První soustředění finalistek MISS Prima křivky 2015

Publikováno dne 14. 07. 2015

Finalistky soutěže plné krásy MISS Prima křivky 2015 mají za sebou již první soustředění. To proběhlo 26.6. – 28.6. 2015 ve Ski areálu Monínec. Natáčely se medailonky, děvčata se učila správně chodit a Radek John je již tradičně trápil svými nepříjemnými otázkami.

12 finalistek MISS Prima křivky 2015v Monínci

Finalistky MISS Prima křivky 2015 na prvním soustředění

Soustředění probíhalo v přátelském, leč velice profesionálním duchu. Na projektu pracuje opravdu úžasná parta lidí a doufám, že se to v přátelském duchu protáhne až do konce. Nádherné šaty zapůjčené od Ever Pretty a opravdu skvostné šperky Chartage podtrhovaly kouzlo celého soustředění a krásu finalistek,“ říká Kristýna Kutílková, která soutěží s číslem 6. Slovenska Simona Hodálová, která má soutěžní číslo 7, na Facebooku okomentovala soustředění takto: „Úžasný víkend plný skúseností (natáčanie, chôdza, rozhovor s nekompromisným novinárom)! Taktiež výborný kolektív a veľa smiechu!“

 

V režii Jana Balčíka zde soutěžící krásky natáčely své oficiální medailonky, na které se můžete těšit již brzy na webových stránkách www.primakrivky.cz , také na FB, Youtube a u některých mediálních partnerů. Také natáčely rozhovory s publicistou Radkem Johnem. Účelem těchto rozhovorů je připravit finalistky na nepříjemné otázky novinářů a nenávistné reakce diskutujících pod články. Společná analýza proběhne na dalším soustředění, kde se dámy dozví, čeho se vyvarovat úplně, na co si dávat pozor v mluvě, gestikulaci, sezení atd. Pilně také už trénovaly chůzi pod vedením Theresy Canti, která byla velmi nekompromisní, takže jedna z finalistek skončila, v rámci správného držení těla při chůzi, dokonce s rukama svázanýma za zády. Svázané ruce, puchýře na nohou finalistek, hodiny drilu přinášejí první výsledky. Dívky už začínají chodit jako profesionální plus size modelky, takže se s nimi v budoucnu veřejnost jistě setká.

 

MISS Prima křivky 2015 - první soustředění

Kristýna Kutílková a Jaromíra Polednová na prvním soustředění MISS Prima křivky 2015

Finalistky MISS Prima křivky měly odvahu odpovídat v rámci mediálního tréninku na skutečně tvrdé otázky. Všechny se nakonec přiznaly, že chtějí svou nadváhu korigovat. Nakonec souhlasily se sázkou, že na příštím soustředění odcvičí pět cviků na zpevnění těla, každý padesátkrát. Ta, která to nedokáže, bude muset ostatním finalistkám koupit láhev vína na večerní relax při dalším soustředění. Doufejme, že sázka neskončí alkoholickým večírkem, ale naopak že dívky během měsíce, který zbývá do příštího soustředění, udělají něco pro své zdraví a zpevnění postavy,“ říká předseda poroty MISS Prima křivky Radek John.

 

MISS Prima křivky 2015 - finalistky a realizační tým

Finalistky MISS Prima křivky 2015 s realizačním týmem

Zajímavostí tohoto ročníku je, že se přes základní kola a posléze semifinále do finálové dvanáctky probojovaly dokonce tři Slovenky. Již nyní mohou fanoušci oblých křivek hlasovat pro své favoritky na webových stránkách www.primakrivky.cz, kde soutěžící bojují o titul MISS Prima křivky Internet 2015, na www.KrasnaXL.cz, kde jde o titul „MISS Krásná XL“ a v také v anketě na www.krasnebaculky.cz.

 

Atmosféru soustředění si již nyní můžete přiblížit na YouTube, případně se zasmát různým přeřekům🙂

 

Photo Copyright (c) Milan Mošna a Václav Hodina – Morris Media

Štítky: ,

Zanechte komentář

Napsat komentář

Vaše informace jsou u nás v bezpečí. Nemáme rádi spam. Přečtěte si informace o ochraně údajů.

Do následujícího políčka prosím zkopírujte tento kód: H56R0O