Chcete se stát MISS Full Of Beauty?

Publikováno dne 9. 12. 2012

Projektu MISS Full Of Beauty předcházelo až téměř osudové setkání dvou mladých dam – Niny Młynarczykové a Dany Haukové. V srpnu 2012 vznikla myšlenka uspořádat soutěž o nejkrásnější baculku České republiky. Vypracoval se návrh, složil výkonný tým a dámy se pustily do práce. Rozhodně nejde o to být pokračovateli soutěže MISS XXL, která podle názorů Niny a Dany boubelky jen zesměšnila. Chtějí být jiné a pokud možno lepší. Proto vytvořily koncept na základě většiny soutěží krásy a složily soutěž z těchto disciplín: představení + rozhovor, volná disciplína a promenáda ve svatebních šatech – protože ve svatebním je každá žena opravdu krásná.

Během čekání na dokončení finální podoby webových stránek se začalo o plánu uspořádat soutěž informovat pomocí Facebooku. Výkonný tým oslovil stránky, které podporují plnou krásu s žádostí o sdílení. Soutěž se setkala s ohlasem i u slovenských baculek, a tak došlo ke změně konceptu na soutěž mezinárodní – nakonec proč ne, když se soutěží o titul Československá Superstar, Hlas Česko Slovenska a dokonce i všichni víme, že Česko Slovensko má talent.

Pokud se chcete zúčastnit i vy, přihlašte se do konce února 2013 na www.fullofbeauty.cz. Hodně štěstí!

13 komentářů k “Chcete se stát MISS Full Of Beauty?”

 1. Myslíte, že mám šanci se 120kg?

 2. Samozrejme, soutez MISS Full Of Beauty neni pro zadna tintitka. Jak rika nas slogan – „Konecne je tady soutez, ktera je opravdu PLNA krasy.“ 😉

 3. Jasně, že je to super nápad, vždy jsem si chtělaněco takového vyzkoušet…:)

 4. To nás velmi těší Míšo 🙂

 5. A jak se tedy mohu přihlásit?

 6. Přihlašovací formulář najdete na našich webových stránkách pod záložkou „MISS Full Of Beauty“. Stačí jej vyplnit a přiložit foto obličeje a postavy.

 7. No nápad je to parádní, dneska se vrhnu na focení 🙂

 8. Uz se tesime na Vasi prihlasku, Saro 🙂

 9. Martina V

  Tak,já už jsem se registrovala 🙂

 10. To nás moc těší, Martino 🙂

 11. Martina V

  Těším se na Vaše kontaktování 🙂

 12. Co vsechno je nutne si sebou vzít na casting?

  Díky Martina

 13. Castingy k druhému ročníku soutěže budou teprve probíhat začátkem příštího roku, přesné info vždy chodí emailem. Nicméně obecně platí, že je dobré mít s sebou kosmetickou taštičku s líčidly na rychlou úpravu, boty na podpatcích a slušivý outfit, protože první dojem je nejdůležitější 😉

Zanechte komentář

Napsat komentář

Vaše informace jsou u nás v bezpečí. Nemáme rádi spam. Přečtěte si informace o ochraně údajů.

Do následujícího políčka prosím zkopírujte tento kód: Zti75C