jak ostatní, ale já určitě vypotila veškeré jídlo, které jsem za ten den snědla. :)) Co mě čekalo v neděli, to si asi dokážete představit. První slovo při vstávání z postele bylo:,,AU!“ Bolely mě svaly, o kterých jsem dlouho před tím nevěděla. Rozhodně to ale stálo za to!! Užila jsem si každou chvilku a už teď se těším, až se zase sejdeme pohromadě!

Všechny účastnice se už těší na další soustředění.

Všechny účastnice se už těší na další soustředění.

Finalistka č. 8: Ivana Laššáková

Fantastický bol už len začiatok. Sadla som si do auta k Anetke, Kamilke a Kačenke… Takáto štvorka sme sa videli prvýkrát a kto nás pozna, tak nemusím vysvetlovať, že ta cesta bola božská… Tak toľko som sa nenasmiala za týžden v práci ako za 1,5hodiny cesty na chalupu. Joj, keď si teraz na to spomeniem, tak sa pousmievam 🙂 Ako sme sa približovali, cítila som divný pocit v žaludku. Prečo? Asi preto, lebo ja som nikdy nebola ešte so všetkymi dievčatami naraz. Baby boli skvelé… Ráno sme mali skorého budíka a išli sme sa naraňajkovat. A potom pracovať.. Zmocnila som sa úlohy vizážistky. Vládla skvelá nálada, až pokial som sa nedozvedela, že sme boli pozvané na domácu diskotéku v pyžamách. Ach jaj, ale…. Bolo super. Diskotéka dopadla viac než výborne. Skvelo sme sa zabávili, zatancovali, zaspievali. Chcem takto poďakovat všetkým dievčatám za úžasnu atmosféru, zábavu, náladu, spomienky a verím, že sa z nás nestanú súperky, ale priateľky 🙂 Keď to mám zhrnúť jedným slovom, tak bolo FANTASTICKY 🙂

Finalistka č. 9: Ivana Janková

Mám za sebou jeden z nejúžasnějších a nejnáročnějších víkendů. Celý víkend byl nabitý příjemnou energií a veselou atmosférou. I přesto, že žádná z nás nevěděla, do čeho jde a co ji o víkendu čeká, odjížděly jsme všechny spokojené a šťastné. Celý víkend proběhl pro mě jako mrknutí okem. Natáčení medailonků jako by netrvalo ani dvě minuty a už to bylo za mnou 🙂 Velmi mě bavili společné rozcvičky a tancování. Myslím, že jsme se mnohem lépe poznaly a vytvořili pevný základ pro budoucí přátelství. O víkendu jsme zažily jak chvíle uvolnění, tak chvíle, kdy jsme musely síly napnout na maximum, ale jak říkají organizátorky, bude hůř 😀 Mám ráda výzvy a tato soutěž je pro mě výzvou, a to především zvládnout tu cestu k finálovému večeru. Doufám, že i nadále budeme udržovat přátelskou a akční atmosféru na našich příštích setkání.

Finalistka č. 10: Veronika Hlavsová

Moje zážitky ze soustředění byly naprosto bezvadné. Nejen všechny finalistky, ale i realizační tým byl naprosto bezvadný. Ačkoliv se svým způsobem již schyluje k samotnému finále a je spousta práce, neustále mezi námi všemi panuje dobrá nálada a troufám si říci, že kdyby se mezi námi někdo snažil najít nějakou rivalitu, asi by se mu to nepovedlo:) Všechny dívky jsou naprosto skvělé, a čím déle každou z nich znám, tak tím je mám raději a nepřestávám děkovat za to, že jsem je mohla poznat:-)I přesto,  si navzájem konkurujeme, dokážeme jedna druhé pomoci. Příkladem byla asi sobota, kdy jsme měly plné ruce práce a musely jsme vypadat hezky, být nalíčené a načesané, zkrátka abychom ještě více zářily než normálně:-) Navzájem jsme se česaly a malovaly, no zkrátka o zábavu bylo postaráno až do večera. Na tomto soustředení si, myslím, každá z nás začala trochu více uvědomovat skutečnost, že všechny jsme krásné přesně takové, jaké jsme. Pro mě ten víkend byl nezapomenutelným zážitkem a upřímně se už moc těším na další víkendové soustředění:-)

Finalistka č. 11: Anna Putschöglová

Soustředění bylo opravdu super. Věděla jsem,že se poprvé setkám se všemi finalistkami. Byla jsem zvědavá, jaké budou. A opravdu všechny mají své kouzlo a každá je  jiná. Necítím je jako soupeřky, protože si zatím velmi pomáháme, radíme si a rozumíme si. Hlavně jsem se odreagovala ze všedních dnů a moc se nasmála. Také mi soustředění hodně pomohlo! Pár věcí jsem se naučila, za což jsem velice ráda. Už se těším na další, kde sice bude hodně, co se učit, ale vím, že mě čeká spousta zábavy, nabíjení energie, celá dvanáctka energických dam a neopomenu napsat, že také skvělý realizační tým.

Finalistka č. 12: Kateřina Humlová

Shrnula bych soustředění jedním slovem. Skvělé. Víkend s kolegyněmi jsem si moc užila. Byl plný nových věcí, zkušeností, smíchu a zábavy. Holky jsou milé, zábavné, krásné a každá se svým osobním kouzlem. Naučila jsem se to, že se neni potřeba ničeho bát. Vše nějak dopadne, a pokud ne, tak příště se to určitě povede. Největší pecka byla z celého víkendu pyžamová párty. Všechny jsme to roztočily a pořádně se pobavily. Některé tančily jako o život. Rozhodně se těším na další setkání a zábavu, která nás čeká.

Štítky: ,

2 komentáře k “Z Deníčku finalistek MISS Full Of Beauty – první soustředění”

  1. Jsou to prostě kočky a mají jiskru…

  2. […] Finále volby o nejkrásnější baculku Česko-Slovenska MISS Full Of Beauty se nezadržitelně blíží, a tak 12 krasavic pilně trénuje chůzi na podpatcích, úsměvy i celou choreografii. Další soustředění proběhlo opět v příjemném prostředí penzionu Medvídek v Tanvaldu. Jak jim to podle nich šlo? Čím tentokrát oslnily v místní hospůdce? Přečtěte si další díl Deníčku finalistek. […]

Zanechte komentář

Napsat komentář

Vaše informace jsou u nás v bezpečí. Nemáme rádi spam. Přečtěte si informace o ochraně údajů.

Do následujícího políčka prosím zkopírujte tento kód: tw1ECi