Svatební šaty pro baculky

Publikováno dne 27. 03. 2013
svatební šaty pro baculky

Dana Suchánková a její tipy pro baculky

Milé nevěsty,

při výběru svatebních šatů myslete hlavně na to, že každá nevěsta je krásná. A to především pro člověka, který si jí váží, má ji rád a bere si ji takovou, jaká je – a nezáleží na tom, kolik váží.

 

Při hledání těch pravých šatů si všímejte různých jemných detailů, které jsou lichotivé Vaší postavě. Silnějším nevěstám sluší výstřih do srdíčka nebo „véčkový“ výstřih s ramínkem okolo krku. Korzet by měl být pevný, vyztužený, vhodné jsou i šaty vzadu na šněrování. Takový model se velmi dobře  přizpůsobí postavě. Sukni volte “ áčkového“ střihu, ne moc širokou, a hlavně se vyvarujte šatů nabíráných v pase. Rozšiřovat by se šaty měly níže, v oblasti boků. Také došikma zvlněná jemná organza přes pas a následně boky působí velmi přirozeně.

baculka ve svatebním

baculka ve svatebním

Stejně i doplňky byste měla volit jemné, decentní. Krásnou, jednoduchou bižuterií, třeba jen na silonu, určitě nic nezkazíte. Měla by ovšem ladit se šaty. Máte-li šaty zdobené štrasovými kamínky a korálky, je vhodná štrasová bižuterie. Je-li na šatech krajka vyšívaná bílými korálky, hodí se více perličky, a to nejenom na krk, ale i do účesu.
Opticky zužuje i splývavý, středně dlouhý závoj, přibližně do půli zad. Krásné a elegantní závoje jsou se saténovým lemem, neobšité závoje působí naopak lehce a vzdušně.

Máte-li silnější ruce, budete se lépe cítit v bolerku, které můžete vzít třeba jen na obřad. Bolerko může být s krátkými i dlouhými rukávy, z materiálu stejného jako jsou šaty, nebo krajkové bolerko hodící se k šatům jednoduchým.

Ať zvolíte šaty zdobnější či jednoduché, bolerko nebo jen závoj, vždy dávejte přednost šatům, v nichž se budete cítit dobře a pohodlně. Spokojenost pak z Vás bude jen vyzařovat. Hodně štěstí!

Dana Suchánková

Svatební salon Bereniké

www.berenike.cz

Štítky:

Jedna odpověď k “Svatební šaty pro baculky”

  1. […] ANO,  chcete být určitě ta nejkrásnější. Pár tipů, jak vybrat svatební šaty, jsme již jednou zveřejňovali, nyní přinášíme další, tentokrát „z americké produkce“. Nechte se […]

Zanechte komentář

Napsat komentář

Vaše informace jsou u nás v bezpečí. Nemáme rádi spam. Přečtěte si informace o ochraně údajů.

Do následujícího políčka prosím zkopírujte tento kód: E9iIeH